Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Dieta w chorobach tarczycy

Szukam rzetelnych informacji. Szczególnie nt. diety przy niedoczynnosci.
Przeczylałam m.in. ten artykuł:
http://gazetapowiatowa.pl/poradniki/zdrowie/dieta-w-chorobie-hashimoto/

I powiem szczerze...ta kasza jaglana mnie zastanowiła. Czyżby miało lec w gruzach moje przekonanie, o jej cudownosci?
Co myslicie?
@Katarzyna?


Cos mi swita, ze ktos gdzies polecał ksiazke na ten temat. Chetnie zgłębię.

Komentarz

  • Książkę mogę Ci wysłać do poczytania
    Ale Ja Się Nie Stosuję. ....
  • edytowano wrzesień 2017
    O diecie mozna poczytac np. w ksiazce Holistyczne leczenie chorob tarczycy Sandry Cabot czy cos w ten desen. ogolnie na czas leczenia poleca sie odstawic gluten i nabial. A warzywa i zboza zawierajace goiko.....(zapomialam nazwy) mozna stosowac po obrobce termicznej maksymalnie 3 razy w tyg.  edit. goitrogeny
  • edytowano wrzesień 2017
    Mam niedawno zdiagnozowane Hashimoto. Moja endokr, z duzym doświadczeniem, mowila, ze nie musze stosowac zadnej diety. Dwa razy pytalam, po tym jak sie obczytalam roznych internetowych madrosci. Powiedziala, ze "obraz kliniczny jest jasny", ze nie wygladam na kogos z zaburzeniami metabol. A rozne badania na alergie czy nietolerancje nie zawsze odzwierciedlaja stan faktyczny, nie zawsze prawda w tym wychodzi.
  • Mam tą książkę, mogę pożyczyć. Większość informacji można znaleźć na naszym org
  • dr Sandra Cabot
    Margaret Jasinska
    "Leczenie chorób tarczycy. Holistyczne metody poprawy pracy tarczycy"
    Podziękowali 1Małgorzata32
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.