Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy "Metallica" jest antychrześcijańska i satanistyczna?

Komentarz

  • Mettalica to takie disco polo w metalu.Są lepsze kapele.
    Apropos acdc na pewno świetny niestety diabelski :) jest ten kawałek

    http://www.dailymotion.com/video/x18zli_ac-dc-let-there-be-rock_music

  • ;
    Czy możecie się wypowiedzieć na temat zespołu Black Sabath .
    Mam poważne obawy. Znajomi są fanami przekonują mnie że wszystko jest ok, że nie ma nic złego w noszenu krzyża z napisem blac sabath. Najbardziej mnie martwi że wkręcaja w to 16letnią córkę.
    Być może nie ma powodów do obaw, ale jeśli są to potrzebuje argumetów do rozmowy
  • @maliwiju, chyba już sama nazwa zespołu mówi wiele za siebie...
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Jeżeli zna sie Metalicce tylko od czarnej płyty, to rzeczywiscie mocno soft jest. Ale kill'em all, and and justice for all, to fanastyczny rock, moja wczesna muzyczna młodość:)))
  • też lubiłam metalice (w młodości, hłe hłe), ale jakoś mi tak w życiu dorosłym dziwnie się zimno robi jak teksty analizuję...
  • Metallica - cała moja młodość ;)
    Nawet na weselu na pierwszym tańcu była 
    Podziękowali 1akajka
  • ale jest "suknia z welonem" i już "nothing else matters" ;)
    Podziękowali 1Katarzyna
  • Ad. Tecumseh
    Z naprawdę sporej znanej mi grupy fanów Metalliki - nic się nikomu nie stało złego od słuchania tychże.
    ----
    Aby coś takiego stwierdzić należałoby wpierw przeprowadzić proces beatyfikacyjny i kanonizacyjny tych osób  ;)

    A tak bardziej na poważnie, nie wiesz czy "nic nikomu się nie stało" (od słuchania Metalliki). Twoi znajomi nie musieli Ci mówić o wszystkim, a i Ty nie widziałeś przecież wszystkiego co się działo się w ich życiu. A że Twoi znajomi byli grzeszni to fakt jest na bank - tylko pytanie, czy na poziom owej grzeszności miało też słuchanie przez nich Metalliki czy nie miało? 
  • maliwiju powiedział(a):
    ;
    Czy możecie się wypowiedzieć na temat zespołu Black Sabath .
    Mam poważne obawy. Znajomi są fanami przekonują mnie że wszystko jest ok, że nie ma nic złego w noszenu krzyża z napisem blac sabath. Najbardziej mnie martwi że wkręcaja w to 16letnią córkę.
    Być może nie ma powodów do obaw, ale jeśli są to potrzebuje argumetów do rozmowy
    Nie mogę zapewnić, iż napiszemy coś na temat konkretnego zespołu. Ale jeśli chodzi o sam fakt noszenia krzyża z tym napisem to myślę, iż nietrudno jest wskazać na bluźnierczy i profanacyjny charakter tego zachowania. Jak można bowiem oznaczać znak naszego zbawienia i odkupienia paskudzić nazwą okultystycznych i czarnoksięskich obrzędów?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.