Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

homopozew.pl - aktywiści LGBT chcą zniszczyć Kaję Godek

18911131418

Komentarz

• przyjedzie tutaj jakiś nieogar z Polski, którego jedynym atutem jest bezczelna arogancja, brak szacunku, chamstwo

Niby piszesz o kimś,a jak czytam twój tekst to mam wrażenie, że piszesz o Sobie. 
    Zarozumiały bufon, w Małopolsce po prostu buc. 
  • Ta Polska to mam wrazenie coś bardzo złego czego należy się wstydzić a już najpewniej się nie wychylać z tym wobec obcokrajowców. 
  • Odrobinka powiedział(a):
    Paprotka powiedział(a):
    Śmieszne jest, ze matka wielodzietna kreuje się na "specjalistkę branży", a wie tyle ile wyczytała w prawicowym internecie. Śmieszne jest wytykanie, ze ludzie spoza kościoła śmia krytykować księży, ale gdy to ksiądz mówi coś nie po waszej myśli, zamiast wysilic się na cień refleksji, padają dumne deklaracje "wyszłabym z kościoła!".
    To mnie tak samo śmieszy kiedy niewierzący uczy katolików czym jest rachunek sumienia i jak go interpretować, albo czym jest spowiedź i porównuje ją do rozmów o seksie z obcymi ludźmi. 
    Tak, ten wątek rzeczywiście pokazał ze wszystko potraficie zinterpretować po swojemu. Może dysonans poznawczy za silny, bo jednak głupio krzyczeć przeciwko edukacji seksualnej i jednocześnie zachęcać dziecko do spowiadania się z masturbacji i myślenia o seksie :) 
    Podziękowali 1Tomasz i Ewa
    Nacjonalizm w niczym nie kłóci się z katolicyzmem. Mylisz nacjonalizm z szowinizmem. Jak większość. Mojego męża doswiadczenie i prace też cenili. Nie o tym piszę. Ja dyskryminacji doświadczyłam nie będąc aroganckim nieogarem, ale sprawę wygrałam za pomocą szwajcarskiego prawnika. Który nota bene nawet nie skasował mnie za usługę tylko mojego przeciwnika w sprawie.
    Widzisz. Pomógł ci. A będąc okropnym faszystą i nacjonalistą powinien zniszczyć. Polacy, jako naród są na wykończeniu. 1,4 dziecka na parę. Po zawodach. 

T
  • PawelK powiedział(a):
    przyjedzie tutaj jakiś nieogar z Polski, którego jedynym atutem jest bezczelna arogancja, brak szacunku, chamstwo

Niby piszesz o kimś,a jak czytam twój tekst to mam wrażenie, że piszesz o Sobie. 
    Zarozumiały bufon, w Małopolsce po prostu buc. 
    Ulżyło? Na sumie Janusz był teraz musi pokrzyczeć. 

T :)

• Sam wystawiles sobie świadectwo. Mężowi zanim wrócił do Polski proponowano podwyżkę i awans ale ich nie przyjął.  Bardzo szanujemy Szwajcarow za ich przywiązanie do tradycji, kultury, dbanie o dialekt regionalny, obycie z bronią i nacjonalizm właśnie.  Nigdy nie wspomniał ze Szwajcarzy pluli na Polaków, większość z nich miala o nas bardzo dobre zdanie. Uważali nas za fachowców, ludzi wykształconych i odważnych. Oczywiście rzeczy o krorych pisze nie spotkasz w Zurichu czy Genewie ale w górskiej, prawdziwej Szwajcarii a przejechał ją całą wzdłuż i wszerz, bo pracował w różnych regionach. Chodzi o to że ten nacjonalizm wychodził w różnych sytuacjach, luźnych rozmowach i w stosunku do innych nacji, które nie pracują tylko korzystają ze szwajcarskiego dobrobytu. Ale Ty musiałeś uderzyć w Polakow. Bardzo to symptomatyczne i wiele o Tobie mowi.
    Za to o Was, wyksztalconych Polakach mąż ma inne zdanie. Spotkal całą masę wiecznych doktorantów np geografii nie znajacych stolic europejskich, " niezależnych " kobiet" siedzacych kilka lat na zasiłku (z doktoratem) i innych tego typu drobnych cwaniaczkow szkodzacych innym Polakom i wykorzystujących innych Polakow, onanistów przedłużających sobie penisa motorami uczacych innych rozumu, np facet: jak ja bym byl na miejscu Twojej żony i był w ciąży to..., czy zakup Twojego auta to szczyt debilizmu, gdzie moje auto zwiekszylo swoja wartosc trzykrotnie od zakupu a jego stracilo trzykrotnie. To w skrócie wasz obraz. Osobiście mąż uważa Cię za damskiego boksera i katotaliba ale zeby nie być goloslownym, nosiło go tydzień  po domu jak groziles tu pewnej forumce sądem i nakazales jej przeprosiny i wtedy straciłeś w jego oczach całą wartość.  A katolik który pluje na innych katolikow tylko dlatego że szanują tradycję i korzenie? Fundamentalizm z każdej strony jest zły.  Podetnij jakiemukolwiek drzewu korzenie a zobaczysz co się  z nim stanie. Ale to zrozumie tylko prosty stolarz.

Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    No ja jestem nacjonalistka i jestem z tego dumna. Nie uwazam nacjonalizmu za coś  złego.  Dobro narodu jest ważne. Czemu zaraz mam uważać Polskę za pepek świata? Uważam że nasz naród zasługuje na dobre rządy i gospodarność tych u steru. 
    A nie sztuka naprzyjmować Ukraińców, zamiast poprawić sytuację gospodarczą na tyle żeby Polacy nie musieli wyjeżdżać z kraju.
    I to napisała świątobliwa katoliczka. Podobno to zbawienie duszy ma być twoim celem. Akurat w korporacji nie pracuję. Szwajcarzy cenią moją pracę, wiedzę i doświadczenie. Nigdy też nie doświadczyłem jakiejś dyskryminacji. Oczywiście, jeśli przyjedzie tutaj jakiś nieogar z Polski, którego jedynym atutem jest bezczelna arogancja, brak szacunku, chamstwo u niezdolność do przestrzegania podstawowych zasad współżycia społecznego, to faktycznie Szwajcarzy szybko pokażą mu jego miejsce na drabinie społecznej. 

T ;)

• edytowano 17 marzec
    No cóż za piękny wpis. Musiałem nacisnąć ci na jakiś odcisk, że aż tyle żółci wypłynęło. Cóż, rozumiem i lubię ostrą dyskusję ale jeśli ktoś ubliża mi od psychicznie chorych to musi liczyć się z prawnymi konsekwencjami. Ja mam być damskim bokserem i katotalibem? To się kupy nie trzyma. W tym wątku to nie ja ubliżam homoseksualistom. Nie wiem o jakich autach, ciążach piszesz i nie będę komentować bełkotu. Rozumiem, że motocykle wzbudzają zazdrość. Może kup swojemu idealnemu mężowi jakąś CBRkę? Czy ja pluję na kogoś? Ochłonij, napij się melisy lub dziurawca i jeszcze raz przeczytaj twe własne wpisy. Jesteś taka pełna miłości bliźniego a nie potrafisz spokojnie i bez zbędnej furii bronić swoich racji. Ale masz wsparcie ze strony PawłaK. Nazwał mnie bucem, pewnie jako Polak i katolik ma w zanadrzu cały arsenał dużo gorszych obelg. Przypominam nieśmiało. Dzisiaj jest II niedziela Wielkiego Postu. 

T

P.S. kto nazwał Szwajcarów faszystami? 
  • Paprotka powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    Paprotka powiedział(a):
    Śmieszne jest, ze matka wielodzietna kreuje się na "specjalistkę branży", a wie tyle ile wyczytała w prawicowym internecie. Śmieszne jest wytykanie, ze ludzie spoza kościoła śmia krytykować księży, ale gdy to ksiądz mówi coś nie po waszej myśli, zamiast wysilic się na cień refleksji, padają dumne deklaracje "wyszłabym z kościoła!".
    To mnie tak samo śmieszy kiedy niewierzący uczy katolików czym jest rachunek sumienia i jak go interpretować, albo czym jest spowiedź i porównuje ją do rozmów o seksie z obcymi ludźmi. 
    Tak, ten wątek rzeczywiście pokazał ze wszystko potraficie zinterpretować po swojemu. Może dysonans poznawczy za silny, bo jednak głupio krzyczeć przeciwko edukacji seksualnej i jednocześnie zachęcać dziecko do spowiadania się z masturbacji i myślenia o seksie :) 
    Nie, no jest odwrotnie. Ty prezentujesz dysonans. W zdrowym katolickim podejściu wszystko jest spójne: NIE chcemy edukacji seksualnej bo jej celem jest zaszczepienie błędnej idei że nieczystość jest normą i czymś pozytywnym, lub co najmniej moralnie obojętnym, ZACHĘCAMY do spowiedzi z nieczystości bo rozumiemy, że jest złem. 
    Podziękowali 2Barbasia Rogalikowa
  • Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):
    No ja jestem nacjonalistka i jestem z tego dumna. Nie uwazam nacjonalizmu za coś  złego.  Dobro narodu jest ważne. Czemu zaraz mam uważać Polskę za pepek świata? Uważam że nasz naród zasługuje na dobre rządy i gospodarność tych u steru. 
    A nie sztuka naprzyjmować Ukraińców, zamiast poprawić sytuację gospodarczą na tyle żeby Polacy nie musieli wyjeżdżać z kraju.
    I to napisała świątobliwa katoliczka. Podobno to zbawienie duszy ma być twoim celem. Akurat w korporacji nie pracuję. Szwajcarzy cenią moją pracę, wiedzę i doświadczenie. Nigdy też nie doświadczyłem jakiejś dyskryminacji. Oczywiście, jeśli przyjedzie tutaj jakiś nieogar z Polski, którego jedynym atutem jest bezczelna arogancja, brak szacunku, chamstwo u niezdolność do przestrzegania podstawowych zasad współżycia społecznego, to faktycznie Szwajcarzy szybko pokażą mu jego miejsce na drabinie społecznej. 

T ;)
    Ha ha zapewniam że Polacy jeszcze szybciej  :D Słusznie siedzisz w bezpiecznej odległości.
    Podziękowali 1apolonia
  • mader powiedział(a):
    Tomasz i Ewa powiedział(a):
    Odrobinka powiedział(a):

T ;)
    Ha ha zapewniam że Polacy jeszcze szybciej  :D Słusznie siedzisz w bezpiecznej odległości.
    Grozisz mi? 

T
  • Co za bieda.
    Spędź rozwijające intelektualnie popołudnie na staraniu zrozumienia tekstu który napisalam.
    Nie musisz dziękować.
    Podziękowali 3asiao Pioszo54 Rogalikowa
  • edytowano 17 marzec
    O motorach to nie było o Tobie. Poza tym nie mialam na myśli nic obrazliwego o Szwajcarach.  Zresztą to moj mąż Cię skomentowal.
  • mader powiedział(a):
    Co za bieda.
    Spędź rozwijające intelektualnie popołudnie na staraniu zrozumienia tekstu który napisalam.
    Nie musisz dziękować.
    Gdybym był bucem z Małopolski, to bym ci napisał krótko „do garów!”, ale ci tego nie napiszę. Nie musisz dziękować. 

T :)
  • edytowano 17 marzec
    a skąd jesteś ? :)
    Ciesz się chwilą Paprotka, że jest po waszej myśli bo wszystko mija nawet najdłuższa żmija..

O motorach to nie było o Tobie. Poza tym nie mialam na myśli nic obrazliwego o Szwajcarach.  Zresztą to moj mąż Cię skomentowal.
    Nie znam twojego męża. Domyślnie mam dobre zdanie o ludziach. Wiesz, przy trzecim dziecku w Polsce moi rodacy - koledzy nazywali mnie dzieciorobem. W CH mając czwórkę człowiek spotyka się z uznaniem.  

T
    Podziękowali 1Monika73
  • Kolejny nieudacznik, który pluje na Polakow reperując swoje ego, bo sobie tu nie poradził i musiał wyjechać na zmywak :) 
    Podziękowali 1apolonia
  • edytowano 17 marzec
    @Odrobinka ;

Serio, ale odlatujesz. Już nawet nie odnosząc się do faktu, że promujesz na tym forum ideologię, którą uważam za szkodliwą, obraziłaś w tym wątku masę ludzi, których jedynym przewinieniem jest to, że śmią mieć aspiracje i robić karierę naukową czy pracować intelektualnie. Co to ma w ogóle do rzeczy? Zadbaj o swoje wykształcenie, jeśli masz z tym problem, a nie obrażasz ludzi, którzy robią często bardzo trudne i ważne rzeczy (fakt, że wśród nich znajdują się tacy, którzy raczej aspirują niż mają faktyczne osiągnięcia w żaden sposób tego nie przekreśla).

A teksty już o jakichś onanistach przedłużających penisa to szczyt żenady i  w ogóle nie rozumiem, czemu coś takiego jest tolerowane na katolickim forum.
  • Miłość bliźniego aż bije  po oczach... 
    Podziękowali 3M_Monia Elunia Coralgol
  • PawelK powiedział(a):
    Kolejny nieudacznik, który pluje na Polakow reperując swoje ego, bo sobie tu nie poradził i musiał wyjechać na zmywak :) 
    Liczyłem na coś więcej niż erupcję kompleksów wobec emigrantów. Proszę kontynuować. :)

T
  • Jedyna osobą która tu obraziła wiele innych jest Tomasz. No ale trzeba zrozumieć człowieka, może wychowanie syna mu się nie udalo ktory oznajmił że jest zboczeńcem? Inaczej nikt by sobie nie zaprzatal glowy hipotetycznymi pytaniami. W Polsce też sobie nie poradził i żyje tam gdzie łatwiej i przyjemniej. Więc aby zlikwidować dysonans musi pluć na Polaków i Polskę.
  • Liczyłem na coś więcej niż erupcję kompleksów wobec emigrantów. Proszę kontynuować. 
    To już koniec diagnozy :) 
  • edytowano 17 marzec
    @Colargol to że dla Ciebie nacjonalizm jest czym złym świadczy o brakach w wykształceniu i/ lub niechęci do Polski i jest tylko Twoim problemem.
    Ja np nie rozumiem co leming i nie katolik robi na tym forum ale szanuje wolność swoją i innych.
  • Apolonia, czyli nie przyjęłabys możliwości ze dziecko było homoseksualne od najmłodszych lat i od początku interesowało się własna płcią? Nawet gdyby Ci tak wprost powiedziało? Tak piszesz o tej porażce wychowawczej jakbyś wierzyła ze orientacja dziecka zalezy wlasnie od Ciebie. 
    Podziękowali 2Tomasz i Ewa M_Monia
  • apolonia powiedział(a):
    Jedyna osobą która tu obraziła wiele innych jest Tomasz. No ale trzeba zrozumieć człowieka, może wychowanie syna mu się nie udalo ktory oznajmił że jest zboczeńcem? Inaczej nikt by sobie nie zaprzatal glowy hipotetycznymi pytaniami. W Polsce też sobie nie poradził i żyje tam gdzie łatwiej i przyjemniej. Więc aby zlikwidować dysonans musi pluć na Polaków i Polskę.
    Sparafrazuję Małgorzatę. Wuj ci do moich dzieci. Nie obrażaj ich. Pilnuj lepiej twoich. Nie potrafisz odróżnić ogółu od szczegółu to wróć do szkoły. 

T

• PawelK powiedział(a):
    Liczyłem na coś więcej niż erupcję kompleksów wobec emigrantów. Proszę kontynuować. 
    To już koniec diagnozy :) 
    Dobra diagnoza. Krakowskie powietrze faktycznie szkodzi. Najbardziej szarym komórkom. 

T

Apolonia, czyli nie przyjęłabys możliwości ze dziecko było homoseksualne od najmłodszych lat i od początku interesowało się własna płcią? Nawet gdyby Ci tak wprost powiedziało? Tak piszesz o tej porażce wychowawczej jakbyś wierzyła ze orientacja dziecka zalezy wlasnie od Ciebie. 
    Paprotko, świątobliwe matki w swej pysze nie dopuszczają możliwości porażki wychowawczej. Nie po to używają chust, używają do gotowania soli egzorcyzmowanej i robią setki innych magicznych rzeczy, żeby ich dzieci homoseksualistami zostały. Giń, przepadnij siło nieczysta! ;)

T
    Podziękowali 1M_Monia
  • Paprotka no zaburzenia rozwoju w tym.homoseksualizm.sie zdarzają. A często są uwarunkowane wpływami otoczenia. Jesli moje dziecko byłoby dotknięte tym.zaburzeniem od urodzenia to trudno. Porażka byłoby jednak dopiero gdyby ulegało niezdrowym.sklonnosciom.
  • edytowano 17 marzec
    Drobna uwaga
    Skoro uważa się,że homoseksualizm jest wrodzony oraz uwaža się, że dziecko ma zainteresowania seksualne ( od wczesnego dzieciństwa) 
    To mając sporo wyrośnięte dzieci z pieluch , jest chyba się w stanie rozpoznać sklonności homo.

Tak , wiem , gdzieś tam jakiś gej ukrywa się w heteromałżeństwie.
    Ale ja nie o tym.
    O tym., że choroby wrodzone da się zdiagnozować .
    A Wy tu straszycie i straszycie ZOSTANIEM gejem , spływa czarodziejski pylek I jest .
    Wy piszecie o zostaniu gejem , a nie , że dziecko jest nim od urodzenia bo to powinno być logiczne , skoro to choroba wrodzona.
    Coś tu za dużo straszenia .
    Podziękowali 3Skatarzyna Sylwik Odrobinka
  • A konkretnie to kto pisze?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.