Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak znaleźć pracownika na Ukrainie?

Mam pytanie, znajoma będzie przez jakiś czas przebywać na Ukrainie i będzie szukała pracownika/współpracownika do małego projektu. Chodzi o grafikę, rysunek, IT. Znacie może jakieś internetowe serwisy z ogłoszeniami, na których mogłaby znaleźć oferty pracy/wrzucić swoje ogłoszenie? Chodzi o coś w rodzaju gumtree, tylko na Ukrainie. Może ktoś się orientuje :)

Komentarz

  • Ja mam znajoma co się tym zajmuje spytam
    Podziękowali 1stephanos

  • @stephanos Ukraina długa i szeroka ;) - podaj konkretniej. Z internetu bym nie polecała. 
    Albo inaczej - my nie mieliśmy doświadczeń! 
    Podziękowali 1stephanos
  • Najpewniej będzie to Lwów, ale sprawa jest rozwojowa. Teraz chodzi o zorientowanie się w rynku, dostępności takich osób, ewentualnie poznanie już kogoś, złapanie może jakiegoś kontaktu, sam pracownik będzie potrzebny dopiero za jakiś czas, więc narazie stacjonarnie nie jest w stanie szukać, bo nie ma jej tam, a już jadąc chciałaby kogoś ewentualnie znać, dlatego chodzi o strony int :)
  • Mogę ze Lwowa polecić osobę, która może poszukać - nawet 2 takie osoby znam - przez facebooka służę kontaktami (najłatwiej chyba tak).
    Podziękowali 1stephanos
  • olx

    Podziękowali 1stephanos
  • @MagdaCh skontaktuję się z koleżanką i dam Ci znać jak coś ustalę, bo tak jak pisałam, to jest kwestia na za jakiś czas :) Dziękuję!
    Podziękowali 1MagdaCh
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.