Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Apel do mieszkających w Gdańsku

2»

Komentarz

  • In Spe powiedział(a):
    nie rozumiem jak można kwestionować czy "nie rozumieć" co chciała swoim wpisem przekazać @zbyszek
    Ja niczego nie kwrstionuje
    Zbyszek jedynie ostrzega i ewentualnie snuje przypuszczenia,co "cos" moze oznaczać. Interpretuje po swojemu
  • a, i jeszcze jedno
    Nie tylko w Gdańsku są takie działania, jakie krytykujecie
    W Poznaniu również mamy edukację antydyskryminacyjną, równościową, mamy też pełnomocnika ds Przeciwdziałania  Wykluczeniom, aktywnie pracującego i współpracującego z wieloma podmiotami

    Więc ten Gdańsk to nie jest znowu taki jedyny ośrodek pod tym względem
    Nie wiem, jak jest w innych miastach-nie bardzo mi się chce teraz szukać, ale mogę przypuszczać, że i Poznań i Gdańsk nie są jedynymi miastami w Polsce

    Natomiast jedynym w Polsce miastem, w którym nie przyjęto ustawy o Przeciwdziałaniu Przemocy w Rodzinie jest Zakopane 
  • ciekawe jaki cel mu przyświeca...?
    i jakie refleksje wzbudza....?

    właściwie to nie jestem ciekawa, ale skoro juz tak blisko
    moze i warto wiedzieć :|


    Podziękowali 1Barbasia
  • Plan B - niech ta Dulkiewicz nawet wygra wybory, ale trzeba na tyle obudzić rodziców by PO nie odważyła się realizować LGBT w szkołach. Nawet dla mnie wydaje się to mało realne tylko, że na dziś innej drogi nie ma.

    Niestety sporo osób na tym forum bagatelizuje zagrożenie. Pamiętajmy, że ci politycy, czy działacze lokalni mają gdzieś nasze dzieci. Podejrzewam, że Adamowicz robił to, promował LGBT, aby ratować własną skórę przed prokuratorem. Chciał mieć grupę ludzi która będzie o niego walczyć w sądach. Nawet Platforma go opuściła przed wyborami.
    Obecni działacze chcą wygrać wybory popierając Biedronia, bo Schetyna jest nieskuteczny, a ludzie, Biedronia się boją, więc reprezentuje jakąś siłę. W najbliższych wyborach opozycja chce doprowadzić do plebiscytu jesteś za lub przeciw wartościom chrześcijańskim. To się zawsze dobrze sprzedawało. Kościół instytucjonalny ma w Polsce wielu zagorzałych przeciwników. Innych argumentów opozycja przecież nie ma,
    Co, będzie lepiej ściągała podatek VAT, z 500+ zrobi 600+, albo będzie wspierać polskie firmy ?

    Jedno jest coraz bardziej pozytywne, klaruje się, gdzie jest jasna i ciemna strona mocy. Tak jak za komuny.
    Podziękowali 1In Spe
  • zbyszek powiedział(a):
     Pamiętajmy, że ci politycy, czy działacze lokalni mają gdzieś nasze dzieci. 
    właśnie  :|

    Podziękowali 1madzikg
  • Elunia - pan gejem nie jest, raczej lubi prowokować ;) znana persona wśród wrocławskich anglistów. Oczywiście może ma jakieś ukryte motywy, ale z wywiadu z nim pamietam ze chce w ten sposób burzyć kulturowe klisze czy coś w ten deseń ;) odwagę ma na pewno 
  • Tak tak
    Oczywiscie stały tekst z gatunku tych " my jesteśmy tu,tamci w tym miejscu,gdzie kiedys ZOMO" 
    My ci dobrzy,tamci źli
    Itp itd
    Podziękowali 1beatak
  • Czy najgorsze co może sie wydarzyć to fakt ze nastolatki zapoznają się z istnieniem osób lgbt i ze takie osoby należy szanować, niekoniecznie wmawiając im chorobę? Co konkretnie maja przekazywać te organizacje wspomniane w tym wątku?
  • Ależ on ma świetne nogi!
  • Zgrabniejsze niż niejedna babka  :D
    Podziękowali 2joanna_1991 Subiektywna
  • Elunia powiedział(a):
    Wrocław ma antyfaceta :)) , który jest wykładowcą na uniwerku i chodzi po liceach edukować. Już wole gdańskie wezwania do szacunku.
    Nigdy nie nazwę geja zboczeńcem bo to jest co najmniej prostactwo i takim nazewnictwem można człowiekowi wiele złego zrobić, ale ten pan to już przesada. Najlepsze, że on chyba gejem nie jest tylko ma taka kreację.


    Miałam z nim krótko lektorat z języka angielskiego jak studiowałam na UWr, to było dziwne doświadczenie....
  • e tam
    powinni zabronić takiej błazenady
    Podziękowali 2zbyszek Barbasia
  • wykładowcą jest dobrym
    a ubiera się tak od lat ;)
  • In Spe powiedział(a):
    e tam
    powinni zabronić takiej błazenady
    Masz rację, w pracy obowiązuje strój roboczy. Prywatnie niech się ubiera jak chce.
  • Ale przecież jest elegancko ubrany. Nie lamie dress kodu na uczelni z pewnością. Mspanc.
    Podziękowali 1Małgorzata32
  • za krótka kiecka
    niebrawarystycznie
  • ha ha ha bardzo śmieszne :neutral: 
    Podziękowali 1In Spe
  • Wspomniany Austriak przebiera się tylko na scenę. Na co dzień ma zero makijażu i nosi zwykłe męskie ubrania. Wygląda bardzo ładnie, w przeciwieństwie do tego pana (niestety) z Wrocławia.
  • edytowano czerwiec 2019
    Joanna Cabaj
    W dniu 26 czerwca 2019r. odbyło się posiedzenie Komisji Edukacji w Radzie Miasta. Zaproszona została realizatorka programu "Zdrovve Love" p. Anna Michalska. Przybyli Rodzice i Radni Dzielnic Chełm i Oruni Górnej, jak również przedstawiciele związków zawodowych zbulwersowani byli tuszowaniem informacji o treściach, jakie przekazywane są na warsztatach. Dopiero po mojej interwencji, kiedy zadałam pytanie czy prawdą jest, że na warsztatach używane są fantomy członków do ćwiczeń związanych z zakładaniem prezerwatywy oraz, że mówi się dzieciom o użyciu chusteczek lateksowych przy odbywaniu stosunków analnych i oralnych, udało się dowieść, iż Rodzice dzieci najprawdopodobniej nie są wystarczająco poinformowani o treściach, jakie na tych zajęciach przekazywane są ich dzieciom. Jeżeli pani Michalska utaja te informacje na posiedzeniu komisji, to czy utaja je również przed rodzicami? Zajęcia odbywają się w szkołach: Zespół Szkół Łączności w Gdańsku, Liceum Lingwista przy ul. Kosynierów, Zespole Szkół Sportowych przy ul. Subisława, w Zespole Szkół Kreowania Wizerunku, LO przy ul. Polanki 124, prowadzone są rozmowy z Zespołem Szkół Morskich, XV LO przy ul. Pilotów i w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich.
  • zbyszek powiedział(a):
    Joanna Cabaj Dopiero po mojej interwencji, kiedy zadałam pytanie czy prawdą jest, że na warsztatach używane są fantomy członków do ćwiczeń związanych z zakładaniem prezerwatywy oraz, że mówi się dzieciom o użyciu chusteczek lateksowych przy odbywaniu stosunków analnych i oralnych, udało się dowieść, iż Rodzice dzieci najprawdopodobniej nie są wystarczająco poinformowani o treściach, jakie na tych zajęciach przekazywane są ich dzieciom.
    I jest to prawda?
  • Tak to jest prawda. Dlaczego miałaby tak nie być ?
    Dziwne pytanie.
  • Brzmi absurdalnie i pierwsze słyszę by ten program zawierał takie elementy, ale nie siedzę w temacie. A źródło?
  • Źródło ? Informacja prosto ze źródła konto facebook Joanny Cabaj radnej Miasta Gdańska obecnej na spotkaniu.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.