Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

wątek sukienkowy

1134135136138140

Komentarz

  • Pisanie, ze jest sie wilkiem innej kobiecie jest nue na miejscu. Jesli ktos - w tym wypadku sklep z torebkami - wrzuca na swoja strone zdjecie to kazdy ma prawo odniesc sie do tego co widzi. Zdjecie jest niekorzystne i dziwne i tyle.
  • @Rejczel to takie przysłowie z tym wilkiem... 
    Podziękowali 1andora
  • Ja wiem, @Izka, wkurza mnie tylko, gdy ktos nieslusznie przypisuje mi zla wole, zle intencje.
    Podziękowali 1Izka
  • Nie wiem co to dzisaj za dzień. Ale awNtura goni awanturę. Nie mam na to ochoty, po przestańmy na tym że w atak sukienki wy wklejam wam fajne torebki bo to jakby że sobą powiązane. 
    Torebka, cześć garderoby, tylko tyle. 

    I nie wiem po co komentować zdjęcie, które jak ktoś zauważył może i źle zrobione ale przedstawia człowieka. Nie jest nieprzyzwoite, wulgarne.  A oglądając stronę firmy można wywnioskować że to nie wielkie korpo tylko mała procownia gdzie pewnie nie mają dostępu do specjalistów od wizerunku czy profesjonalnych modelek. 

    A kobieta kobiecie wilkiem odnosiło się ogólnie do sytuacji. Nie bierzmy wszystkiego osobiście bo zwariuje my. 


    Podziękowali 1Izka
  • Nie chciałam, żeby ktokolwiek poczuł się urażony. Niech sobie każdy będzie takim jakim go Pan Bóg stworzył. 
    Po prostu coś mnie przeraziło w tym zdjęciu. Może coś ze mną nie tak. 
    Podziękowali 1andora
  • Wiesz Rejczel , takie komentarze bywają zabawne, ale miłe  specjalnie to nie są. Wyobraź sobie, że ma zdjęciu jest np modelka z bardzo szerokimi biodrami. A ktos komentuje: "Ale wielki tyłek, jak szafa trzydrzwiowa" przyznasz, że nie jest to specjalnie uprzejme, choć akurat modelce pewnie  jest wszystko jedno ;)
    Podziękowali 1andora
  • Mnie tez cos przerazilo w tym zdjeciu i osmielilam sie to powiedziec. Sorry.
    Podziękowali 2Zuzapola Karolinka
  • Aga85 powiedział(a):
    Wiesz Rejczel , takie komentarze bywają zabawne, ale miłe  specjalnie to nie są. Wyobraź sobie, że ma zdjęciu jest np modelka z bardzo szerokimi biodrami. A ktos komentuje: "Ale wielki tyłek, jak szafa trzydrzwiowa" przyznasz, że nie jest to specjalnie uprzejme, choć akurat modelce pewnie  jest wszystko jedno ;)
    Oj przeeeeestan. Z pewnoscia rozrozniasz Aga85 to, o czym tu mowimy od niegrzecznych, wulgarnych komentarzy. 
  • Jedno wiem na pewno - nie pokażę Wam swoich rąk.  :neutral:
  • To co najczęściej. Nic.
    Podziękowali 1In Spe
  • @Elunia dawaj te szarlotke z awatara, przynajmniej jakis konkret bedzie! :)
  • Elunia powiedział(a):
    Matko kochana, różne jesteśmy i git.
    Mnie dłonie nie rażą, za to torebki mi się średnio podobają.
    I soo terasss????

    Hmmm mm, a takie piękne są.  :)


  • A ja mam generalnie pomysł na biznes
     Chciałabym założyć firmę która szyję ubrania plus size. Ale takie minimalistyczne, stawiający na fajny gatunek, fajna formę. Moja przyjaciółka ma. Firmę i umie szyć więc mamy zamiar spróbować. 

    Na razie myślę. O sukienkach dziennych i bluzach. 
  • Aaaaaaaaaaaa to przepraszam, w takim razie jablecznik! :) Moja mama tez tak mowi: jablecznik :)
  • I piecze serowca :) Serowca i jabłecznik :)  A ja sernik i szarlotke :p
  • edytowano wrzesień 2020
    Czyli jakbyście razem, w jednej kuchni piekły dwa ciasta, to po upieczeniu wyjdą Wam cztery  B)
    Podziękowali 1Izka
  • Oooo mozna tak powiedziec! ;) 
  • A jabłecznik to nie jest coś innego niż szarlotka? Chociaż to nie ten wątek 
  • Szarlotka to kruche lub polkruche. A jabłecznik może być np na biszkoptowy czy ucieranym.
  • No właśnie, ale nie chciałam tak ostentacyjnie się wymądrzać  ;)
  • Cart&Pud powiedział(a):
    Czyli jakbyście razem, w jednej kuchni piekły dwa ciasta, to po upieczeniu wyjdą Wam cztery  B)

    No i teraz jak już wiem co to szarlotka i jabłecznik to się zmartwiłam że nie będzie cudownego podwojenia ciast... 
  • Długość 3/4 byłaby idealna.
  • Malgorzata powiedział(a):
    Polly powiedział(a):
    Długość 3/4 byłaby idealna.
    Bardziej ona jest sylwestrowa  czy weselną, ma rozciecie na nogę.

    Inna długość  to byłaby  sukienka na co dzień. 
    Ano właśnie pomyślałam, że no co dzień ma być, pewnie dlatego ;)
  • andora powiedział(a):
    Nie wiem co to dzisaj za dzień. Ale awNtura goni awanturę. Nie mam na to ochoty, po przestańmy na tym że w atak sukienki wy wklejam wam fajne torebki bo to jakby że sobą powiązane. 
    Torebka, cześć garderoby, tylko tyle. 

    I nie wiem po co komentować zdjęcie, które jak ktoś zauważył może i źle zrobione ale przedstawia człowieka. Nie jest nieprzyzwoite, wulgarne.  A oglądając stronę firmy można wywnioskować że to nie wielkie korpo tylko mała procownia gdzie pewnie nie mają dostępu do specjalistów od wizerunku czy profesjonalnych modelek. 

    A kobieta kobiecie wilkiem odnosiło się ogólnie do sytuacji. Nie bierzmy wszystkiego osobiście bo zwariuje my. 


    Ta mała pracownia żywcem rżnie modele znanych projektantów 
  • Nie sukienka, ale kardigan poszukiwany
    Chciałabym zamówić przez Internet -długi, przytulaśny w pięknym kolorze
    Czy macie jakieś pewne, polecane firmy nie za milion złotówek?


    Boję się żeby szmata mi nie przyszła
  • edytowano wrzesień 2020
    @Daga Ja mam do odsprzedania fajny sweter oversize ..nowy z metką ..nie podobam się sobie w nim 
  • Podziękowali 1Daga
  • Fajny sweter, ale zdecydowanie nie mój kolor

    Źle mi w brązie

    Zamarzył mi sie cytrynowy albo groszkowy, pistacjowy, miętowy
    A co!
  • Od lat mnie te hale przestraszają:)  Wydaje mi się, że strasznie dużo tam łażenia
    Podziękowali 1In Spe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.