Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Garnitur komunijny - gdzie kupić? Co polecacie?

Gdzie kupowałyście garnitur komunijny? Przeglądam net i jakaś dziwna może jestem ale nic mi się nie podoba. Szukam w kolorze granatowym w odcieniu bardziej niebieskawym, najchętniej z lamówkami. A może ktoś ma do odsprzedania?

Komentarz

  • rozm. 134 lub 140 w zależności od rozmiarówki, jest alba - cenna uwaga z tą marynarką :) ale kupić chcę z marynarką, na inne okazje będzie odrazu :)
  • @milamama2+3 u nas na bazarku jest takie duże stoisko z garniturami dla chłopców może tam obejrzysz garnitury?
    Podziękowali 1milamama2+3
  • To chciałam napisać. Zara. Cena wcale nie tragiczna, a krój współczesny i materiał oddychający.
    Podziękowali 1milamama2+3
  • Ja w smyku kupilam garnitur z trzech czesci.rozm 128.koszule i buty w zara
    Moge oddac za symboliczna oplate.
    Wiecej synow nie posiadam

  • oglądałam te zary i wyglądają porządnie :) 

    @asiao dzięki ale obawiam się, że rozm. 128 może być za mały, długość ręki od pachy - 35 cm., nogawka licząc od pasa 76 cm.
  • moi chłopcy tylko koszule i kamizelki; też Zara!
  • koszule to zakładałyście pod albę z długim czy krótkim rękawem?
  • z długimi i ze stójką, bo wzdrygali się na myśl o krawatach czy muszkach :)
    Podziękowali 1milamama2+3
  • niewiele spod alb widć!
    Podziękowali 2milamama2+3 madzikg
  •  fajnie chłopcy wyglądali :) rzeczywiście niewiele widać spod alby. Można było u Was założyć spodnie w innym kolorze niż czarny czy granat? U nas ma być tylko granat.
  • 'tak, z założenia jednakowe miały być alby, co i jak pod spodem bez znaczenia :)
  • U nas alby do ziemi, więc tylko buty muszę nabyć ale nie chcę jednorazowych czarnych półbutów z plastiku tylko jakieś bardziej uniwersalne. Szukam, coś w stylu mokasynów, nie wiem
  • Tez Zara, maja ladne skorzane oksfordy.
    Podziękowali 2Joanna36 asiao
  • Przejżę jutro Zarę internetową. 
  • edytowano marzec 2017
    ciekawy pomysł, też myślałam o granatowych butach z czerwonymi sznurówkami ale o lakierkach nie pomyślałam :) @Malgorzata a mogłabyś jakiś zdjęcie wrzucić chociaż od pasa w dół ;) 
  • Ja kupiłam z Nexta, bez marynarki. 
    Podziękowali 1milamama2+3
  • https://goo.gl/images/zS6Mfs
    Takie marki falcon kupiliśmy dla najstarszego, nosił nie tylko z okazji komunii, potem kolejny, teraz nosi trzeci i nadal się nadają na Komunię, bardzo wygodne i miękkie
  • Przy butach dobrze brać pod uwagę czy prócz Komunii jeszcze będą noszone (czy to przez komunistę czy młodszego brata)
    Bo nóżka w tym wieku potrafi rosnąć błyskawicznie :wink:
    Przy zakupie marynarki/braku dobrze brać pod uwagę warunki panujące w kościele.
    U nas kościół niewielki ,było bardzo duszno i gorąco,jedna dziewczynka zasłabła.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.