Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1113114116118119140

Komentarz

  • Czerń, brąz, beż, biel. 
    Całkiem jak umaszczenie szczura, @szczurzysko ; :sweat_smile:
  • Nieprawda. Mlodziutkie dziewczyny wygladaja slicznie. A takze panie o delikatnej efemerycznej urodzie. Ja siebie nie lubie calej w kwiatkach ale mam kilka bluzek i jedna sukienke. Bo mi sie po prostu spodobaly..
  • @mamlu, dużo riska jest na olx. I w cenach dużo lepszych niż u nich w sklepie
    @odrobinka, tylko zwróć uwagę na dekolt w tej sukience - jest w kształcie trapezu i nie każdy biustonosz będzie się do niej nadawał. Nawet na tej fotce która linkujesz, wystaje z jednej strony

    Z MZ lubię niektóre ciuchy, trochę starszych tkaninowych mam, ale ich rozdmuchane bombardowanie mailami już mnie skutecznie do nich zniechęciło. Z newslettera się wypisałam bo żadna inna firma w której dokonuje zakupów nie jest tak okropnie nachalna w marketingu. Wyraźnie jest to skuteczne skoro sprzedaż rośnie, ale etycznie mi bardzo nie leży. 
  • Może wystawać. Mnie to nie przeszkadza.
  • Nie no te printy na ciuchach to koszmarki 
  • Mnie się te kocury podobają @Aga85. Łączki też. I buldożki :D Co prawda, zwykle wychodzi tak, że dla siebie takich wzorów nie wybieram, ale mam sympatię. Na twojej figurze na pewno będzie ładnie wyglądać.
  • Poszłam na stronę Marie Zelie zobaczyć, co tam ciekawego.
    oczopląsu można dostać od tych wzorów. Brrrr
    gladkie nawet spoko, tyle że noszę trochę więcej niż 36 ;)
  • Nie mogę się opędzić od reklam MZ....nawet nie mogę obejrzeć gazetki z Biedronki bo mi Mz wyskakuje! Strasznie mnie to denerwuje!
  • Mnie tak endo oztatnio atakuje;)
  • ładne niektóre!
  • edytowano luty 2020
    Znamy. Do trzeciego prania...

    Edt.
    Ps. To dzianiny, więc ceny porównywalne do MZ. Właściwie jak wziac pod uwagę promocje w MZ - Garczyńska jest droższa. 
  • A znacie jakieś tańsze niż Marie Zelie a lepszej jakości niż Garczyńska ( o ile faktycznie jest taka słaba)
  • Dorotak powiedział(a):
    Znamy. Do trzeciego prania...

    Edt.
    Ps. To dzianiny, więc ceny porównywalne do MZ. Właściwie jak wziac pod uwagę
    ja moją mam ze 4 lata i nic nie straciła na wyglądzie mimo prania.


    Podziękowali 2Aszna kami79
  • @Dorotak, coraz trudniej mi uwierzyć, że nie płacą Ci za reklamę MZ. 

    Podziękowali 2Yucami Bambidu
  • U Garczyńskiej skrytykuję skracające nogę buty :D
  • Ja sobie kupiłam niedawno. Zobaczymy. Już po 1 praniu  Na razie jest ok 
  • edytowano luty 2020
    .
  • kami79 powiedział(a):
    A znacie jakieś tańsze niż Marie Zelie a lepszej jakości niż Garczyńska ( o ile faktycznie jest taka słaba)
    Z dzianinowych bardzo lubię zygzaka i polecam. Niektóre mam rok, po kilku praniach i nic złego się z nimi nie dzieje.
    Co jakiś czas wrzucają pojedyncze ostatnie sztuki z końcówek wzoru/koloru i sukienke można dostać nawet za 89-99 zl.
    Nie pamiętam, kto je polecał z rok czy 2 lata temu, skorzystałam i naprawdę polubiłam.
    Jedynie mam wrażenie, że te modele wxorzyste mają coś nie tak z kolorem, nie wiem czy podkręcone zdjęcia czy coś innego. Zamawiałam dwie, obie mi przyszły w bardziej zgaszonych kolorach niż widzę na tel czy komputerze. No chyba że ja mam coś źle ustawione, ale w jednokolorowych tego tak nie widzę tylko w tych z nadrukiem
    Podziękowali 1kami79
  • Wedlug mnie garczynska i MZ jakosc podobna jesli chodzi o dzianiny bawelniane. Obie sie spieraja ale nie jakos dramatycznie szybko. Z tym ze w MZ czesciej sa promocje i wtedy wychodzi taniej i nie ma problemow z reklamacją.  Garczynska dwa lata temu byla tansza ale sukcesywnie podnosi ceny i rzadko ma promocje. A jezeli są to zazwyczaj 5 do 15 procent. U obu marek nie polecam printow w dzianinach, szybciej sie spierają. Wynika to z tego ze tkaniny jednokolorowe sa barwione w masie a printy to nadruki na bialym tle. Zygzaka nie mialam jeszcze.
  • A ja sobie sprawiłam taka https://www.happymum.pl/sklep3/d819b,outlet,0-relax_black_long_dress_sale!.html ml


    Zdecydowanie do outfitow sportowych. Że szpilkami mi się gryzie.
    Podziękowali 1In Spe

  • Wow!
    Podziękowali 1Izka
  • Ja bym chciała tańsza polska marke ale szyjąca z tkanin. Z podszewkami. Znacie? Bo Garczyńska i Zygzak to dzianiny.
    A uszyta w Pl sukienkę z tkaniny bawełnianej gramatura min 150 z podszewką, kieszeniami? Z MZ wszystkie takie mam za max 200.
  • Zanabyłam sukienkę trzech gracji i chciałam Wam pokazać. I nie umiem...
    Daleko mi wprawdzie do ich figury ale mam wywalone na to. B)
  • No, pisałam, że nie umiem   :'(
    Foty mam w telefonie i co dalej?
  • Nie mam FB ani Messengera  B)
  • Z telefonowej galerii wstawiasz jako plik 
  • Z tej ikonki z zagiętą kartką? Bo ona u mnie nie działa. Od ostatniej zmiany technicznej coś z nią mam nie tak.
  • Czyli jakbym Ci wysłała mmsem to Ty dasz radę wstawić tutaj? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.