Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ewangelizacja w Walii

Szczęść Boże,

Z radością chcę poinformować, że już w przyszłym tygodniu (23-25.09) wraz z dwoma małżeństwami z DK z naszej diecezji wyjeżdżamy do Walii, by poprowadzić rekolekcje ewangelizacyjne i warsztaty dla polskich małżeństw i narzeczonych. Odbędą się one w polskim kościele w Cardiff (piątek i niedziela) oraz w katolickiej parafii w Caerphilly (warsztaty w sobotę). Być może uda się zawiązać tam krąg DK.

Bardzo prosimy o modlitwę oraz o pomoc w szerszym rozreklamowaniu tego wydarzenia. Jeżeli znacie jakiekolwiek osoby, które mogłyby być zainteresowane lub mogą przekazać dalej tę wiadomość, to przesyłam link do wydarzenia na Facebooku.

https://www.facebook.com/events/173577513076704/

 

Pozdrawiam serdecznie,

ks. Jakub Kowalczyk

moderator diecezjalny DK
Podziękowali 2Agnieszka5 Klarcia

Komentarz

  • Maciek, a polecasz tego ksiedza? Bo bym podeslala zaproszenie walijskim kolezankom, ale to musi byc dobre naprawde. Dziewczyny potrzebuja wsparcia realnego, obie zony ateistow.
  • oooooo,będziemy tam w tym czasie !
  • @Marcelina

    Jak zapewne wiesz, jestem w innej wspólnocie :) Ufam jednak, że na tak ważne stanowisko został w mojej diecezji wybrany właściwy człowiek.
    Podziękowali 2Marcelina Klarcia
  • @marcelina moj mąż uwaza, że ksiadz Jakub jest swietny. Jarek czesto do niego jezdzi i na szkoly modlitwy i na modlitwe uwielbienia, czuwania. Uczestniczyl tez w modlitwie uwolnienia wspolprowafzonej przez ks Jakuba. Podobno duuzo sie w czasie modlitwy dzieje. Ja osobiscie go nie znam, ale przygotowuje sie teraz do modlitwy i jestem z nim w kontakcie mailowym. Sprawia wrazenie cieplego, zyczliwego i mocno uduchowionego
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.