Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wrocław- Ziemniaki EKO

Mamy pyszne ziemniaczki ;) . Zbieramy zamówienia z Wrocławia. Może ktoś chętny???
https://www.olx.pl/oferta/ziemniaki-vineta-od-rolnika-z-dostawa-CID757-IDpi85t.html#725ecdf67b

Dla wielodzietnych zniżka- 1 zł. taniej na kg. 

Komentarz

  • @ Elunia- z nabiałem trochę kiepsko, mam stałych klientów, a teraz taki okres, że coraz mniej mleka. Może coś wykombinuję... Dam znać jak mąż będzie jechał. 
  • @manna min. 10 kg. - jeden obiad dla wielodzietnej rodzinki :)
  • nie znam :), ale my wolimy osobistych klientów niż targi, itp. Mamy małe gospodarstwo, żywność hodujemy ekologiczną, ale nie mamy certyfikatu więc chyba nawet nie możemy sprzedawać na takich bazarkach. 
  • @manna w tamtym roku brali od nas ludzie, którzy mieszkają w mieszkaniach i nie mają piwnic i byli zadowoleni. Nasze ziemniaki nie psują się tak szybko jak sklepowe, ale za to się gorzej obiera- nie są wymiarowe ;) . Oprócz ziemniaków będziemy na pewno też mieli kaczki, ale jeszcze nie wiem ile dokładnie przeznaczymy na Wrocław :)
  • Ja chętnie wezmę 20 kg
    Podziękowali 1mamasara
  • @kluska napisz mi na priv swój adres
  • Ok, to wezmę 25 kg
    Podziękowali 1mamasara
  • Ech, Wrocław... u gospodarza, u którego od lat bierzemy ziemniaki eko na zimę, zupełnie nie obrodziły, pogniły na polu przez deszczowe lato, tyle ma, co dla siebie. @Zuzapola  może ty masz jakieś dojście do dobrych ziemniaków w naszym rejonie? Ja bym 100 kg wzięła, i znajome rodziny tez tyle, razem pewnie z 400-500 kg 
  • manna powiedział(a):
    @mamasara, jak często tu bywasz?
    1-2 razy do roku- w zależności od urodzaju i klientów. Do Wrocka mamy kawałek więc jedziemy tylko jak mamy dużo zamówień, żeby nam się opłacało.

  • Milamama powiedział(a):
    Ech, Wrocław... u gospodarza, u którego od lat bierzemy ziemniaki eko na zimę, zupełnie nie obrodziły, pogniły na polu przez deszczowe lato, tyle ma, co dla siebie. @Zuzapola  może ty masz jakieś dojście do dobrych ziemniaków w naszym rejonie? Ja bym 100 kg wzięła, i znajome rodziny tez tyle, razem pewnie z 400-500 kg 
    A z kąt jesteś? Może jakbyś jeszcze kilka znajomych rodzin zgarnęła to by nam się opłacało przyjechać ;) 
    Podziękowali 1Milamama
  • @Lila moi rodzice też mieszkają 2 wioski dalej ;) . Może w tej samej ;)?
  • Mąż jedzie z ziemniaczkami oraz kaczkami w sobotę. Może ktoś jest jeszcze chętny? ;)
  • @mamasara zachodniopomorskie, północny zachód. 
  • @Lila - no to rzeczywiście dwie wioski dalej, bo my z Charbielina. 
  • Moi rodzice w drugą stronę- z Moszczanki.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.