Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Swędzący problem

124»

Komentarz

  • One nie są groźne. Nie ma się czego bać. Sprawdziłam.
    Szkoda mi kasę wydawać na chemię albo czas marnować na smarowanie głów olejem, a potem zmywanie tego oleju. Od kiedy mam super-grzebyk wykańczam bestyje bez znieczulenia. Na żywca wyczesuję i pozbawiam życia.
    Ale ja ze wsi jestem. Może dla bardziej wrażliwych osób to jest problematyczne...
    Podziękowali 1kiwi
  • Ja tam lubię sobie strzelić taką wszą czy pchłą. Wszy ostatnio nie mamy, a pcheł jakoś te koty moje nie mają. Miałam kiedyś pięknie zapchlonego kota, ale zginął w tajemniczych okolicznościach i od tamtej pory nie mam kogo iskać.
  • To zapraszam @Predikata mam nowe przybędy zapchlone na pewno 
  • Póki co mam dwa na stanie, wg mojego męża o dwa za dużo. 
    Zobaczymy, co życie przyniesie ;)
  • wu mnie jest tylko 8......
  • Za osiem bym miała pozew rozwodowy. Mój mąż nie znosi kotów, te dwa już tak wytresował, że jak wchodzi do pomieszczenia to się chowają w ciągu trzech sekund.
  • Ja pozwu mieć nie mogę bo to ......bezpańskie koty a że siedzą u nas w większości czasu na podwórku , chyba ze jest któryś chory albo jest zimno , albo mysz mi się wprowadzi , albo chcę zrobić przyjemność komuś lub kotowi to są w domu , jeden lub kilka 
  • Nauczycielka mojej córki wpisała dziś do dzienniczka wszystkim dzieciom: " Proszę o sprawdzenie głowy dziecka pod kątem wszów". Zalamują mnie nauczyciele moich dzieci, naprawdę jest chyba  negatywna selekcja do tego zawodu. A wszy na szczęście nie mamy i nie mielismy.

  • Może to nauczycielka z matematyki, muzyki, wf :D
  • Zerówka. Nie ma znaczenia jakiego przedmiotu, każdy nauczyciel powinien opanować ortografię na poziomie szkoły podstawowej ;)
  • Ortografię akurat ma opanowaną, wiedziała,  że jak ...ów to ó.  ;)
    Podziękowali 3Skatarzyna mamaw Agax4
  • edytowano listopad 2019
    Oczywiście chodzi o  znajomość gramatyki, z ortografią też niestety wielu nauczycieli ma problem...
  • edytowano listopad 2019
    Dziś zobaczyłam w dzienniczku córki że pani skreśliła "wszów" i napisała obok "wszy" :) Ciekawe czy sama się zreflektowała czy ktoś jej pomógł.
  • nie ma ktoś za dużo grzebykow z allieexpress i jeden mógłby mi sprzedać? jedna sztuka w domu natychmiastowo potrzebuje interwencji grzebyka, jak nikt tu nie ma to kupię gdziekolwiek ale może ktoś ma taniej tutaj z allieexpress.
  • Ja mam przesłany przez kogoś stąd,  ale trochę sił mi teraz brak. Jeśli masz szanśę odebrać jutro z okolic Belwederu, to mógłbym wziąć.
  • dzięki @jan_u już zdobyłam od sąsiadki :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.