Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Uratowali kilkaset dzieci, pójdą siedzieć.

Komentarz

  • Czarny humor na zakończenie artykułu: "Policjanci przestrzegają przed zakupem leków z nieznanego źródła, gdyż zdarzają się przypadki podrabiania medykamentów, a te mogą szkodzić zdrowiu, a nawet życiu." 
    Kpina, czy idiota pisał?
  • Jak wiem że sąsiad chce zabić sąsiada i chce kupić ode mnie truciznę, a ja mu sprzedam cukier, to chyba nie powinienem mieć zarzutów, że go oszukałem, prawda?

    Każdy sąd by mnie uniewinnił.

    Tu tylko dlatego jest inna optyka, że nienarodzeni.
    Podziękowali 2Odrobinka Rogalikowa
  • Swoją drogą jakby każdy z nas dawał takie ogłoszenia, a wysyłałby witaminę c, toby zabiło handel tymi prochami w internecie.
    Podziękowali 2Wela Nika76
  • A konto do zapłaty na jakąś fundację ratowania dzieci :)
  • Narobiłbyś fundacji problemów ;)
  • inna optyka i inne prawo. Za aborcję nie odpowiada się jak za zabójstwo.
  • no cóż, jeżeli intencją jest sprzedanie specyfiku za ceną 100 a w rzeczywistości sprzedawane jest coś innego o wartości1, to jest to oszustwo i oszustom raczej chodziło o zarobek, a nie o ratowanie dzieci ;) a jeśliby chodziło o ratowanie dzieci a zarobek przeznaczyliby na cele charytatywne, to sąd miałby wiele instrumentów nadzwyczajnego załagodzenia kary

    do przykładu z heroiną (aczkolwiek to przykład czysto teoretyczny i niewykrywalny, bo nikt nie doniesie na siebie, że kupował heroinę i został oszukany) jeżeli z premedytacją sprzedawanoby cukier - to pewnie nie podpadałby to pod przestępstwo handlu narkotykami :) ale pod oszustwo to już jest do zastanowienia

    to naprawdę są złożone problemy prawno karne, podobnie jak rozbój z plastikową bronią itp.

    Podziękowali 4E.milia Monika73 kociara Katia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.