Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

to był dobry rok

13»

Komentarz

• Rok typu nie ma tego złego co by nie wlazło na biednego :), ale, że nie lubię się żalić to wszyscy przetrwaliśmy we względnym zdrowiu.
    Podziękowali 2asia mamababcia
  • Rok taki sobie, trudny zawodowo.
  • Tak z ciekawości: jak w waszych parafiach wyglądają statystyki? Za ten rok 16 chrztów i 45 pogrzebów, 9 ślubów. Wieś 2500 mieszkańców. Słabo to wyglada z roku na rok. 

Wracając do tematu. Rok jak każdy inny, zleciał tak szybko, że muszę dobrze się zastanowić co zaszło:)
  • Urodził się mój maleńki Franio <3 I przetrwaliśmy to B)
  • Minął tak szybko że nie zdążyłam się wyspać;)
  • Skatarzyna powiedział(a):
    I znów był dobry. Bardzo dobry. Taki jak lubię, pozornie nic się nie działo, ale powodów do wdzięczności bez liku.
    Bardzo się cieszę <3
    Podziękowali 2Skatarzyna Elunia
  • Dla mnie to był kolejny niełatwy rok, ale dałam radę, więc nie ma co narzekać :) Były ciężkie chwile, kilka fajnych momentów.
    Bilans mimo wszystko na plus dzięki moim chłopakom <3
    Podziękowali 2Skatarzyna Ojejuju
  • Muszę pomyśleć
    W sumie są rzeczy, które mogłabym inaczej.
    Są straty ale i zyski
    Rok jak rok. Może kolejny będzie lepszy. I oby nie gorszy
    Podziękowali 2wielorybek madzikg
  • Bardzo  bardzo trudny
    były takie zdarzenia, że 
    czwórki z nas mogłoby już nie być

jest za co dziękować 
    jesteśmy
    reszta z Bogiem się ułoży 
  • Dla nas Bóg był bardzo łaskawy w tym roku, daj Boże, by i 2020 był podobny, a jeśli  nie to prosimy o siły Boże, by przetrwać.
  • Dobry, ale końcówki i tak nic nie przebije. :)
    Najważniejsze, że przeżyty z Bogiem.
    Podziękowali 4ola_g asia Katanna madzikg
  • U nas rok ciężki, bardzo. 
    Z nadzieja patrzę w 2020
  • Przyniósł dużo zmian.  Dużo na lepsze,  ale i dużo rozczarowań. Niezwykły rok. Wyjątkowy. 

Mam od dawna takie wrażenie, że te,, okrągłe" lata są bardzo złe. Te zakończone zerem lub piątką.  Zawsze wydarza się coś tragicznego. 
     Sama siebie karcę w duchu za takie głupie i pogańskie myślenie, ale z lekką obawą myślę o tym obecnym roku. 
  • Nie kracz, nie kracz bo się zesr..z.
    W tym roku mam okrągłą rocznicę i zamierzam świętować.
    Podziękowali 4asia nowa Ojejuju Wela
  • Rocznica cudu setna nad Wisłą w tym roku. Zeszły rok dobry, urodziłam Ulę, dom kończymy.
    Podziękowali 1Skatarzyna
  • Dla nas z dobrych spraw. Zaczęłam prowadzić sama auto. Bardzo nam to ułatwia życie. Ogólnie dobry rok, choć czuję już zniżkę sił, związaną chyba z wiekiem.
    Pewne rzeczy urzędowe, które długo odkładałam, w końcu ruszyłam i okazały się wcale nie takie trudne.
  • U nas obiektywnie niby tak samo jak o w zeszłym roku, ale bardzo nabyliśmy luzu i to pomogło popatrzeć sie na życie z jeszcze większym dystansem. Wiec o wiele łatwiej sie żyło na co dzień bez martwienia sie co będzie. Bo i tak będzie co ma być :) 
    Udalo mi sie znalezc swoją drogę rozwoju zawodowego, sprawy duchowe ruszyły z kopyta nagle. 
    Z lepszych wydarzeń to spotkanie az z trójka przyjaciół niewidzianych od lat i zacieśnienie więzi z dwoma osobami. Chyba już nie sa znajomymi, tylko już przyjaciolmi :) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.