Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Orszak Trzech Króli 2017

2»

Komentarz

  • Widać każdy inaczej to czuje. Mnie niestety tłuszcz nie ogrzewa zimą, ale na pewno przeszkadza latem :( Tak czy siak warto się go pozbyć i w razie konieczności założyć kożuszek :)
  • @uJa  do nas na wieś trzeba było przyjechać na orszak :)

    Jakieś korony rozdawali,dziewczyny cały dzień w nich chodziły.Nie pomyślałam,że to taka atrakcją dla nich może być :smiley: 
  • Ja tam różnice czuje jak nie jem,jestem głodna,wtedy mi bardzo zimno.Na diecie Dąbrowskiej też ciągle mi było zimno.
    Jak normalnie jem to mi gorąco.
    I niezależnie czy grubsza czy szczulejsza jestem,raczej czy głodna czy najedzona.
  • komu nie trzeba, temu nie trzeba, moi duzi jutro przed świtem w podróż ku kolejnym egzaminom...
  • @Madika ;

    Jak to dziecię i dłonie?
    Podziękowali 2Madika kowalka
  • Lepiej juz, w domu na temperaturę juz nie reaguje - ale na dworze ból wraca, nawet jak jest w rękawiczkach, tak sie juz chyba bedzie męczyć dłuższy czas. Ale młodość jest piękna - wczoraj umierała, dzis znowu poleciała gdzieś w świat, tez miałam taka energię kiedyś, gdzie ona sie podziała? :)
    Podziękowali 3kowalka mamababcia madzikg
  • @Madika, podzielilas ją między dzieci :).
    Podziękowali 1annabe
  • Byłyśmy we Wrocławiu w roli dwórek i chyba widziałam @Lila
  • Byłaś całkiem blisko, pewnie więc widziałaś.
    Podziękowali 1ciapek
  • @Lila dwórki króla europejskiego, skautki. Nie zaczepiłam, bom nieśmiała z natury
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.