Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Toronto Blessing

1246

Komentarz

  • A ja w tym filmie odnajduję własne doświadczenia. Ile razy chowałem dumę do kieszeni, dawałem się potraktować jak domokrążca z ofertą tanich garnków. Ale jeżeli człowiek angażuje się w dzieło Boże, to chyba inaczej się nie da. W moim przypadku, owocem są kolejne grupy skautowe Wędrowników Mamy Róży.
    Podziękowali 2ewaklara Pipijo
  • edytowano październik 2018
    https://zwiedzeni.pl/zachowania-ludzi/

    znajdź różnice 

    http://www.odnowa.jezuici.pl/szum/prowadzenie-spotkainmenu-33/modlitwa-o-uzdrowienie-mainmenu-60/719-warsztaty-z-posugi-modlitw-o-uzdrowienie-cz-i

    (porównaj z "kiwką" na filmie z modlitwy Zielińskiego

    możesz mi wytłumaczyć po co trzeba się kiwać na boki jak w transie?
    Jezus chce żeby lider miał kiwanko? no sory.
    czas od 1.21.20
    ewidentnie wprowadza ludzi w trans

    Podziękowali 1draconessa
  • edytowano październik 2018
    Nie wiem czemu się traci twarz przy namawianiu sąsiadów do czegoś. Ja ostatnio zbierałam podpisy pod listami wyborczymi RN i zebralam je od prawie wszystkich sąsiadów i twarzy nie straciłam i rozmawiam na tematy dotyczące wiary z ludźmi w sklepiku, czasem przy piwie i o aborcji, i o moralności katolickiej i twarzy nie straciłam. 
    Tylko chodzenie od domu do domu w takim totalnym nawiedzeniu z ekshibicjonistycznym swiadectwem jak to Bóg mnie uwolnił i chcę się podzielić dobrą nowiną nie przynosi żadnych rezultatów pozytywnych. Nie uważam że to jest tracenie twarzy dla Boga tylko najwyżej dla własnej głupoty i budowanie wlasnej pychy bo tacy prześladowani jesteśmy z powodu wiary. Też chodziliśmy nawracać i byliśmy dumni jak nam przed nosem drzwi zamykali. 
    Może kogoś urażam. Jeśli tak to przepraszam, ale mimo upływu czasu wciąż to przeżywam. 
    Mnie otrzezwilo kiedy moja mama w to weszła i zaczęła się zachowywać tak jak ja. A już daleko zaszlam.
    Podziękowali 1Katia
  • Jakie tracenie twarzy??? Apostolstwo to tracenie twarzy? Tracenie twarzy to kradzieć i prostytucja. Poza tym co w tym nadzwyczajnego - Jehowi i akwuzytorzy chodzą po domach i nic nie tracą
    Podziękowali 2draconessa Katia
  • edytowano październik 2018
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=ZKZzLYBCmoY no i jeszcze to samo wołanie szakarabaszakaraba
    to jakichś ichniejszy bożek ten szakaraba

    pfu


    Podziękowali 1draconessa
  • edytowano październik 2018
    aha i jeszcze może nie powołujmy się na O.Szustaka żaden autorytet- tu np. zachęca do robienia sobie tatuaży - mówi żeby nie tatuować sobie tylko pantagramów ale inne rzeczy można - bredzi!
    kolejny duchowny z parciem na szkło, gada jak nakręcony

    a jeszcze dodaje że wszystkie dzieci nienarodzone idą prosto do nieba....hmmm… w takim razie aborcja jest dobrem, wszyscy powinni zostać abortowani bo wtedy poszliby prosto do nieba - a jak się człowiek urodzi to może nagrzeszyć i trafić do piekła
    co za bzdury... https://www.youtube.com/watch?time_continue=572&v=q_Jb5c5BLCg

    Podziękowali 1draconessa
  • x. dr. Dariusz Olewiński ładnie wypunktował odpowiedź O. Szustaka:
    https://teologkatolicki.blogspot.com/2018/10/zwiedziony-zwodziciel.html

    Ergo nic nowego, Szustak kłamczuszek, po raz 10000

    Podziękowali 2Prayboy draconessa
  • Gregorius powiedział(a):
    x. dr. Dariusz Olewiński ładnie wypunktował odpowiedź O. Szustaka:
    https://teologkatolicki.blogspot.com/2018/10/zwiedziony-zwodziciel.html

    Ergo nic nowego, Szustak kłamczuszek, po raz 10000


    "Na koniec wspomnę jeszcze przykład w związku z działalnością o. Szustaka. Około rok temu napisał do mnie 17-letni chłopak z Głogowa czy okolic. Miał trudny okres, dość poważne problemy życiowe. Wyznał, że jest pilnym słuchaczem wystąpień o. Szustaka oraz bpa Rysia. Wyznał mi też, że ma za sobą kilka prób samobójczych, o których opowiadał zadziwiająco swobodnie, powiedzmy na luzie. Próbowałem z nim poważnie o tym porozmawiać. Wówczas dowiedziałem się, że inspiracją były dla niego słowa o. Szustaka i że chciał po prostu zobaczyć Pana Boga. To była jego motywacja do samobójstwa..."

    ano właśnie - ciekawe ilu młodych zacznie się tatuować bo Szustak powiedział "tatuujcie sobie jednorożce, kwiaty, tylko nie tatuujcie pentagramów, a inne rzeczy śmiało"

    Podziękowali 1draconessa
  • Prayboy powiedział(a):
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=ZKZzLYBCmoY no i jeszcze to samo wołanie szakarabaszakaraba
    to jakichś ichniejszy bożek ten szakaraba

    pfu

    Przecież to jest nagranie z Australii.
  • Muszę też powiedzieć, że bardzo mnie gorszy jako świeckiego, gdy duchowni publicznie krytykują się nawzajem, swoją wiarę czy duszpasterstwo - w internecie, na wykładach i w kazaniach. Z tego wynika tylko tyle, że nie są braćmi w kapłaństwie.
    Podziękowali 3ewaklara Cart Joannna
  • Maciek_bs powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=ZKZzLYBCmoY no i jeszcze to samo wołanie szakarabaszakaraba
    to jakichś ichniejszy bożek ten szakaraba

    pfu

    Przecież to jest nagranie z Australii.
    wiem, ale zobacz jak podobnei Zieliński mantruje rabaraba itd. po co to? 
    Podziękowali 1draconessa
  • To jest modlitwa językami, część estetyki charyzmatycznej. 
  • @Maciek_bs ;
    Modlitwa językami?> Raczej jubilacja, i nic w tym nadnaturalnego ani żadnego działania Ducha Świetego
    Podziękowali 2Odrobinka draconessa
  • a ja słyszałem od   ks dominiki Chmielewskiego gdy tak sie modlil   w jezykach  podeszła  do niego kobieta  który była arabka  i wykładała starożytne języki i powiedziała mu ze  to  ta modlitwa  to zdrowas Maryja  ale  w języku aramejskim  i hebrajskim  a reszta to z  Książka „Egzorcysta Watykanu” o. Gabriela Amortha i s. Angeli Musolesi o duchach choroby
    to sprawka demonów  za samobujstwa  jest odpowiedzialny demon lucyfer   jest także od chorób psychicznych i fizycznych
    belzebub podziału niezgody dręczenia 
    a za niemoralność seksualna i zdrady małżeńskiej  szatan Asmodeusz i belzebub 
    alimai kusi do perwersji  seksualnej
    dan niszczy miłość rozbija małżeństwa dzieli rodziny niszczy Zdowie prace ściąga nędze bankructwo długi jest demonem zniszczenia i samozniszczenia z każdych z tych przywódców  ma do pomocy legiony demonów

    Gdy ktoś jest poświęcony szatanowi potrzeba wielu lat by go uwolnić – przyznała s. Angela. Jako przykład takiego poświęcenia szatanowi s. Musolesi podała rytuał jaki sataniści odprawiają w czwartki. - W każdy czwartkowy wieczór sataniści szatanowi poświęcają młodzież, która w najbliższy weekend zginie w wypadkach drogowych. Ale tylko nieliczni o tym mówią. Należy tych wszystkich poświęcić Sercu Jezusa.

    Inną przyczyną cierpień są choroby. - Są zastępy złego, które powodują cierpienia fizyczne – dodała s. Musolesi.

    S. Angela przypomniała tu postać ojca Mattea La Grua, franciszkanina, który egzorcyzmował na okoliczność nowotworu, a ludzie zdrowieli.

    - Jan Paweł II beatyfikował karmelitę, który egzorcyzmował tych wszystkich, którzy do niego przychodzili. Wielu doznawało uzdrowienie także ze zwykłych chorób fizycznych - dodała.

    - Wynosząc na ołtarze tego karmelitę Jan Paweł II powiedział nam czyńcie jak on bo wiele chorób rodzi się z działania złego – podsumowała s. Angela Musolesi.

    Książka „Egzorcysta Watykanu” o. Gabriela Amortha i s. Angeli Musolesi


  • Tradsi mają łacinę, neoni gitary, a charyzmatycy swoje znaki rozpoznawcze. Można chwalić Pana Boga wieloma głosami :)
  • Wg SW Pawła tam gdzie jest charyzmat języków ma być obok ktoś z darem tlumaczenua.
    Podziękowali 1Katia
  • Ano  czekałam na wątek i nawet zdziwiona jestem, że Marcin nie został zeżarty;)


    Też uważam, ze czas pokaże i po owocach poznamy

    Na razie owoce są takie, że wielu młodych trafia do Kościoła dzięki M.

    A, ze młody, przystojny i obdarowany ...to trochę niektórych boli

    Duzo dobrego robi i pewnie kilka baboli też strzelił

    Jak każdy z nas...szuka, uczy się, czasem myli

    Na pewno słucha Jezusa i Maryi

    Jest pokorny

    Ma mądrego kierownika duchowego

    Jest oddany Bogu i przystępuje do sakramentów św.


    Mój najstarszy syn, kiedy ostatnio z nim posługiwał muzycznie

    Zostal uzdrowiony z długotrwałego bólu kolana

    Za  pośrednictwem Jego modlitwy

    To taki mamy owoc


    Tak jak Maciek pisał

    Jest wiele miejsca w Kosciele

    Nie zjadajmy się wzajemnie, bo po co?


    Praktycznie na każdego z nas można by zrobić dzisiaj podobny filmik

    Na każdego, który gdzieś posługuje, robi coś dla ludzi

    Zawsze znajdzie się ktoś zazdrosny, zawiedziony, rozczarowany, nie doceniony itp.


    W oczernianiu, atakowaniu, podgryzaniu na pewno nie ma miłości

    Na wydarzeniach w Łodzi M.Z stoi ramię w ramię z Abp Rysiem.

    Zaraz Ryś też oberwie???










  • Jasne, że nie wszystkim taka modlitwa charyzmatyczna jest do zbawienia potrzebna

    Mi też nie

    Nie wybrałabym się specjalnie na spotkanie z MZ

    Nie widze takiej potrzeby

    Jednak kiedy nasze drogi się krzyżują

    nie widzę przeciwskazan żeby modlić się w jednym Duchu i zdecydowanie doświadczam pokoju i miłości

    Takie jest moje doswiadczenie


    Podziękowali 3Sylwik aghi Leli
  • Apropos Rysia
    Kiedyś krążyło w sieci jego kazanie, które mnie strasznie zdenerwowało.
    Napisałam na FB do niego bardzo kulturalnie niemniej podważając to co mówił i zadając szereg pytań, administrator podał mi jego adres mailowy w kurii i zachęcał żebym napisała.
    I napisałam. Rys odpisał mi krótko (trochę omijając temat który poruszyłam) ale najważniejsze było to  że wtedy w środę popielcową odprawi mszę za naszą rodzinę.


    Podziękowali 2Daga Aneczka08
  • @Daga to uzdrowienie jest potwierdzone przez pasterza diecezji plus rzecznika lekarskiego? Czy to tylko takie zwodzenie? 

  • edytowano październik 2018
    Malgorzata powiedział(a):
    Czytam wątek
    I szczerze piszac kompletnie nie wiem kto to Zieliński
    Rysia też slabo znam 
    Ja chyba daleko od wiary i kościoła jestem .
    Ciągle nie w czasie nowosci apostolskich w kościele katolickim.

    A czytam jak s-f .

    no wiesz... nie znasz swojego biskupa???
    skandal!

  • edytowano październik 2018
    znajdz rożnice
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=atET4MrqZ60 
    zastanawiam się dlaczego moja babcia, jej prababcia normalnie chodziły do kościoła i nie musiały walić się spektakularnie na podłogę

  • @Gregorius ;    nie widzę sensu odpowiadania na pytanie

    Bo jak nie potwierdzone to "nie liczy się"

    Jak potwierdzone " To na pewno uzdrowienie nie od Boga" 


    Pozostanę przy swoim

    Każdy niech się modli  jak chce

    Jeśli modlitwa prowadzi go do Boga

  • @Daga ja się długo czułam poraniona byciem we wspólnocie charyzmatycznej. Odetchnelam kiedy odeszlam. Moim zdaniem Bóg nie rani. 
    Podziękowali 1Daga

  • @Malgorzata ;  akurat Abp Rysia poznac warto. Kosciół  jaki chce tworzyć kocham i tęsknię za nim...

    Ostatnio b tęsknie

  • @Odrobinka ;   o wszystkich wspólnotach można tak powiedzieć

    Tworzą je ludzie. Ludzie ranią

    Nie tylko we wspólnotach charyzmatycznych są odjechani ludzie, choć rzeczywiście wsp.charyzm.   takich przyciągają

    Na pewno trzeba być uważnym



    Podziękowali 1ewaklara
  • edytowano październik 2018
    Odrobinka powiedział(a):
    @Daga ja się długo czułam poraniona byciem we wspólnocie charyzmatycznej. Odetchnelam kiedy odeszlam. Moim zdaniem Bóg nie rani. 


    Bóg nie rani

    Trudno  to czasem oddzielić

    Ranią konkretne doświadczenia, które jednak  dopuszcza Bóg

    Często ludzie ranią (nawet tacy, którzy uważają, ze przemawia przez nich Bóg)


    Naprawdę nie przekładałabym Twoich doswiadczeń na wszystkie wspólnoty charyzmat.

    Wiele lat w takiej byłam

    Spotkałam i takich ludzi i siakich

    Wiele mądrych, dobrych, wspaniałych

    Trochę odjechanych, zaburzonych

    Różne mam doświadczenia


    Wiem jedno. Bóg na pewno mnie nie zranił

    Przez posługę we wspolnotach charyzmat zaprowadził mnie do małej wspólnoty uzależnionych i pogubionych, gdzie adorujemy Jezusa i modlimy się na różańcu


    Myślę, że te lata nie pozwalają mi patrzeć szerzej, widzieć więcej, służyć czym tylko trzeba

    Dziś czuję się tu bardzo na miejscu i nie potrzebuję fajerwerków


    Ale bardzo doceniam czas we wspólnocie charyzm.

    Bardzo!





     

    Podziękowali 4kawusiowa Rien Sylwik Anna78
  • Ja po swoich przygodach z charyzmatykami, protestantami itp z ulgą wróciłam do Kościoła. Naprawdę nie potrzeba drasków jak to nazywam żeby być w Kościele. Kościół jest cichy i prawdziwy. Niczego w nim nie trzeba zmieniać. Jak po tych wszystkich uwielbieniach, modlitwach wstawienniczych, proroctwach, śpiewaniu językami poszłam na normalną cichą mszę św to odkryłam głębię Boga. Moje w nim miejsce to rodzina. Wychowanie dzieci, spowiedź, komunia św i spokój.A jak poszłam na starą mszę to ta przestrzeń dla Boga jest tam ogromna. Nie podoba mi się Kościół wspólnot. Kościół jest jeden. I nie jest po to żeby świeccy się promowali. To działa na chwilę i wypala emocjonalnie. Też bym zamknęła drzwi przed apostolstwem pana M.Z. I nie dlatego że uważam że źle robi, bo na pewno w dobrej wierze. Tylko to jest napastliwość. 

  • Tak sobie myślę , że forum jest miejscem, gdzie każdy może się przekonać, że niezależnie od udziału we wspólnocie czy duchowości jesteśmy bardzo podobni, dzielimy te same radości i troski. Łączy nas Chrystus i jego Kościół. Dlatego nie ma sensu licytować się, kto wybrał lepiej,  a kto gorzej. Wszyscy jedziemy tym samym pociągiem, tylko w różnych wagonach :)
  • @Daga bo jak niepotwierdzone, to gadanie o uzdrowieniu jest najzwyklejszym kłamstwem
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.