Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pogoda

13»

Komentarz

  • MonikaN powiedział(a):
    @Dorotak, a Tobie przechodnie nie przeszkadzają? 
    Przywykłam, 50m od nas jest szkoła zawodowa, technikum i branżowa. Co 45min mam na chodniku pod domem fale głośnych palaczy. Lubimy się. Oni mi wnoszą zakupy, ja im daje cynk jak jest jakiś pogryziony gołąb albo jeż utkniety w płocie (technik weterynarii). Mówimy sobie dzień dobry, życzymy wesołych świąt, a ja czasem jakieś akcje charytatywne wspieram w ich szkole.
    Wzdłuż drugiego boku ogródka mają główna trasę dojścia do swojej szkoły z komunikacji miejskiej. Nie przejdą bez przywitania się ;) a moje dzieci ich nie przepuszcza ;)

    Docelowo, jak nie będzie innych potrzeb (hahaha) puścimy sobie wyższy płot i się osłonimy. Na razie nie ma możliwości. 
    Podziękowali 1MonikaN
  • Wrocilam z laki jest cień szansy że siano będzie dziś sprzatniete oby tylko Bog dał sily 
    Takiego dobrego jedzonka dawno kozy nie miały , jak pięknie pachnie sianko a kolor jaki sliczny super 
  • @Elunia ; Super że u was pada , u nas mogło by nie padać chociaż do jutra siano jest nie tylko u mnie
  • nam się udało wyjść w okienku między opadami. Dzieci i tak mokre bo kałuże ;)
    Posialismy wreszcie trawę - pasuje nam teraz deszcz. Jak jest te 34st to cierpimy z powodu braku cienia. W okolicy nie ma cienia z drzew. Plus taki że przegrzane chętnie zasypiają na 2-3h. A na noc kolejną jest już alert o burzach.
  • Juz alerty są tzn ze niedlugo zacznie się burza. 
  • W Łodzi Afryka  (  odpoczywam teraz w pracy-tam cały rok marzne, a w upały jest cudnownie)


    @Dorotak- ;  serio???  Toć Ty chyba dopiero co rodziłaś? czy mi tak czas zapyla?

    Gratulacje !

  • edytowano czerwiec 2019
    E tam w Łodzi. W Skierniewicach to dopiero afrykańskie pustynne klimaty. Tak się wczuli w klimat, że nawet w kranie susza...
    Podziękowali 2Daga joanna_1991
  • To i ja się pochwalę pogodą. 32 w cieniu delikatny wiatr bez chmurki na niebie ,a ja od 3 godzin leżę w cieniu. 
    Podziękowali 2nowa balum
  • @Daga, dzięki, ja właściwie od 8 lat 'dopiero co rodzilam'. :D 
    U nas burze i deszcze. Kilka godzin bez słońca i czuję, że mam niedobór wit.D :D 
  • U nas burze rozwiewa zanim  dojdą. Wisła ich nie puszcza a potem Świder i Mienia. Gorąco.  Sucho. Kurzy się piach. W sumie ja cały dzień w klimie to przyjemnie wyjść na taki ukrop choć na chwilkę. 
  • Dzieci cale dnie w rzece spędzają.  Komarów tylko pełno ale jakoś im nie przeszkadza. Tylko ludzie bardziej nerwowi przez ten skwar.
  • W niektórych sklepach klima tak mocno ustawiona, że z małym spoconym dzieckiem strach wejść. Dziś musiałam zrezygnować z zakupów.
  • U nas trochę popadało i grzmi... I wreszcie odrobinę chłodniej.
    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano czerwiec 2019
    Komuś za sucho albo za gorąco?
    Trójmiasto przedwczoraj (nie umiem filmu wkleić):





    Wczoraj było mniej intensywnie

    Podziękowali 2joanna_1991 wiesia
  • U nas też w końcu popadało. Błyskawice były podobne do tych na zdjęciu. Od razu dużo. Jednak burza, na szczęście nie trwał długo. 
  • U nas upał.
    Województwo lubelskie ☹️
  • U nas po burzy i nadal upał. Za to prądu na dole domu nie ma. Na górze jest. Pewnie mamy dwie fazy i jedna padła.
  • @lidia2 to poczekaj, pewnie dziś was czeka ta burza co w nocy w centralnej Polsce była, bo z zachodu idzie...
    Podziękowali 2mamababcia lidia2
  • U nas dziś 26* i mi jest zimno... Wolę 30..
  • Jestem nie w temacie, czy od północy idą burze?
  • OlaOdPawla powiedział(a):
    Jestem nie w temacie, czy od północy idą burze?
    Zalezy gdzie. 
    U nas ma byc dzis w nocy ulewa.
    Podziękowali 1OlaOdPawla
  • W Centrum PL dalej susza raczej.
  • Wichura uszkodziła mi drzwi tarasowe.Są od zachodu, czyli tam skąd wieje najmocniej. Zawiasy nie wytrzymały i oba skrzydła otwierają się na górze, na całej długości. 
    Póki co zastawiliśmy ciężkim, dębowym stołem i kanapą. Ekipa miała dziś przyjechać, ale nie dotarła. Przy podmuchach silniejszych wszystko się porusza. Eh...
    Podziękowali 3AgaMaria madzikg Barbasia
  • U nas wieje, ale to miasto. I ten wiatr już się trochę uspokaja.
  • Jutro podobno ma wiać jeszcze. I mocniej  :|
  • Ojej. Współczuję serdecznie. A nic nie pomaga?
  • U nas wieje nadal, tyle że słońce piękne.
  • Suszę pranie na podwórku i ciągle wyglądam przez okno - lunie czy nie lunie? ;)
  • I mnie głowa dopadła. Ratuję się trzecią kawą.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.