Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obóz Rodzinny z Mamą Różą - w lesie, w dziczy, bez prądu i - z wygodami!

15681011

Komentarz

• To, co nazywasz wyjątkami, gdzie indziej by w ogóle nie weszło do galerii, bo organizacje lubią się lansować ładnymi buziami. My ładne buzie wysyłamy rodzicom.
  • Aha, nie no my się lubimy polansować :)
  • ja np nie zgadzam się na publikację zdjęć tam gdzie zapisuję dzieci. Nie mówię o zdjęciach tłumu. Warunkowanie zgody na wzięcie udziału w jakims wydarzeniu zgodą na publikację wizerunku jest bezprawne. To akurat konsultowałam z koleżanką z GIODO.

i po mojej interwencji nagdle dzielnica zmieniła zasady, bow czesniej mi dzieci przyjąc nie chcieli. A nagle się okazało że nie mają takiego prawa.

Podziękowali 4Elunia Maciek_bs Bea Monika73
  • No właśnie ja czekam na pierwsze dziecko, którego rodzice sie nie zgodzą.
    Podziękowali 1Aneczka08
  • A ten tłum to mogliby jakoś precyzyjnie określić, staram sie nigdy nie robić indywidualnych zdjęć dzieci, jak najwięcej ręce i od tyłu. Jednak grupowe wszystkich uczestników też czasami jest wymagane i wtedy są twarze, ale w grupie.
  • moim zdaniem na  zdjęcie grupowe gdzie jest 20 tka dzieci a nie piątka  z bliska, nie trzeba mieć zgody. Choć pewna nie jestem.

Powiem tylko, że znajomy prawnik miał córkę w szkole językowej, podpisując umowę zgodził się na robienie zdjęć itp. No i szkoła wydała kalendarz gdzie foto jego córki było na jednym z miesięcy.

Z tego co pamietam wywalczył od nich 5000 zł a to było ok 12-14 lat temu.
  • A czadoru nie trzeba znajoma prowadzi szkole i jak wrzuca na FB zdjęcia to czasem któreś dziecko ma na twarzy jakąś ikonkę, buźke itp.
  • Oglądałam niedawno film z pochodu pierwszomajowego z lat 80 z mojej miejscowości, teraz pewnie część osób by chciała nie być na tym filmie.
    Podziękowali 1Elunia
  • Było nie chodzić na pochody... ;)
  • A tam się nie da inaczej dojechać jak samochodem pewnie? 
  • A jak by się tak zdecydowac, to nie za późno? 
  • Odwiedzić Was 28?  :D 
    @Maciek_bs od której strony dojechać do jeziora? Od Sominów czy od Lipnicy? Z małymi bym przyjechała..

Możesz wrzucić zrzut z lokalizacją?
    @Bridget, @jukaa macie niedaleko  B)
  • Piszę na priv.
    Podziękowali 1Bea
  • Wolałabym spa jakieś, ciepłe baseny, leżaki i wino, a dla dzieci zajęcia, a tak to zostaje mi obóz polowy ;)
    Podziękowali 1asiao
  • Ja bardzo żałuję, że nie mogę na ów obóz. Może za rok się uda. Teraz pozostaje mi Was odwiedzić :)  <3
  • Jaka tam jest najbliższa miejscowość?
  • Bytów. A jeszcze bliżej Lipnica
  • Przyjedź, chociaz na jeden dzien. Sa zapasowe namioty.
  • Od nas 1,5 godz drogi
  • Ja nawet namiot mam 2+2.. może bym tak sama ;-) 
  • Daleko. Do jutra mam decyzję podjac. 
  • Pfff, drugi raz organizujecie  się, kiedy akurat wyjeżdżam na urlop. Podłość ludzka nie ma granic. 
  • Jukka następnym razem zorganizują się jak będziesz w pracy
    Podziękowali 3MAFJa Maciek_bs jukaa
  • Prześpię się z tym. Ale samochód trzeba będzie brac, nie ma wyjścia. Cos wypozycze.
    A powiedzcie, co z takich praktycznych rzeczy? 
  • asiao powiedział(a):
    Jukka następnym razem zorganizują się jak będziesz w pracy
    Jestem oburzona, że świat się nie dostosowuje do moich oczekiwań  :D
    Podziękowali 2asiao MAFJa
  • @Maciek_bs aaaa dopiero się zorientowałam,że my jesteśmy nie tak daleko od Waszego obozu. Do Lipnicy mamy 50km. Można was odwiedzić? ( my 29go wracamy na południe)
    Podziękowali 1Bea
  • BeaBea
    edytowano lipiec 2019
    @Barbasia a gdzie? My mamy dalej (40 km do Chojnic +60 do Bytowa)
    Niedalek Debrzna  :)
    Podziękowali 1MAFJa
  • @Kasik Ciebie też wywołuję  :)
  • Dzieci się pytałam o sa chetne... Co ja narobilam;)
  • @Bea my jesteśmy w okolicach Bobolic
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.