Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kto mnie przytuli za 49 złotych?

edytowano listopad 2017 w Ogólna
http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/pierwszy-salon-profesjonalnego-przytulania-powstal-w,4310056,artgal,t,id,tm.html


Przytulać się można na wiele sposobów. Każdy może wybrać swoją ulubioną pozycję: klasyczną „na misia”, „na łyżeczkę” albo „na koalę”, na leżąco, siedząco lub stojąco. - Chcemy aby wszyscy, którzy nas odwiedzą mieli świadomość, że chodzi o platoniczny, przyjacielski dotyk - mówi Sylwia Kalinowska, druga współwłaścicielka salonu przytulania. Wszytko podczas sesji zależy od potrzeb osoby, która przychodzi na przytulanie. 
«1

Komentarz

  • edytowano listopad 2017
    nie uważacie że to jest obleśne?!? ściskanie się z obcą osobą za pieniądze? nie mówiąc o tym że to pożywka dla froterów... co za ohyda, buuueeee... przytulenie, dotyk to gest spontaniczny, to nie tylko ciało bierze w tym udział ale i duch... nie da się tak pyk i już. I jeszcze świadomość że ktoś robi to za pieniądze... nieee

    pomysł z USA... założę się że w Japonii są już przytulające roboty...
  • to jak w dowcipie @argento
    Po jakiś 15 latach małżeństwa, z powodu narastających
    >>nieporozumień, para postanowiła udać się do poradni małżeńskiej.
    >>Zaraz po zadaniu pytania przez terapeutę żona rozpoczęła pełen pasji i
    >>uniesień bolesny wywód na temat tego co jej się nie podoba w ich związku.
    >>Cały czas mówiła o braku intymności w ich związku, odrzuceniu i
    >>zaniedbaniu, samotności i pustce, poczuciu bycia nie kochaną, ciągłych
    >>obowiązkach domowych jak sprzątanie czy pranie i innych swoich
    >>potrzebach nie spełnionych podczas małżeństwa. Wreszcie, po długim
    >>okresie czasu, terapeuta nie wytrzymał, wstał z miejsca, obszedł swoje
    >>biurko, poprosił żonę by wstała, poczym objął ja i namiętnie pocałował.
    >>Kobieta zamilkła i cicho usiadła.
    >>Terapeuta odwrócił się do męża i powiedział:
    >> - "I właśnie tego potrzebuje Pana żona 3 razy w tygodniu..."
    >>Mąż pogrążył się przez chwilę w zadumie a następnie odparł:
    >> - Hmm... mogę ją tu podrzucać w poniedziałki i środy, ale piątek
    >>definitywnie odpada bo jeżdżę na ryby!

  • Jest, w taki sam sposób, jak chodzenie do psychoterapeuty, bo nie ma się przyjaciol. Czasem trzeba.
    Podziękowali 2mayamima babka4
  • edytowano listopad 2017
    malagala powiedział(a):
    Jest, w taki sam sposób, jak chodzenie do psychoterapeuty, bo nie ma się przyjaciol. Czasem trzeba.

    ale dlaczego za pieniądze? no sory, ale psychoterapeuta ma jakąś wiedzę jednak, a tu ktoś tylko rozwiera łapki i tyle... 
    Podziękowali 1Gosia5
  • wyobrażam sobie, ze na przytulacza czekają podobne pulapki, jak na terapeute - zbytnie zaangażowanie emocjonalne, zakochanie, wykorzystanie pacjenta.
  • Pytanie w tytule powinno brzmieć :"Kto mnie przytuli za mniej niż 49".
    Podziękowali 3malagala E.milia sylwia1974
  • weź... bo padnę
  • edytowano listopad 2017
    @Agnieszka, może ktoś zechce być sponiewieranym? Ja się mogę wydrzeć, ale bez wulgaryzmów. 20 zł. Promocja. ;)
    A to przytulanie to obleśne jest. I niebezpieczne, bo skąd wie taka przytulaczka, że klient rozumie słowo "platoniczny"? Nie, nie i jeszcze raz nie. Chory biznes dla chorego społeczeństwa.
    edit: przemyślałam sprawę. Tak się nie da. Wrzaski, lanie po pysku oraz przytulenie muszą być spontaniczne. Inaczej się nie da.
    Podziękowali 1MamaMika
  • Oczywiście, że smutno, ale samotnym ludziom jest smutno.

    Póki nie jest przymusowe, nie widzę w tym nic strasznego. Uścisk dłoni braterski ma moc, gdy jest silny, szczery, odczuwalny ciepłem dłoni. Daje wsparcie psychiczne. 

    Jeżeli ktoś umie  bezpiecznie przytulać, a komuś innemu to pomaga...
  • Agnieszka powiedział(a):
    @Malgorzata
    Choć zrobimy konkurencję i za 49 zł będziemy walić po pysku a za 48.99 zl kopa w zadek  :D
    Więckiewicz w "Królu życia"  był pierwszy w tym biznesie. :D
  • I niech mnie teraz ktoś przekona, że to nie są symptomy końca świata:) 
    a swoją drogą znam przypadek takiej terapii: wywozi się grupkę znerwicowanych i niemogących się odnaleźć kobiet do lasu i każe im się biec dokąd oczy poniosą. Dziewczyny latają jak wściekłe po krZakach, potem uiszczają stosowną zapłatę...i od raZu im lepiej.
  • Słyszałam od koleżanki, że pojawiła się też opcja kupienia sobie przyjaciół. W sensie - jak ktoś nie ma się z kim spotkać, bo np przyjechał niedawno do wielkiego miasta Warszawy i czuje się samotny, to sobie wykupuje spotkanie z "przyjaciółmi". Nie sprawdzałam, czy rzeczywiście jest coś takiego, ale wydaje się całkiem prawdopodobne wobec powyższego. 

    A przytulanie się do obcych, okropna rzecz. Mnie drażni nawet taki trend w niektórych kościelnych kręgach, że przytulajmy się nawzajem, bo to taka fajna rzecz i każdy tego potrzebuje. Dla mnie to jednak dość intymny gest. No dobra, tak szybko na przywitanie może być, ale też nie przepadam za tym, jeśli ktoś nie jest mi bliski.
  • Myślę że miesiąca budżetowego nie zepna
  • W Japonii mozna sobie na przykład wynająć "członków rodziny", "przyjaciół", czy "współpracowników" na wesele czy pogrzeb. Bo przecież nie wypada, żeby nie było, a może nie mamy ochoty zapraszać prawdziwych, albo są zapracowani i nie mogą... Albo i publiczność na swój odczyt. Business is business.
  • Jakieś piekło @Bambidu . W ogóle Japonia mnie zaskakuje, ich ogrody, mieszkania itd. są piękne, harmonijne, ale ta filozofia i kultura są takie złe...
  • 49 złotych??? Porządną firmę stać na okrągłe ceny :D >:) .
  • Bambidu powiedział(a):
    W Japonii mozna sobie na przykład wynająć "członków rodziny", "przyjaciół", czy "współpracowników" na wesele czy pogrzeb. Bo przecież nie wypada, żeby nie było, a może nie mamy ochoty zapraszać prawdziwych, albo są zapracowani i nie mogą... Albo i publiczność na swój odczyt. Business is business.
    ciekawe czy można wynająć siebie, żeby być
    Podziękowali 2malagala Wiol
  • Ja bym chętnie kogoś wynajęła (ale nie mam kasy). Chodzi mi o tzw. Asystenta Osoby Niepełnosprawnej.
  • Kontrowersyjne, ale szczerze to myślę, że nie przyjmie się. Może to biznes sponsorowany przez jakieś dziwne środowisko?
    Podziękowali 1MAFJa
  • Przytulanie za kasę i przez obca osobe? :#
    Chyba po to żeby uświadomic sobie jak beznadziejnie jest się samotnym. Zalamka  :'(
    Podziękowali 1Aniuszka
  • Widzę, że polskie pomysły to taniocha, w UK 80 funtów/h, a może to trwać nawet 6h! :lol: 
  • Człowiek musi być chyba niewyobrażalnie samotny, żeby zdecydować się na taką formę kontaktu. Brrr....
    Podziękowali 2Aszna Katia
  • matka-Olka powiedział(a):
    Człowiek musi być chyba niewyobrażalnie samotny, żeby zdecydować się na taką formę kontaktu. Brrr....
    Jestem bardzo samotna, nie zdecydowałabym się na coś takiego za Chiny!
    Podziękowali 1Aszna
  • Są też poduszki z rękami do przytulania nie potrzeba całego czlowieka od razu angażować.
  • @Katia, powiem Z. ona uwielbia się przytulać ;) ciągle mnie zaczepia, ja niedotykalska raczej. 
    Podziękowali 2Katia Natalia
  • "Hug me pillow"
    Podziękowali 1babka4
  • Ja też ;)
    Ale dzięki za zacne oferty :kissing_heart: Całuśna jestem tylko w necie :lol: 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.