Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Mary Kay

Czy macie jakies doswiadczenia z firma Mary Kay?Znajoma juz od dluzszego czasu mnie namawia na bycie konsultantka a ja mam pewne obiekcje...Wydaje mi sie ze duzo psychomanipulacji w tej sprzedazy jest ale moze sie myle? Z niecierpliwoscia czekam na kazda opinie...

Komentarz

  • Coś kojarzę, że @Sylwunia?
    Podziękowali 1As1981
  • Raz dalam sie namowic na pokaz MK i niestety kupilam ze dwa produkty. Nie warte swojej wygorowanej ceny. Poczulam sie naciągnieta i kiepsko mi sie ta firma kojarzy.
    Podziękowali 1As1981
  • Nie wiem, czy to sie rozni od Avon czy Oriflame, ale mam jakis wstret do takiego sposobu robienia zakupow.
    Kiedys ktos mi podrzucal katalog tego typu produktow. Jakos tak regularnie. 
    I nie wiem, jak mozna co miesiac/dwa kupowac mase kosmetykow. Dosc drogich zreszta, jakosciowo takich sobie.
    Mozna kupic raz, jak potrzeba, ale takie bombardowanie gazetkami mnie by zniechecalo do kupna.

    Trzeba uwazac, by znajomych nie stracic i ludzi nie zrazic do siebie...
    Podziękowali 2Kalinosia As1981
  • ja też mam uraz do tej firmy - używałam bodajże fluidu. O niebo lepszy max factor.
    Podziękowali 1As1981
  • chociaż podobno zestaw do rąk jest niezły, ale kosztuje okoły 100 zł ;-)
    Podziękowali 1As1981
  • Choc na mnie to sprzedawca kosmetykow by nie zarobil. Uzywam, ale z umiarem, kupuje jak potrzebuje konkretna rzecz, ide tam gdzie akurat taniej, po zwykle konkretna marke, bo do takiej sie przyzwyczailam.

    Tak moze byc z kazdym produktem. Ale cala ta otoczka: 'ach i och, jestes tego warta', poraza swoja prostota. No, czy ktos by sprzedawal w ten sposob papier toaletowy czy plyny do mycia toalet? 
    Podziękowali 1As1981
  • Jakosc zupelnie nieadekwatna do ceny wg mnie.
    Kupilam, bo chcialam zeby kolezanka sobie na prowizji zarobila..takze tak..niby podkreslaja ze nie ma obowiazku kupna, ale w praktyce ciezko sie wymiksowac.

    Avon czy Oriflame oferuja produkty nie najgorsze ale za cene w miare do przelkniecia, no i zawsze mialam poczucie ze to moj wybor ze cos zamawiam, nigdy ze ktos mna pomanipulowal- jak to bylo w przypadku MK.
    Podziękowali 1As1981
  • Założycielka tej firmy jest katoliczka :) 
    Podziękowali 1As1981
  • ZTCW, testują na zwierzętach :(
    Podziękowali 1As1981
  • Zestaw do rąk bardzo sobie chwalilam, innych nie używałam. Sąsiadki siostra kiedyś się tym zajmowała, pamiętam rozmowy o jakiś szkoleniach, wyjazdach, ale nic konkretnego. Mogę dopytac:)
    Podziękowali 1As1981
  • Piszac o swoich doswiadczeniach, nie mialam na mysli MK, ale inne jak Avon, czy oriflame. Tak dla scislosci.

  • ZTCW zalozycielka juz dawno nie zyje...Wlasnie dzis mam jechac na spotkanie z jakas kobieta ktora odniosla wielkie ponoc sukcesy w tej sprzedazy...nie wiem czy w to wchodzic,intuicja mi podpowiada zeby nie...Tez mi sie obilo o uszy ze trzeba czesto jezdzic na spotkania "motywujace"...
  • Napiszę później. Teraz nie mogę.
  • Będę wieczorem
  • Dostałam kiedyś zestaw do wygładzania rąk i zero efektu. Inne też były słabe.  Zresztą uważam tak jak ktoś napisał, kosmetyków wystarczy kilka i mimo, że się maluję nie "wyżywiłabym" konsultanta. Gdyby ktoś mnie namawiał do zwiększenia wydatków na kosmetyki to byłoby naciąganie. 
    Podziękowali 1As1981
  • nie znam MK
    raz widziałam przelotem katalog dziewczyny na studiach miały ze 3 -4 lata temu

    lubię oriflame i avon
    dobre i ceny przystępne, kupuję od czasu do czasu
    Podziękowali 1As1981
  • @As1981
    Korzystam z kosmetyków MK, dostałam w większości od przyjaciółki, która jest konsultantką. Ona sama jest zachwycona zarówno kosmetykami, jak i możliwościami firmy, opartej na chrześcijańskich podstawach i te pokazuje poprzez bycie konsultantką (i nie tylko).
    Osobiście lubię i cenię niektóre z kosmetyków MK, np. kremy do twarzy, tusze do rzęs, pudry i rozjaśniacze. Tych używam i generalnie mogę polecić.
    Co do pracy jako konsultantka nie wypowiem się, ponieważ tak nie pracuję i choć mam możliwość wiem, że to nie dla mnie.

    Podziękowali 2As1981 Sylwunia
  • Mialam tylko tusz i nawet ok byl. nie az tak dobry jak moj ulubiony tusz, ale stabilne 2-3 miejsce z uzywanych w ostatnich latach. Przede wszystkim - ani sie nie mazal ani mnie nie podraznial. Szczoteczka poprawna. Nie kochalam go, ale lubilam i zuzylam caly. Innych doswiadczen z MK nie mam.
  • edytowano październik 2016
    uzupełniając @Olesia ;:)

    Będąc konsultantką nic nie musisz :)
    Chcesz pracować, zarabiać to pracujesz, chcesz uczyć się od najlepszych to się uczysz, chcesz jeździć na zjazdy czy inne wydarzenia firmowe to jeździsz.

    A jeśli nie chcesz, to nie :)
    KOrzystasz tylko z kosmetyków w niższej cenie i ok :)

    Jak w

    Mnie urzeka filozofia i zasady firmy, możliwości jakie daje (chociaż nie korzystam na ten moment z wielu) dziewczyny z którymi pracuję są świetne, życzliwe i pomocne.

    Dla mojej mega wrażliwej skóry produkty są strzałem w dziesiątkę. Używam wielu z nich, cenię dobrą relację jakości i wydajności do ceny.



    Podziękowali 2Olesia As1981
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.