Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zjazd Dużych Rodzin 1-3 czerwca SZCZECIN 2018 - Zapisy!

24

Komentarz

  • Przecież miasto często dopłaca do różnych imprez i festynów. To również forma promocji miasta. Bez przesady! 
    Podziękowali 1ewaklara
  • Słuchajcie Szczecinianki - a trzeba będzie się wpisywać na konkretne warsztaty? Kiedy?
  • Zastanawiamy się nad przejazdem pociągiem, to dla dzieci atrakcja. Czy na miejscu będziemy mieć przez to trudniej? Warto się tluc koleją?
  • A jak zjazd jest zorganizowany - w jednym miejscu? To nasz pierwszy zjazd.
  • Trzeba dowiedzieć się w biurze ZDR, bywało z tym różnie, tym bardziej, że poza Lublinem zjazd dotąd był w mniejszych miastach. Na pierwszym zjeździe były identyfikatory parkingowe.
    Podziękowali 1Monira
  • Hej! Czy wam działają zapisy na zjazd? Miały być od 12.00...
  • My niestety wczoraj zwolniliśmy miejsce. 900 km w jedną stronę,  to za daleko.
  • My juz zapisani na zajęcia;)
  • My też się już zapisaliśmy na zajęcia ;)

    Podziękowali 1Gloria
  • @Bea my jedziemy 8 godz. pociągiem- mam nadzieje, że nie będzie ciasno  :). Chłopaki nie mogą się już doczekać. Jak będziecie w sobotę w południe to na zajęcia przed południem raczej nie zdążycie...
  • Też się zapisalismy, chociaż dopiero dziś się kapnęłam,ze trzeba się zalogować i te co nas najbardziej interesowały są juz niedostępne. Moje dzieci żałowały też że nie ma zajęć sportowych. Ale mam nadzieję, że to co wybralismy bedzie też ciekawe. :smile: A kiedy bedzie wiadomo o noclegach?

  • Nie byłem zainteresowana, ale z nudów trochę zajrzalam. Bardzo fajne propozycje spotkań, warsztatów. Jeszcze ta pływalnia 50m. Wypas. Czapki z głów dla Organizatorów.
  • My też będziemy :)

  • Czy ktoś z Was wybierających się na zlot do Szczecina jest z Lublina i ma 4 córki w wieku od 5 do 14 lat? 
  • Nas nie będzie niestety.  Zwolnilismy miejsce jakiś czas temu. Za trudna logistyka.  Daaaaleko, a dzieci mają urodziny i egzaminy zaraz po.Ech...
  • @Bea My chętnie byśmy się spotkali, ale nie wiem jak to wyjdzie z czasem... Mogę napisać Ci na priv nr. tel. to byśmy się zdzwonili  :)
  • my będziemy już chyba od czwartku wieczór
    telefon mam do @Bea ;
    czy ktoś jeszcze da na priva telefon? będziemy się zdzwaniać, ustalać kiedy jak i gdzie sie spotkać. Z doświadczenia wynika, że łatwo się złapać na posiłku jakimś ;)
  • mój też masz :) 


  • no kilka by się naliczyło :)
    będziemy dzwonić i rozsyłać wici
    ale jak kto chętny niech da   numer :)

  • My będziemy. Sylwio - nr masz :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • My też będziemy, tyle, że bez najstarszego bo on na Lednicy☺ Ale za to z jednym zaawansowanym w brzuchu. Jestem chętna.
    Podziękowali 1sylwia1974
  • @sylwia1974  pisze nr na priv. My gościmy rodzine u siebie, z Lublina, to ktos z was? Chyba w sobotę chcemy się wybrać, w bardzo fajnym miejscu jest impreza, na wyspie Grodzkiej, która jest w centrum miasta :) wiec jeśli wtedy byłoby spotkanko to chętnie was poznamy :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Milamama powiedział(a):
    @sylwia1974  pisze nr na priv. My gościmy rodzine u siebie, z Lublina, to ktos z was? Chyba w sobotę chcemy się wybrać, w bardzo fajnym miejscu jest impreza, na wyspie Grodzkiej, która jest w centrum miasta :) wiec jeśli wtedy byłoby spotkanko to chętnie was poznamy :)
    My z Poznania, a śpimy w hotelu
  • Sylwia wysyłam nr :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • spora lista telefoniczna mi się nazbierała :) będę rozsyłać eski = mini zlocik forumowy czas planować :)
    Podziękowali 2Milamama Gloria
  • No to świetnie!  Zobaczyć się live to jest coś! Ja jeszcze nie wiem gdzie śpimy, ale my z Bielska, nie z Lublina.
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Niestety wczoraj zrezygnowaliśmy. troje z nas ma anginę. Tak mi smutno :-(
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Ha. Dobrze żeśmy się nie zapisywali bo byśmy rezygnowali właśnie jak wszyscy z powodu ospy ;-) 
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Szkoda, że musieliście rezygnować. Pozdrawiam szczególnie asia-ch i Bea bo gadałysmy przy rejestracji i rezerwacji :) 2x re Do zobaczenia innym razem :)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • Ja też serdecznie pozdrawiam.
    Bea duzo zdrówka.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.