Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Fundacja Dobrego Pasterza!!!! Koniecznie sie zapoznajcie

edytowano maj 2017 w Ogólna
Trafiłam na stronę przez fb ktoś zalinkował na grupie stop aborcji.

Oglądam filmiki ze strony i 
jestem przerażona!!
Oglądając relacje  angielskich dzieci ryczałam. 
Lepiej by było o tym nie wiedzieć ale niestety trzeba!!!!


Uwaga nie oglądajcie w obecności dzieci!!!!!

http://fundacjadobregopasterza.pl

Podziękowali 1aga---p

Komentarz

  •  I co na nikim z was nie zrobiło wrażenia?
  • O tej fundacji dowiedziałam się po incydencie w sejmie z udziałem tego pana.
    No cóż...pan jest kontrowersyjny a ja pamiętam późniejsze materiały na temat tego, o czym fundacja mówi
    Nie ma żadnych dowodów na to, co głosi
    Poczytaj sobie o tej fundacji i jej założycielu
    Nie wzbudza mojego zaufania w sensie wiargodnosci tego, o czym mówi
  • To nawet by było pocieszające że jakiś oszołom ma bujną wybraźnię. Nie czytałam nic o tym gościu ale skoro przeiwstawił się takiej mafii to nie trudno by było wykazać że to człowiek chory psychicznie.

    Wiadomo przecież nie od dziś że dzieci znikają bez śladu.
     Ten filmik raczej nie jest odegrany przez młodych aktorów.



  • Poszperaj sobie, poczytaj @maliwiju ;.
    Pan jest delikatnie mówiąc lekko nawiedzony, mało wiarygodny.
    Sama fundacja też jakby mało przejrzysta.
    Był program o nim, specjalnie ogądałam - chyba tvn uwaga. Pomijając oczywiście żródło-cały materiał w stylu: tu mam masę dowodów, Polska się zatrzesie, jak je ujawnię, mam mnóstwo dowodów, jestem dla wielu niebezpieczny, bo wiem, jak wielu polityków jest w to zamieszanych. Nikt nie chce ze mną rozmawiać, bo się boją, ze mogę ich skompromitować... i tak dalej, i tak dalej. Nic. Zero konkretów, za to mnóstwo informacji o aktywności tego pana polegającej na produkowaniu ton pism i pisemek do najrózniejszych instytucji w alarmującym tonie-krzywdzą dzieci.
    Nie ma żadnych dowodów na to, ze tak się dzieje.
    Polska to nie Kambodża ani nawet Rosja. Tu nie tak łatwo "zniknąć" dziecko,  aco dopiero całe masy tychże.
    Jeśli się mylę i ktoś mi przedstawi inne dowody mówiące co innego na temat tego pana i tej fundacji-odszczekam. Ale na razie robi tylko szum.
    Lekki oszołom, choc pewnie ma dobre intencje.
  • edytowano maj 2017
    @maliwiju - oczywiście, ze dzieci są krzywdzone, porywane, zabijane. Nie zaprzeczam.
    Odnoszę się wyłacznie do tez głoszonych przez szefa fundacji-że polskie dzieci są masowo wywożone, krzywdzone itp.
    I raczej nie sądzę, zeby ten pan wpadł na trop jakiejkolwiek szajki zajmującej się tym haniebnym procederem. I żeby był aż tak groźny, żeby go próbowali zdyskredytować. Nie muszą, sam to robi. No nie wierzę mu, przykro mi
    Robi szum, coś sklei, coś dopowie, pokrzyczy, poszarpie się w sejmie.
    Poczytaj o nim.

    Nie wiem, czego dowodzić ma ten filmik. Nie znam źródła, nie znam okolicznosci. To są angielskie dzieci, taki los spotyka dzieci na całym świecie - ale akurat wątpię, by polskie dzieci były masowo wywożone i dostarczane zbokom

    e1: dopisek
    e2: tu jest ten materiał
    http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/pawel-bednarz-kim-jest-judoka-pawel-bednarz,212455.html
  • Ale z drugiej strony tyle dzieci,  znika rodznie 2000 ludzi znika bez śladu, czemu tylko raz był ogłoszony kid alert?

    A kwestia Barbary Passini? 
  • O ile wiem, (ale mogę się mylić, nie śledziłam na bieżąco) B.Passini niczego nie udowodniono. Łatwo rzucać oskarzenia bez pokrycia.

    Jeszcze raz: nie mam najmniejszych wątpliwości, ze dzieci są krzywdzone, znikają, są porywane, uśmiercane, wykorzystywane.
    Powątpiewam jedynie w rewelacje głoszone przez Dobrego Pasterza i w to, ze polskie dzieci masowo, setkami są wywożone z kraju w niecnych celach

    Nie wiem, czemu kid alert jest ogłaszany tak rzadko - wiele z tych "porwań" to porwania rodzicielskie jednak i pewnie kid alert ogłaszają, jak są podejrzenia, że będzie wywożone.
    Poza tym najgorsze jest to, ze dzieci są krzywdzone we własnych domach, nie muszą byc wywożone :(
  • @maliwiju  - paczaj, co znalazłam odnośnie tego wklejonego przez Ciebie filmiku (oczywiście też nie gwarantuję, ze to prawda-takie czasy, w necie wszystko)

    https://www.facebook.com/iamnotinevidence/posts/1556356741041602
  • No tak to możliwe bo kto by pozwolił nagrać takie opowieści dzieci gdyby to była prawda.
    Narazie nie mogę oglądnąć linku do Uwagi bo mam tu słuchacza.
    Mam nadzieje że to jest jakaś mistyfikacja.
    Ale poczytałam o tej Barbarze Passini.
    Niezależna też pisała o znikających dzieciach...
    Z drugiej strony gdybym jak odkryła taki proceder i próbowała go powstrzymać odbijąc się od kolejnych drzwi też bym chyba nie była spokojna.
  • edytowano maj 2017
    Sam fakt że Passini miała zarzuty o przekręty ze znkającymi dziećmi a jencześni jest w zarządzie itaki jest dziwny...
    Tam jest mowa w sumie o 300 dzieciach ale może się myle wiec raczej nikt nie wspomina że masowo setkami wywożą.

    Ja cały czas mam nadzieje że masz racje i niepotrzebnie się denerwuje.
  • Miała zarzuty-ale niczego nie udowodniono. To dwie rózne sprawy.

    Powiem tak-gdyby o tym wspominały inne osoby czy fundacje, zastanowiłabym się.
    W tym wypadku jakos nie mam wątpliwości, wiec chyba faktycznie niepotrzebnie się denerwujesz @maliwiju  :)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.