Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

"Idą ludzie Babilonu - będą dalej maszerować...

edytowano marzec 2019 w Ogólna
dopóki nie padnie na kolana każdy kraj - jutro chca zagarną cały świat"

o Jah, dodaj nam sił...

trzeba ich powstrzymać!


gdyby było więcej takich odważnych ludzi - bylibyśmy zupełnie w innym miejscu
https://natemat.pl/156519,nauczycielka-nawolywala-policje-zrobcie-cos-z-tymi-pedalami-rzecznik-dyscyplinarny-nie-widzi-uchybienia-etyki

i tego posłuchajcie:
https://www.polskieradio.pl/9/526/Artykul/2285458,Trojka-Na-Powaznie-27-marca-godz-2206


dopóki będziemy swoje protesty ograniczać do machania chorągiewkami na zgromadzeniach staruszków jak ostatnio na Bankowym nic nie zdziałamy.

 Dlaczego tylko lewacy mają mieć monopol na bierny opór? Nie znajdzie się setka osób żeby usiąść z dzieciakami na trasie Parady Zboków w Warszawie? To byłoby coś. Złu trzeba stawiać CZYNNY opór. 8 czerwca Warszawa. Zablokować trasę wózkami dziecięcymi.
wystarczy 100 rodzin z dziećmi, policja wynosząca dzieciaki i wózki to byłby wstrząsający obraz dla opinii publicznej!

halo... życie to nie tylko szczepionki i kasza jaglana :-)
Podziękowali 2manatta Klarcia

Komentarz

  • to bębnienie na filmie z zatrzymania Kołakowskiej... to dźwięki nadciągającej Sodomy. Nie zatrzymaliśmy jej siłą i teraz już przyszła.
  • edytowano marzec 2019

    Parada Równości 2019 - program

    Tegorocznej imprezie będą towarzyszyć motywy kosmiczne. Oprócz przemarszu ponownie zobaczymy Miasteczko Równości zrzeszające organizacje pozarządowe i podmioty komercyjne. W tym roku po raz pierwszy zostanie utworzona specjalna strefa dla dzieci. "To odpowiedź na prośby wielu rodziców, którzy chcą w sposób przystępny tłumaczyć swoim dzieciom o co walczymy" - tłumaczy Julia Maciocha, prezeska Fundacji Wolontariat Równości

    motywy kosmiczne - dlatego Wałęsa mówił o kosmitach...:-)
    strefa dla dzieci - chyba strefa dla pedofilów
    hej ludzie - śpicie?? chcecie tu mieć druga Sodomę? Jak będziemy działać jak do tej pory że sobie raz w roku pójdziemy w Marszu Dla Życia który każdy ma w nosie to nic nie zdziałamy. 



    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano marzec 2019
    okej rozumiem , tylko potem nie lamentujcie 
    dobranoc


    w szkole mówiło się kiedyś
    'bojący dudek"

  • edytowano marzec 2019
    "Wystarczy bierność dobrych ludzi, by mogło zadziałać zło"


    hej - sam mam iść?

    ja wiem że tu 90 proc kobiet ale pogadajcie z mężami, nie bójcie żaby.


    no jedyne usprawiedliwienie że cisza to że kawy nie piliście jeszcze :-)
    obejrzyjcie ten film z pierwszego wpisu, to się zachęcicie, to naprawdę było coś. 


  • Oby więcej się znalazło walczących. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano marzec 2019
    no to jest nas dwoje :smile: , ktoś jeszcze?
    Warszawa, 8 czerwca miejsce zbiórki do ustalenia 



    Podziękowali 1Zuzapola
  • edytowano marzec 2019
    można zobić taką akcję - wchodzimy z dwóch stron ulicy z wózkami (trzeba kilkadziesiąt wózków - mogą być nawet puste jak nie chcecie brać maluchów) i łączymy je dookoła zapięciami rowerowymi i chowamy klucze. Siadamy w środku koła ze starszymi  dzieciakami - i niech policja nas wyciąga. Efekt będzie piorunujący. 

    https://histmag.org/Husyci-i-ich-ruchome-fortece-12256

    pospinane wózki dookła a my w środku. 
    https://histmag.org/grafika/articles2015/husyci-sztuka-woj/wagenburg.jpg


    albo jeszcze lepiej zamknięcia na szyfry, będą musieli ciąć :-)
    jak będzie znana trasa trzeba ustalić miejsce zbiórki i akcji (w wiadomościach prywatnych) i koniecznie powiadomić zaufanych dziennikarzy, może jeszcze kilku posłów by się przydało, to się da zrobić.


    Podziękowali 2manatta Klarcia
  • edytowano marzec 2019
    https://histmag.org/Husyci-i-ich-ruchome-fortece-12256

    pospinane wózki dookoła a my w środku. https://histmag.org/grafika/articles2015/husyci-sztuka-woj/wagenburg.jpg 


    ktoś tu ma jaja czy tylko w lodówce?
  • @Prayboy , datą i godziną rzuć. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano marzec 2019
    Ja chętnie pójdę:) myślę że mój mąż się dołączy. 
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Ja pierdziu Prayboy rzucasz temat a po 5 minutach już się złościsz ze jeszcze wszyscy nie odpisali.. :-)) . Ja bym poszła. Ale do Warszawy to nie.. nie w obecnym składzie, bo na jednym czymś przeciw edukacji seksualnej chyba byliśmy nawet w tej Warszawie.. jeszcze we 4ke wtedy.. pare lat temu w sierpniu. 
    Podziękowali 1Prayboy
  • edytowano marzec 2019
    mówię - 8 czerwca, damy czadu
  • Godzina, miejsce, data - daj w tytule. Albo choć razem w jednym poście.
    k
  • edytowano marzec 2019
    ja też nie mam, nie ma odpadam - można mieć puste wózki :-) chodzi o to aby zrobić z nich barykadę
  • @Prayboy, wiesz, my zawsze, ale nas nie ma teraz. Wózek nawet mamy i to aktywny, a w piwnicy jeszcze jeden. 
  • Wózków to my mamy na cała barykadę :-) dwa trojacze 
  • Może warto jednak być wojownikami Boga, więc zanim podejmiemy działania, moim zdaniem modlitwa jest niezbędna. Chyba, że chodzi o naszą, ludzką chwałę a nie Bożą. Pomysł dobry, tylko warto wiedzieć, co Pan Bóg na to. 

    Poza tym, ja bym dzieci do tego kręgu nie wzięła 1/ chodzi o ich bezpieczeństwo; 2/ 
    2/ narażanie życia i zdrowia dzieci to już powód, żeby te dzieci odebrać rodzicom z punktu widzenia prawa.
     To jest moja opinia. Można jej nie brać pod uwagę.
  • Dziwny pomysł z zamykaniem się z dziećmi w kręgu  :|
  • Granie małymi dziećmi na protestach i demonstracja to niskie zagrywki. Małe dziecko nie myśli krytycznie wobec tego co wpajają im rodzice, w zależności od poglądów rodziców mogą pójść z nimi na czarny protest, protest antyaborcyjny, manifę, czy jakieś siadanie z wózkami "przeciwko pedałom". i o czym to niby świadczy?

    zresztą teraz na topie jest palenie książek wspólnie z dziećmi...
    szkoda tych chłopców. na ile byli świadomi przeciw czemu protestują? zostali potraktowani instrumentalnie przez dorosłych i wystawieni na pośmiewisko.

    https://dziennikzachodni.pl/spalone-ksiazki-przez-ksiedza-i-ministrantow-to-harry-potter-zmierzch-i-figurki-hello-kitty-pan-bog-sie-tym-brzydzi-1-4-2019-r/ar/14012225
  • O ile palenie książek o treści magiczno demonicznej rozumiem bo kłóci się to z wiarą w jednego prawdziwego Boga 
    To demonizowanie hello kity do tej pory nie pojmuje ...
    Podziękowali 2Prayboy Klarcia
  • Książki można oddać na makulaturę, zamiast uczyć dzieci praktyk rodem z III rzeszy a przy okazji zaśmiecania środowiska. A jak już musicie odprawiać jakieś rytuały nad demonicznym Potterem, to przynajmniej nie publicznie. 
    Podziękowali 1beatak
  • Ja nic nie muszę 
    Nawet nie chodzę do tego Kościoła dziwacznego ..chociaż motyw ze spaleniem Harrego Pottera mnie zaskoczył 
    Publiczne spalenie magii i zabobonow robi wrazenie. Brawo za odwagę dla Pana Księdza  B)
    Podziękowali 1Klarcia
  • No, ksiądz wykazał się odwagą i zgarnął sławę w necie, mam nadzieję, że dostanie też srogą karę za palenie plastiku. Było oszczędzić Hello Kitty  :D
  • Jak już chcial spalić to nieszczęsne hello kity to mogli spalić gacie z tymi kotami..było by bardziej wymownie 
  • A kilkanaście lat temu akcja nie budziłaby politowania? Piękna promocja czytelnictwa wśród dzieci  :D Ksiądz się totalnie skompromitował, szkoda tylko że wciągnął w to ministrantów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.