Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • OMG 2godziny  :|
    Podziękowali 1E.milia
  • Oni nie są z forum. Chyba, że się myle....
  • Wardakowie z forum? 
  • Malgorzata powiedział(a):
    mader powiedział(a):
    Ktoś z forum się wypowiada?
    Tak.
    Jak da radę wysłuchać 2 godzin międlenia.


    @palusia @aga---p Wardakowie nie, ale tam można dzwonić i może w ten sposób?
  • Odsluchalam trochę wczoraj
    Całkiem spoko.Ogolne zasady funkcjonowania w dużej grupie 
    Z czymś tam się nie zgadzałam ..chyba że jakieś tam dziecko nie potrafilo zrobić czegoś w kuchni a ich dziecko już potrafi bo ma dyżury.czy jakos tak.
    Może temu dziecku wcale w życiu nie pomoże że w wieku kilku lat potrafiło zrobić coś kuchennego. Może będzie miało lat 20 .wyprowadzi się z domu i nauczy się robić sałatkę w jeden wieczór.
    Ja sama przed chwilą w pół godziny ogarnęłam prysznic trzech córek i suszenie długich włosów ..zazwyczaj zajmuje mi to minut 40 . Czy dzięki temu wzrosły moje matczyne kompetencje ..chyba nie.
    Powinny już same to ogarniać ale muszę tam stać i kontrolować bo zaleją mi szambo w tydzień i susza w Afryce też nie zmaleje 
    Podziękowali 1PonuraKura
  • Zapisani byliśmy do nich na Akademię Familijna ale mieliśmy wtedy jednego niemowlaka i na tamten czas nic nie rozumiałam o czym mówią  ;)
    Podziękowali 1Ula
  • Bardzo przyjemnie się ich slucha, przy okazji pozszywalam różne odłożone ciuchy.
  • Przesłuchałam w podziale na 2 dni.
    Jak ktoś nie zna o czym mowa to nie zrozumie i weźmie za katoliban. 
    Fajni ludzie, choć styl trochę taki nauczycielski, nie mój klimat. 
    Ale jestem pod wrażeniem jak potrafią zorganizować życie rodzinne i się tego trzymać.
    Fajnie też,  że momentami zauważają, że czasami te sztywne ramy muszą być zmienione, "bo wiadomo  że z 4 małych dzieci przy stole nie zawsze da się porozmawiać o sytuacji politycznej na świecie i wymienić podglądy." 

    Może z założenia chcą przekazywać obraz harmonii i porządku, co cenne, tyle że dla mnie brakuje trochę spontaniczności. Ale może to kwestia temperamentu. 

    Warto posłuchać. Jak widać da się. 

  • Ja też myślę, że warto posłuchać. Każda taka audycja/program/artykuł o normalnej wielodzietnej rodzinie, poukładanej i zorganizowanej rozsądnie, dodaje kropelkę do pozytywnego patrzenia na rodziny wielodzietne i ma szansę zmienić opinię społeczeństwa o takich rodzinach. Takich rodzin powinno być w mediach jak najwięcej.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.