Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • No to teraz wielodzietni nauczyciele będą mieli dylemat dobre podatki z Giertychem czy strajk w szkole o podwyżki
  • a co ma piernik do wiatraka??
    problemy w szkolnictwie to problemy w szkolnictwie, a propozycje podatkowe (zresztą partii, która akurat specjalnie do ich przegłosowania posłów nie ma, więc obiecywac może wiele), to całkiem inna sprawa
  • życzę powodzenia Giertychowi w tej kwestii. Jakoś mnie nie przekonuje, że to zbyt duże obciążenie dla budżetu. Mam przeczucie, że wbrew pozorom takie rozwiązanie by się państwu opłaciło.

    Niektórzy rodzice na przykład specjalnie zaniżają swoje dochody, by "załapać sie" na zasiłki, bo w przeciwnym razie nie dostana żadnej pomocy od Państwa. Gdyby przy wyższych dochodach mogli liczyć na znaczna ulgę podatkowa na dzieci, to pewnie chętnie by z niej skorzystali i zrezygnowali z zasiłków.

    Inni rodzice z kolei specjalnie się rozwodzą ze względów podatkowych - nawet w jednym z polskich seriali pokazywali taką sytuację (widziałam przypadkiem, bo nie oglądam seriali).
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.