Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obóz Rodzinny z Mamą Różą - w lesie, w dziczy, bez prądu i - z wygodami!

12345679»

Komentarz

  • Ja bym tez chciała pojechać.. 
    Podziękowali 1Monika73
  • Pozdrawiam z obozu. Jest pięknie :)
  • POzdrawiamy również. W zeszłym roku było tak fajnie i  mam nadzieję, ze jeszcze kiedyś uda się nam wyjechać.
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Wyślij mi swój adres mailowy, to przekażę listę rzeczy do zabrania.
    To ja poproszę o tą listę.
  • edytowano lipiec 2019
    @Maciek_bs a można by weekendowo Was odwiedzić? Jak daleko to od Warszawy? Ile godzin jazdy uwzględniając korki? 
    Atsd...mój kuzyn z Otwocka -M. pochwalił się dziś, że był opiekunem na obozie dla chłopców :)
  • To ja się nieśmiało zapisuję z rodziną na przyszły rok. Wezmę trójkę dzieci,  która mi została w domu  :)
  • Ja tez, o ile uda się pogodzić z innymi wyjazdami i planem urlopów w pracy :) 
    Podziękowali 1In Spe
  • Jak Wam zazdroszczę :( Dzieci nie dają żyć, że nas tam nie ma :( Pięknego wyjazdu wszystkim, którym się udało!
  • Ja już mniej zazdroszczę, bo udało mi się odwiedzić i mam bardziej konkretny motyw i plan, żeby w kolejnym roku z ferajną się zameldować.
    Podziękowali 3nowa In Spe Dorota
  • ja nie widziałam, ale wierzę na słowo i się wybieram
  • A gdzie dokładnie jesteście?
  • Nad jeziorem Kielskim koło Bytowa.
    Podziękowali 1Bambidu
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Nad jeziorem Kielskim koło Bytowa.

    Do kiedy tam jesteście??? 
  • Do jutra.
    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano sierpień 2019
    Było świetnie, próbujemy ochłonąć, ale nie będzie to łatwe. Przed chwilą skończyłem przerzucanie zdjęć do galerii. Dziękujemy i pozdrawiamy (Michał, Zosia, Józek i Piotrek).
    Podziękowali 2jan_u Monira
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Nad jeziorem Kielskim koło Bytowa.
    Eh, dopiero przeczytałam. J. Kielskie to pamietny kawałek mojego dziecinstwa.
  • Teraz już wspomnienia po obozie zostały, było super. Jeszcze raz dzięki wszystkim a szczególnie komendantowi Pawłowi - good job!
    Wróciliśmy wczoraj wieczorem.

    Pytanie jest takie - gdzie będzie obóz?, a nie czy będzie w 2020? :-D
  • Bardzo  chciałam odwiedzić ale mialam zakaz od lekarza jazdy samochodem.


  • A my pozdrawiamy z plaży w Kopalinie :)
    Podziękowali 1Bridget
  • edytowano sierpień 2019
    Było genialnie! My już balujemy na weselu w cywilizacji. Dzięki za organizację i pomysł. Kolejne wydarzenie z serii "must be". 
  • Dajcie no jakies fotki!
  • Ogromnie się cieszę,  że inicjatywa trwa i się rozwija.  Wielkie dzięki dla Pawła i Zuzi ! I Was wszystkich za udział.  
  • Czy możemy tutaj zamieszczać zdjęcia?
  • Tak, z umiarem.
    Podziękowali 2jan_u MikhaEl
  • Dziekuję wszystkim za wspaniele towarzystwo, mam nadzieję, ze ekipa, ktora zostala zdolała resztę rozebrać bez strat ;) (kolega synów dzis minie straszyl, ze oni musieli zbierać nawet większe wióry). 
    Oczywiście piszę sie na przyszły rok :)
  • Na placu boju zostal Pawel Z z moim mezem. Niestety w niedziele rano moj maz zle sie poczul i dolaczyl do niego dopiero poznym popoludniem. Zasypywanie ziemianki. Żony zbieraly wieksze wióry. I gotowaly posilki regeneracyjne na pozostalosci kuchni:). Do domu wyjechalismy juz po zmroku. Po drodze spotkalismy sarnę, potem mijalismy wypadek z jeleniem w roli glownej a 40 km przed domem zlapalam gumę. Co jest problemem jak zamiast zapasu wozi sie lpg a zestaw naprawczy nie dziala zas calodobowe wulkanizacje dzialaja od 8 do 20.
    A wiec jestesmy zmeczeni.
    Ale zadowoleni z obozu.

      Ciesze sie z wyjazdu bo sklada nam sie coraz bardziej zgrana ekipa i mozemy sie lepiej poznac.
    Podziękowali 2DaddyPig MikhaEl
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.