Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

mole odzieżowe w szafie

znalazłam dziś jednego mola na spodniach w szafie

dziurki widziałam już w kilku ciuchach wcześniej :(

mam w szafach woreczki z lawendą, ale widać, nie działają

znacie coś skuteczniejszego i niezaśmierdzającego ciuchów?


Komentarz

  • Tzw. "bagno" nie wiem jak się to fachowo nazywa. Moja mama w wakacje gdzieś w lesie zbierała.
    Roślinna która rośnie na podmokłych terenach. U nas można czasem dostać na placu. Przyjemny zapach lepsze od lawendy. Ale to tylko odstrasza nie zabija. Jak już się zagniździły to bym najpierw wywietrzyła, wysprzątała szafę i wystawiła ubrania na słońce. Jakąś "chemię" jednak zapodała. A potem kupiła coś odstraszającego.
    Podziękowali 1mysikrolica
  • bagno jest chyba prawnie chronione? do niedawna ściśle, teraz częściowo.
  • edytowano maj 2017
    Od lat niezawodny Rajd, zawieszka 
    Zapach drzewa sandalowego tez skuteczny jak nie lubisz lawendy
    https://goo.gl/images/SCdX1J
    Podziękowali 2mysikrolica madzikg
  • Naftalinka ;)
  • @Elunia, piszesz o tych zawieszkach Raid? Widziałam je wczoraj w rosmannie, ale ostatecznie wzięłam jakieś inne. Może wrócę po te linkowane przez @Nika76, a kupione wczoraj upchnę w innych szafach, gdzie póki co problemu nie widziałam
  • A to bagno to nie wrotycz przypadkiem? Zolte kulko placki splaszczone, duzo ich w baldachimie rosnie. Od lipca- sierpnia az do jesieni.
  • Bagno to bagno. Rosnie na bagnach.... ;) Ładnie pachnie.


  • Aaaaaaaaa, toooo jest bagno.... Nazwa brzydka, kwiatuszek wlasciwie ladny.
  • I naprawdę przyjemny, dziki rozmaryn na to mówią, z różaneczników grupy. 
    Podziękowali 1Rejczel
  • Nie wiedziałam, że chronione. Ładne parę lat temu z mamą zbierałam. Zapach naprawdę przyjemny i długo się trzyma.

  • edytowano maj 2017
    Mole w szafie, mrowki w domu! Istny szał. I jeszcze do kompletu wąż w kieszeni ;)
    Podziękowali 2madzikg kasha
  • Ja mam w domu jedną bardzo szczelną szafę i tam po zimie idą wszystkie wełniane swetry zimowe i płaszcze, czapki, garnitury  i co tam jeszcze mi bardzo zależy, żeby mole nie zjadły. Tam walę chemię,szczelnie zamykam i sobie zamknięte stoi.
  • serio? nie wiedziałam, że ćmy mogą gryźć

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.