Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogoda

2

Komentarz

  • U nas też zasypane i niestety wszędzie lód. Kilka razy wpadła w poślizg. Na początku nawet sie bałam i przeklinałam, później już wyrywało mi się tylko ojej. Ciężko było.
  • edytowano styczeń 2019
    No, ja dziś jako piesza zaliczyłam awarię tramwajów. Żeby nie przyrosnąć do zimnego podłoża na przystanku, wsiadłam w tramwaj w przeciwną stronę i czekałam  w sklepach na wznowienie ruchu tramwajów na naszej linii.
  • No napadalo !
  • edytowano styczeń 2019
    Niedaleko nas...


  • Niedaleko nas...
    Podziękowali 3madzikg Aszna Hope
  • W Zakopanem już wczoraj było mnóstwo śniegu.  Dostałam zdjęcia od córki. U nas ładnie napadało,  ale takiego poziomu na pewno nie osiągniemy. 
  • To jest Zakopane.
    Podziękowali 2In Spe madzikg
  • U nas mróz, ładne słoneczko, ale taka podejrzana mgła, zamglenie i przeczytałam, że niestety w Łodzi smog i stan powietrza bardzo zły  :#
  • Żyję od tygodnia w Narni. 
    Cudownie! 
  • edytowano styczeń 2019
    Widok z okna sypialni, okolice Lublina i wciąż pada :)
    Edit: znow mam problem z wklejeniem zdjęcia :s
  • Raz mokro, topi się, a potem ze dwa dni przymarza, a potem znowu się topi. A potem nadchodzi mróz. Taka sinusoida lub huśtawka.
  • Nadciąga wyż Brygida  :)

  • In Spe powiedział(a):
    Nadciąga wyż Brygida  :)

     B) 
  • Gdzie te minus 20 ?
  • Agnicha powiedział(a):
    Minus 20 i snieg 
    eee przy -20 śnieg nie pada (chyba, przynajmniej takie mam doświadczenia :) )
  • edytowano styczeń 2019
    @Agnicha na Wieżycę weszliśma kiedyś z mężem. Ekstra! Musi być pięknie pod śniegiem!!!!!!  B)
    Podziękowali 1Bridget
  • My tez mamy Wieżycę (pod Ślężą)  :)
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Agnicha powiedział(a):
    Elunia powiedział(a):
    U nas +1 i cudowne słoneczko.
    U nas minus 2 cudne sloenczko i snieg
    Wybawilismy sie za wszystkie czasy
    Za tydzien na Wiezyce walimy
    Aga może tym razem??? <3
  • edytowano czerwiec 2019
    Ciężka noc za nami.
    Burza straszna.

    A wyżej wpisy zimowe  :|
    Podziękowali 1In Spe
  • Przeczytałam wpis @Elunia i myślałam  najpierw, że w nocy mieli 12 st. i brzydko pozazdrościłam. Czytam dalej - no kpi sobie dziewczyna po prostu, a ja się dałam nabrać...
    A na koniec przeczytałam datę... ;)

    @Bridget u nas też ta straszna burza w nocy była. Dla nas na szczęście bez strat,  ale miasto pływało. A u Was?
    Podziękowali 1Bridget
  • Bambidu powiedział(a):
    Przeczytałam wpis @Elunia i myślałam  najpierw, że w nocy mieli 12 st. i brzydko pozazdrościłam. Czytam dalej - no kpi sobie dziewczyna po prostu, a ja się dałam nabrać...
    A na koniec przeczytałam datę... ;)

    @Bridget u nas też ta straszna burza w nocy była. Dla nas na szczęście bez strat,  ale miasto pływało. A u Was?
    Są zalane piwnice podibno Chojnice znow i Karsin tym razem oberwaly. 
    U nas świerki olbrzymy kladlo do ziemi. 
  • Jakby komus było za gorąco zapraszam do nas. Na termometrze 13 stopni i deszczowo
  • Jest cu-do-wne lato. 34* w cieniu, lekki wietrzyk. Uwielbiam taka pogode i czekam na nią 9 miesięcy w roku.
    I pisze to ciężarna w 3 trymestrze. Wolę upały niż kiszne deszczowe lato:D 
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • U nas też susza , jak nie popada bedzie znowu bieda...
  • A u nas cudowna burza właśnie przyszła, a właściwie to widać ją gdzieś z daleka. Pada, ale nie gwałtownie, grzmi całkiem przyjemnie, a zapach deszczu i burzy mnie urzekł. Siedzimy w ogródku, ku zgrozie przechodniów i cieszymy się klimatem :D i trawnik nam podlewa, trawa pomimo deptania kiełkuje jak dzika, winorośl odżyła i do jesieni zajmie pół płotu pewnie. Fajnie jest :D 
  • I nas burza od nocy.
    Dziś wyjątkowa lagodna. 
  • U nas w cieniu niby chłodno ale mimo cała noc wszystkich okien otwartych i zablokowanych na gorze już rośnie temperatura.. spadła do niebotycznych 27 w nocy .. fa pojechała na wycieczkę kiełbaski ognisko .. mam nadzieje ze ich nie zniczy 
  • @Dorotak, a Tobie przechodnie nie przeszkadzają? 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.