Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Warszawa - hallo - okazja do dobrego uczynku! :)

Prośba od mojej Przyjaciółki Irminy z Pucka. Irmina współpracuje z Hospicjum. Jest polonistką, jeździ po Polsce ze świetnymi monodramami i jest super Osobą. :)
Jeśli ktoś może i chce - bardzo proszę o pomoc.

Jeśli masz jakiegoś znajomego w stolicy, któremu można to podesłać, to proszę o pomoc:
"Kochani, potrzebujemy Waszej pomocy. Jak zapewne się orientujecie,  17 maja w lokalu Proxima o godz.18.00 dbędzie się koncert na rzecz Puckiego Hospicjum im. Św. Ojca Pio-PETARDY KSIĘDZA KACZKOWSKIEGO.W związku z powyższym potrzebujemy Waszego wsparcia kulinarnego, by wspólnie przygotować stolik z poczęstunkiem dla muzyków (ponad 80 osób), którzy charytatywnie w tym dniu uczestniczą w koncercie. Potrzebujemy kanapek, sałatek, owoców - każda ilość mile widziana. Bardzo prosimy o wsparcie, bo inaczej nasi artyści będą głodni i źli. ;) Proszę o odzew każdej osoby, która jest zainteresowana wsparciem nas. Wówczas konkretnie podamy miejsce zbiórki żywności i kontakt do koordynatora na miejscu. Oczywiście jesteście w tym dniu bardzo mile widziani na tej bardzo znaczącej imprezie-zapraszamy!"

Komentarz

  • edytowano maj 2017
    Up. :smiley: 
  • @Olesia przez Ciebie trzeba się odezwać?
  • Bardzo chętnie coś przygotuję. Daj znać kiedy i gdzie dostarczyć. Bardzo lubiłam ks. Kaczkowskiego:)
    Podziękowali 3Olesia AgaMaria babka4
  • Jutro rano napiszę priv. Dziękuję. :*
  • W hospicjum (tym puckim) pracowała długo moja ciocia :-)
    Chyba nawet nadal pracuje.
    Podziękowali 2Małgorzata32 Olesia
  • To ją poznam w sierpniu przy kręceniu filmu. :smiley: 
    Już się doczekać nie mogę. <3
  • edytowano maj 2017
    Kochani!
    Jeszcze raz podbijam.
    Wiem, że na was ZAWSZE mogę liczyć i tak jest i tym razem. Pozwolę sobie przekopiować słowa, które napisałam do jednej z zacnych Forumek przed chwilą.

    Bardzo dziekuję za odzew. 3
    Strasznie cieszę się, że mogę choć w taki sposób pomóc w akcji na rzecz Hospicjum. 
    Ks. Jan towarzyszy mi duchowo od początku mojego chorowania, jest mi ogromnie bliski!  
    I bardzo pomocny przez książki, publikacje internetowe, a obecnie przez odnowioną znajomość z przyjaciółką z czasów studiów, która współpracuje z Hospicjum. Z nią i reżyserką z Wrocławia właśnie mamy nagrać w sierpniu film o tym miejscu, mam tam występować jako osoba nowa, pierwszy raz odwiedzająca szpital. :smiley:   Będzie się działo!  A ja nie wierzę w przypadki. 

    Od dawna mówię, że Ks. Jan czuwa nade mną z nieba. :3

    Pozdrawiam Was serdecznie.
    Dobrego dnia. :*


    Podziękowali 2nodobra mamababcia
  • Up jeszcze raz. :)
  • I do skutku. :smiley: 
  • Hop hop
    Podziękowali 1Olesia
  • Może trzeba po imieniu wołać? (O nicki oczywiście chodzi). Trzeba wiedzieć, kto jest z Warszawy. @blaekie , @Aneczka08 na pewno. Kto jeszcze?
  • Warszawiaków jest tu wielu i kilka Osób już się zgłosiło, ale każda pomoc mile widziana! :)
  • To już jutro, ale może jeszcze ktoś, coś...? :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.