Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Auto godne polecenia

15791011

Komentarz

  • Dawno o Priusie nie bylo B)
    Podziękowali 1NC500
  • Sprzedajemy naszego  Renault espace
    Benzyna, 2.0 2003r ale wersja ta nowsza. Świeżo po przeglądzie rocznym, 7os. Wszystko sprawne, chociaż jak to w 15-latku zdaża się zapalić jakaś kontrolka... i zgasnąć -wg sąsiada co pracuje w serwisie renault -tak bywa... skrzynia manualna 6-biegowa, klima działa, dach otwierany, prowadzi się b.dobrze, nie mamy jeszcze konkretnego ogłoszenia więc po więcej szczegółów proszę na priv podam tel do męża, jak uda nam się spreparować ogłoszenie to wkleję link, ale mamy żółwie tempo jakoś... jak zabieramy się za tę sprzedaż... chyba się związaliśmy emocjonalnie ;)
  • Cena,? 
  • 8500 na tę chwilę :)
    Od ponad 4lat u nas

    Podziękowali 1MAFJa
  • A mieszka ktoś w Otwocku?  Potrzebowali byśmy by nam ktoś auto zobaczył vito. :-) A daleko żeby jechać trupa zobaczyć. Do tej pory przeważnie trupy właśnie oglądał M. , albo spawane etc. 
  • w końcu zebraliśmy się i jest ogłoszenie:
    https://www.olx.pl/oferta/renault-espace-iv-2-0-turbo-bezwypadkowy-7os-CID5-IDwgU4z.html#90c05bc44b

    może ktoś chętny... :)
    Podziękowali 1jan_u
  • A ja mam pytanie czy warto kupić toyote previe dla 6 os rodziny? Czy ktoś może z wlasnego doświadczenia polecić? 
  • edytowano czerwiec 2018
    @mmaj333 ;
    Mieliśmy tej wielkości Galaxy diesel'a, paliło jak smok. Są mniejsze auta i oszczędne:
    Volkswagen Touran Bluemotion pije jak kaktus. Można podbić Polskę na jednym tanku.

    YouTube:
    Berlin to Warsaw, in one tank! Top Gear

    Clarkson (którego nie lubiem) ma trochę racji. Niemcy kupują niemieckie i Polacy też kupują niemieckie.
  • edytowano czerwiec 2018
    ori
    pije jak kaktus :D
  • edytowano czerwiec 2018
  • Nasz nowy pomysł na auto to Toyota Sienna ktoś może coś powiedzieć na jej temat?
  • @zapominajka ;
    Ile to pali? Czy to auto było projektowane na USA?
    VW Sharan bluemotion nie lepszy?
    Podziękowali 1aqq
  •  A my tez ostatnio sienne odkryliśmy. O Toyotach ogolnie dobre opinie krążą. Nas zainteresowala previa,  ale benzyna. Chodzi też o to,  żeby auto nie było awaryjne. Obecnie mamy honde accord (też każdy straszył, że duże spalanie),  jest super z instalacją LPG. Zadnych awarii, a jeździmy wszędzie. Niestety przyszedł czas, żeby sprzedac, 6 os nie zmieści
  • zapominajka powiedział(a):
    Nasz nowy pomysł na auto to Toyota Sienna ktoś może coś powiedzieć na jej temat?
    Pojemne. Kolega z gazem jeździ 13-17 litrów na 100 km. Raczej chwalił,  ale to z drugiej ręki.  Dopytam jak spotkam.
  • toyota yaris z 2000 roku
    czy opel corsa z 2004 ?
    w tej samej cenie, podobne parametry
  • edytowano lipiec 2018
    Ani to ani to, jakies takie buły... szukaj mlodszego. Jeszcze dodam, ze nasza ciocia ma corse i psuje sie toto co chwile, trudno polecic. Toyoty i Hondy to najlepsze japonskie marki, bardzo trzymaja sie w cenie. Ja bym wolala japonczyka na Twoim miejscu ale troche mlodszego ;)
  • Rejczel na priv wyśle Ci numer konta, jak masz za dużo gotówki to mozesz coś podesłać na nowsze auto. 
    Toz chyba oczywiste ze gdybym miała fundusze/wybór to bralabym cos nowszego, tłuke zreszta o tym od kilku stron tego wątku.
    Ehhhh 
    Podziękowali 1Marcin
  • @uJa raczej Yaris, a ile chcą? Może być priv, być może mogę Tobie coś podsunąć. 
  • Rejczel powiedział(a):
    (...)
    Właśnie.
    Audi A2 2005 diesel.
  • uJa powiedział(a):
    O ja dalej w tym klubie;)

  • Yaris 
  • @zapominajka my mamy Toyotę Verso. <3 Uwielbiamy ją. Jeździmy w 6 osób. Jak nam dzieci trochę porosna to trzeba bedzie wymienic na coś wiekszego i tez myślę o Siennie. Chętnie sie dowiem czy rownie fajna jak Verso. 
  • Raczej Sienna fajniejsza niż Verso. To inna liga. Cenowa. Wielkościowa. Bajerowa.
    Obok Sharana wypelnia mój garaż marzeń ;) Apropos mają być nowe Sharany w 2019. Większe i ładniej wykończone oraz droższe.
    My odpadamy, nie wejdą do garażu. Ale pomarzyć o autach uwielbiam!
  • Czy istnieje coś, godnego polecenia oczywiście, podobnego do toyota sienna czyli 7os, spory bagaznik, ale nie wygląda jak busik tylko , mniejszym silnikiem? 
  • @zapominajka ;
    Ile chcesz wydać?
    Toyota Avensis Verso albo (prawie)siedmioosobowy Prius+ (taa... @Rejczel... :mrgreen: )
    Albo VW Touran Bluemotion - lepszy.
    Priusa (taa... @Rejczel :mrgreen: ) sfinansujesz sobie z paliwa!
  • @Song_Hongbing za małe te bagażniki
    Teraz mamy Hyundai i30 CW i mamy ponad 400l i to dla nas minimum szczególnie że stracimy przestrzeń pod fotelikami RWF
     Budżet do 60k nettto
  • Mam mniej powietrza w jednym kole auta. Co robić?
    1. Czekać co dalej, czy będzie schodzić?
    2. Dopompować, gdzie?
    3. Wulkanizacja- jutro!
  • Karolinka powiedział(a):
    Mam mniej powietrza w jednym kole auta. Co robić?
    1. Czekać co dalej, czy będzie schodzić?
    2. Dopompować, gdzie?
    3. Wulkanizacja- jutro!
    Dopompować na każdej sieciowej stacji benzynowej.
    Podziękowali 1Karolinka
  • Samodzielnie da się???
  • Karolinka powiedział(a):
    Samodzielnie da się???
    Końcówkę kompresora zapinasz na wentyl. Wcześniej ustawiasz ciśnienie orienttacyjnie 2.2 w małym aucie, a 2.4 w większym. Jak maszyna dopompuje to piszczy.
    Podziękowali 1Karolinka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.