Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zjazd Dużych Rodzin 1-3 czerwca SZCZECIN 2018 - Zapisy!

1235»

Komentarz

• no takich wpadek ze znajomymi/nieznajomymi też miałam kilka :)

Najbardziej głupio mi było jak @AniaLecha poznała moje dziewczyny, znała moje imię podeszła do mnie, a ja wiedziałam, że znam ją, ale byłam tak zmulona słońcem, migreną itd, że nijak nie mogłam sobie przypomnieć jak kobieta ma na imię i kiedy i w jakich okolicznościach się poznałyśmy...Odblokowanie przyszło po chwili, gdy odeszła...i miałam wrażenie, że poczuła się zignorowana...Potem mam nadzieję udało się nam to naprawić ;)

Ale takich sytuacji, że ktoś się uśmiechał i wydawał się znajomy, ale nie wiadomo czy to ktoś z Twojego miasta, czy z forum może, czy z ubiegłego zjazdu znajomy...czy znam osobę z reala czy z forumowej fotki....całe mnóstwo.... :p
  • Byliśmy, zobaczyliśmy i bawiliśmy się  fantastycznie :)
    Cała rodzina zadowolona, do tego stopnia że na kolejny zjazd też chcemy jechać.
    Faktycznie z wydawaniem obiadów było trochę ciężko ale nie ma co narzekać.
    Masaż na który z Ulcią się zapisałam nie zachwycił, zwłaszcza jak mąż zadzwonił i powiedział że  świetnie  się bawi oglądając Krosnego pomiędzy konferencjami.
    Po prostu zazdrościłam jemu :)
    Forumowe dziewczyny przesympatyczne i bardzo się cieszę że mogliśmy pogadać, ba nawet śniadanie jedliśmy razem i statkiem też płynęliśmy.

Bardzo się cieszę że byliśmy, dużo atrakcji,
    taka namiastka wakacji :)

• sylwia1974 powiedział(a):
    Najliczniejszą rodziną była rodzina Jarząbków ( dzieci 11+ wnuki), która tradycyjnie już podgrywała nam na scenach swoje góralskie kawałki...

Tak, że ten...gdyby nasza @Malgorzata się zjawiła, to Ją wyczytano by na scenie :) :) :) 

Było coś 800 dzieci i ok 200 dorosłych z Polski i 300 osób z zagranicy :)
    średnia dzieciowa taka sobie jak na Zjazd dużych rodzin...bo zaledwie 4...ale był żywioł i tak :)

Z tego właśnie powodu nie jeżdżę na te zloty,  po Grodzisku. 
  • rozumiem
    mnie licytacja też nie bawi
    Podziękowali 1Malgorzata
  • Dziewczyny, mam do was serdeczna prośbę:

napiszcie na zjazd@3plus.pl swoje przemyślenia, wrażenia, uwagi,
    później poproście waszych mężów, żeby też napisali
    bardzo ważne są wasze wrażenia
    bardzo proszę
    trafiło do nas dopiero kilka takich maili, a to niezwykle ważne wskazówki dla przyszłych organizatorów zjazdu
    jeśli znacie kogoś, kto był i może napisać, to też poproscie

zjazd@3plus.pl

aha
    kolejki do posiłków były zaplanowane B) w celu nawiązywania nowych kontaktów i rozmów B)
  • Yukami o rodzinach przyjmujących też!
    Koniecznie!
    Czy dobrze wam tam było i w ogóle

Podziękowali 1sylwia1974
  • sylwia1974 powiedział(a):
    rozumiem
    mnie licytacja też nie bawi
    ale myślę, że gdyby zgłosić, że nie życzysz sobie wyczytywania i podawania nazwiska to byłoby to uszanowane, mogliby tylko ze sceny powiedzieć, że największa rodzina to ta z tylko ma czy tyloma dziećmi i np miasto z którego przyjechała taka rodzina.
  • @sylwia1974 ; - były dwie równie duże rodziny, co Jarząbków, ale właśnie pytaliśmy czy sobie życzą, by o nich mówić - i nie życzyły. Dlatego wiedzieli tylko nieliczni. Ale i tak średnia dzieci by la niezła na rodzinę, myślę, że wyższa niż forumowa ;)
    Podziękowali 1sylwia1974
  • kochani, piszcie te podsumowania proszę, bo juz  zbieramy :)
  • My wróciliśmy dopiero wczoraj rano- przedłużyliśmy sobie zjazd o kilka dni nad morzem. Na zjeździe było super. Nocleg mieliśmy w prywatnym mieszkaniu- Pani była bardzo było miła i dzieci też ją polubiły :)
    Burze były dla maluchów niezłym przeżyciem- chyba to najlepiej wspominają ;)
    Miło było pogadać znowu z @sylwia1974 i poznać @AniaLecha oraz wszystkich innych- szkoda, że tylko przelotem.
  • Uuuu, jaka szkoda że nie pomyślałam, że kubek nie nadaje się do mycia z zmywarce. Właśnie "Zjazd Dużych Rodzin" mi się rozpływa. Cholipka, a był taki ładny :(
  • W tym roku Lubartów ( województwo lubelskie) 14-16 czerwiec

Jakby ktoś wiedział o zapisach to dajcie znać!
    @Lila
    Podziękowali 4Lila Ewasz Agnicha jan_u
  • edytowano 6 marzec
    niedaleko ode mnie 
  • aga---p powiedział(a):
    W tym roku Lubartów ( województwo lubelskie) 14-16 czerwiec

Jakby ktoś wiedział o zapisach to dajcie znać!
    @Lila
    Rodzine mam niedaleko
    Podziękowali 1jan_u
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.