Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Momo - uwaga!!!

Konto skasowane na prośbę użytkownika.

Komentarz

  • Problemy dwudziestego pierwszego wieku mnie przerażają...
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • Ja pierdziu. Ja nie mam
    Podziękowali 4Rien Joannna Katia Taw
  • W naszej SP już w połowie września szkolna psycholog ostrzeżenie rodzicom przysłała, a dodatkowo wszystkie klasy miały z nią pogadanki na ten temat. Naprawdę smartfony dzieciom jak najpóźniej...
  • Moim tez dzieci znajomych pokazały. Straszą się tym a ja nie wiem co to
  • MAFJa powiedział(a):
    Moim tez dzieci znajomych pokazały. Straszą się tym a ja nie wiem co to
    Moje się raczej z tego śmieją.
  • Tosia płacze ze momo fa ja straszy albo ze światła nie chce gasić bo się boi momo.
  • Pierwsze słyszę  :o
    Na szczęście w pierwszej klasie dzieciaki jeszcze nie mają smartfonow 
  • Ja nie mogłam zasnąć jak gdzieś niechcący momo zobaczyłam, to porażka, kilkoro dzieci w przedszkolu mi opowiadało, jak brat, siostra je tym straszą, masakra.
  • Ja wiem tez.
    Bratanice mnie pokazały w sensie ze to nic takiego.

  • A słoneczko co to??
  • Tola powiedział(a):
    @Bridget -  w skrócie nazwa "zabawy" przypominającej orgię. Podobno gimnazjaliści bawili się w coś takiego na wycieczkach czy imprezach. Chłopcy odbywają stosunek po kolei z każdą z koleżanek ułożonych w kółko, w dodatku "wygranym" jest ten, który ostatni osiągnie satysfakcję... wg mediów po takich imprezach dziewczyny zachodziły w ciążę i rzecz jasna nie wiedziały z kim. O tym na szczęście wiem tylko z netu... chociaż może lepiej widzieć zawczasu, jakie pomysły miewa młodzież.
    To jedna z legend miejskich 
    Tzn jest prawdopodobienstwo,ze jakas grupa tak sie zabawila,jednak nie ma zadnych dowodow na to,ze jest/byla to zabawa powszechna i popularna.
    No ale jak to bywa z legendami miejskimi-zaistniala w powszechnej świadomość jako zjawisko masowe. 
    Podobnie jak porwania dzieci w centrach handlowych, farbowanie im wlosow w celu zmylenia wizerunku i pozyskiwaniu od nich organow do przeszczepów 
    Podziękowali 1joanna_1991
  • maliwiju powiedział(a):
    @Kociara tak apropos urbanlegend o porywaniu dzieci w centrach handlowych.


    https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1046100662223424&id=612001318966696
    W tym materiale masz kompilacje sytuacji z roznych krajów. 
    Ja nie zaprzeczam temu,ze porwania sie zdarzają. Mówię o konkretnej urban legend,ktora funkcjonuje jako zjawisko powszechne i co jakis czas ponownie wyplywa
  • Gdzieś czytałam, że najczęściej porywane są dzieci przez jednego rodzica w trakcie rozwodów albo po rozwodach 
  • Czy możecie podpowiedzieć, jakie zabezpieczenia na smartfony lub/i pc macie? Tak, żeby ograniczyć Internet?
  • W zeszłym roku w szkole naszych dzieci była akcja z porwaniem przez ojca plus ochroniarzy. Skończyło się pościgiem policji i w końcu dziecko odzyskali. 
    Masakra.
  • Echhhh
    Moglabym całą książkę napisać, co potrafią sobie robić zwaśnieni rodzice i jak bardzo krzywdzą tym swoje dzieci,zupelnie tego nie dostrzegając :(
    Podziękowali 2Barbasia Bridget
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.