Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rozkwita nowa róża Świętych Aniołów Stróżów za nasze dzieci - kto chce przystąpić?

1246728

Komentarz

  • Ja też ustawiam się w kolejce☺
    Podziękowali 1Rejczel
  • @Megan, Ty przeciez jestes w drugiej Rozy sw. Jozefa? 
    Swoją drogą, to trzeba by naszą Różę skontrolować, czy jest pełna, bo mam wrażenie, że część osob od dłuższego czasu nie potwierdza uczestnictwa w modlitwie.
  • No ja sie zapisalam do rozy za mezow i do rozy za dzieci wiec tez jestem w dwoch. Mysle, ze jest wiecej takich dziewczyn. Wazne, zeby nie zawalac a jak jest dołek i ciezko - przyjsc i powiedziec: ludzie, wezcie mnie ciagcie za uszy do przodu i modlmy sie, no bo jak inaczej? <3
  • Ale to jest wlasnie Róża za dzieci. A nie, przepraszam!!! Rejczej, oswiecilas mnie! Sw. Jozefa jest za mężów!
  • Ja tez jestem w dwoch. Hardcore byl, jak odmawiałam jeszcze Ponpejanska. Rozaniec nie jest dla mnie łatwą modlitwą.
    Mnie sie bardzo podoba taki system, ze do kazdej dziesiatki jest dopisana jakas konkretna intencja.
    Podziękowali 2September Rejczel
  • Dziewczyny a moze bysmy sobie tez tak ulozyly w naszej rozy - do kazdego dziesiatka konkretna przypisana intencja? Dajcie znac co Wy na to i pomyslimy :)
    Podziękowali 1September
  • Moge Wam spisac intencje z mojej Rozy za dzieci i sobie wybierzecie.
  • @Aniuszka sprawdzałam, również kanałami pozaforumowymi, i według mnie mamy komplet w Róży za mężów. Są osoby które odeszły z forum ale trwają w modlitwie.

    jestem bardzo za intencjami w tej róży
    Podziękowali 1Rejczel
  • Dzięki, bardzo się cieszę! Od jakiegoś czasu nie dawała mi spokoju ta sprawa.

    A oto intencje z mojej Róży za dzieci (www.rozaniecrodzicow.eu):
    1 Radosna - o ufność i nadzieję
    2 Radosna - o dobre środowisko wzrastania dla tych dzieci
    3 Radosna - o żywą obecność Jezusa w życiu dzieci i rodziców
    4 Radosna - o wytrwałość w trudnych chwilach i powierzanie się Bogu w Kościele
    5 Radosna - o wiarę i zaufanie oraz roztropność

    1 Bolesna - o wierność w modlitwie
    2 Bolesna - o uzdrowienie przyczyn grzechów których skutki obarczają dzieci i nawrócenie
    3 Bolesna - o właściwe wypełnianie mojej władzy rodzicielskiej
    4 Bolesna - o łaskę powstawania z upadków grzechowych, szczere i częste spowiedzi święte
    5 Bolesna - o nieprzebraną ufność w Boże Miłosierdzie wypływające z tajemnicy Krzyża

    1 Światła - o odnowienie łaski Chrztu świętego
    2 Światła - o Miłość w życiu dzieci i o umiejętność dzielenia się Miłością
    3 Światła - o nawrócenie i odpowiedź na dobre natchnienia
    4 Światła - o przemianę serca i przeżywanie Bożej obecności w życiu
    5 Światła - o godne, święte i jak najczęstsze uczestnictwo w Eucharystii

    1 Chwalebna - o łaskę Twego Pokoju w sercu
    2 Chwalebna - o łaskę dobrego wypełniania Twoich słów i przykazań
    3 Chwalebna - o Ducha Świętego w naszym życiu, jego działanie i charyzmaty
    4 Chwalebna - w tej tajemnicy pragnę podziękować za wszystkie dary i łaski otrzymane za przyczyną NMP i tej modlitwy
    5 Chwalebna - w tej tajemnicy pragnę uwielbić Twoje Miłosierdzie w darach jakimi nas obdarzasz poprzez Maryję Królową Różańca Świętego
    Podziękowali 2Rejczel Agnieszka88
  • Każdą dziesiątkę poprzedza taka krótka modlitwa, np:
    Bramo Niebieska i Arko Przymierza, Królowo Proroków - Maryjo Proszę Cię w intencji moich dzieci i wszystkich dzieci objętych modlitwą w tej róży, przez tajemnicę Ofiarowania Pana Jezusa uproś u Boga łaskę ochrony tych dzieci przed wszelkim złem, zwłaszcza tym jakie może wypływać z moich słabości i grzechów. Tobie powierzam drogi ich rozwoju i ufam że doprowadzisz je do Jezusa. W tej tajemnicy proszę szczególnie o wytrwałości w trudnych chwilach i powierzanie się Bogu w Kościele.

    A w tajemnicach chwalebnych jest na początku nieco inaczej:
    Proszę Cię Jezu w intencji moich dzieci i wszystkich dzieci objętych modlitwą w tej róży, przez tajemnicę Twego Wniebowstąpienia. Proszę Cię o łaskę ochrony tych dzieci przed wszelkim złem, zwłaszcza tym jakie może wypływać z moich słabości i grzechów. Tobie powierzam drogi ich rozwoju i ufam że doprowadzisz je do Nieba, a tu na ziemi będziesz je obficie wspomagał. W tej tajemnicy proszę szczególnie o łaskę dobrego wypełniania Twoich słów i przykazań.
    Podziękowali 1Agnieszka88
  • Bardzo dziekuje @Aniuszka w imieniu calej naszej rozy! To sluchajcie, kazda z nas patrzy sobie na swoj numer tajemnicy i zapamietuje intencje na ten miesiac i jedziemy.
    Podziękowali 2AleksandraB Agnieszka88
  • Strasznie ambitne.
    Podziękowali 2Skatarzyna Ewasz
  • Nie no, nic nie musimy. Mamy swoje intencje wymienione tam powyzej i mozemy pozostac przy pierwotnym planie. Wolicie te intencje od Aniuszki czy nasze? Moze faktycznie za duza napina.
  • Ja tam wolę nasze, bo zapamiętać która tajemnica dam radę a więcej już trudno, a Góra i tak wie.
    Podziękowali 1Rejczel
  • edytowano styczeń 2018
    Zostajemy przy naszych. Amen. To ja jestem Duda a Ty Jarek.
  • Może jak kto woli.
    Podziękowali 2Rejczel Skatarzyna
  • Najwazniejsze, zeby to z serca plynelo. Przepieknie sa sformulowane te intencje ale tak szczerze przyznawszy mimo, ze przeczytalam to nie zapamietalam swojej....
    Modlmy sie jak najprosciej <3
    Podziękowali 1Nika76
  • Rejczel powiedział(a):
    Najwazniejsze, zeby to z serca plynelo. Przepieknie sa sformulowane te intencje ale tak szczerze przyznawszy mimo, ze przeczytalam to nie zapamietalam swojej....
    Modlmy sie jak najprosciej <3
    Bo trzeba czytać po trzy razy... :)

    Módlmy się.
    Podziękowali 1Rejczel
  • edytowano styczeń 2018
    Ja osobiście lubię wymienione intencje ale nie osobno dopisaną do kazdej dziesiątki.
    Wolałabym nie musieć modlić się cały miesiąc tylko i wyłącznie w jakiejś intencji,ktora może dla kogoś jest ważna ale ja jej nie czuję.
  • Ale oczywiście będzie jak zdecydujecie,
    ja się dostosuję :smile: 
  • @olgal bardzo mi sie podoba to, co napisalas. Trzymamy sie wyznaczonych tajemnic a co do intencji modlitewnych- to juz moze kazdy z nas wybierze, jak woli bo widze, ze glosy sa podzielone.
  • Ja powiem szczerze, ze te Wasze intecje mi się często duzo bardziej podobaly - takie jakby bardziej konkretne byly.
  • A moze to jest tak, ze nie ma dwoch identycznych roz i kazda ma swoj niepowtarzalny rys...? <3 


    Podziękowali 2September Berenika
  • Aniuszka powiedział(a):
    Ja powiem szczerze, ze te Wasze intecje mi się często duzo bardziej podobaly - takie jakby bardziej konkretne byly.
    Dlaczego piszesz w czasie przeszlym, @Aniuszka
  • Tak jakoś z rozpędu mi się napisało.
  • Podbijam, bo do końca stycznia niewiele zostało.
  • Tak, zmienimy 1 lutego i dla porzadku 1-go dnia kazdego miesiaca bedzie zmianka.

  • Juluś, spac!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.