Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Uwaga na znachora i oszusta Jerzego Ziębę!

15791011

Komentarz

  • Aniela powiedział(a):
    "Przeciez zacytowalam jego wlasne slowa (mowienie do wody, powiekszanie biustu hipnoza - to wymysly Zieby, nie gazet) i nazwy produktow z jego wlasnej strony, zamiast sie do tego odniesc, nazywasz pluciem i paszkwilami? "
    ------------
    @Paprotka
    Od Zięby to wiesz czy z gazet?

    Plujesz bo nazywasz człowieka oszustem i naciągaczem posługując się opiniami z mediów. KPW?
    Przeczytaj jeszcze raz co napisałam - zacytowałam jego własne słowa. To ze Zieba gada o dobroczynnym gadaniu do wody, to nie jest czyjaś opinia, tylko fakt. KPW?  :D
  • Od Zieby dowiedzialam.sie pare fajnych rzeczy sluchajac jego nagran
  • @Aniela skoro tak twierdzisz, to może wrzuć tu (bo ja nie mam tej książki przy sobie, musiałabym pojechać do cioci) wiarygodne źródła, które dowodzą, że witamina C może wyleczyć rozwiniętą postać raka.

    Podziękowali 1mammamia
  • ja ostatnio jeżdzę na wieś po jogurt i niepasteryzowane mleko kozie 
    to dopiero jest coś pysznego
  • edytowano maj 2019
    Do Sz. ale nie wiem jak się sympatyczna gospodyni nazywa  :)
    Kozy widziałam z daleka chyba cztery :)

    a krowie niepasteryzowane zamawiam na lokalnym rolniku
  • można się ratować tym lokalnym rolnikiem, ale trzeba jeździć do punktów odbioru (Kąty Wr lub Ślęza)
  • Malgorzata powiedział(a):
    Się właśnie dowiaduję, ze jest sok z kapusty (kto to pije , o matko) 
    I wczoraj w Tesco wpadł mi w oko 
    6,45 za butelczyne.
    Fuj, oczywiście,, że nie kupilam.
    Wzięłam zamiennik, Somersby, na wieczór z Johnnym Wickiem ( Keanu Reevsem) ah.
    Sok z kapusty słodkiej najlepiej pić od razu po wyciśnięciu. Gdy stoi sobie w sklepie iles tam dni, to traci wartość. Poza tym jest niesmaczny. Dlatego Zięba sprzedaje liofilizat takiego soku, aby szybko przełknąc i mieć z głowy. No ale mu ludzie zrzędzą, że jest naciągaczem.
    Podziękowali 1In Spe
  • PaniWiosna powiedział(a):
    A to z surowej kapusty... Oj.... Fakt to nie może być dobre.
    Może być dobre:-). Dodaj trochę jabłka, cytrynę i naprawdę smakuje. W ciąży z pierwszym dzieckiem umierałam z bólu, bo mi się wrzody żołądka odezwały. Położna poleciła mi właśnie rano na czczo sok z surowej kapusty - świeży, w domu robiony. Po dwóch dniach o bólu zapomniałam (piłam później jeszcze jakiś czas - chyba do dwóch tygodni, później robiłam przerwę). Do końca ciąży miałam spokój.
    Podziękowali 2Hanq Aniela
  • Sok z kiszonej kapusty baaardzo lubię od dzieciństwa. Najlepszy prosto z beczki do butelki :)
  • Sok z kapusty mi przez gardło nie chciał przejść, już bym wolała przepłacać za te tabletki
  • czyli teraz piszemy o kiszonym czy z surowej kapusty przeciśnięty przez wyciskarkę wolnoobrotową?
  • In Spe o surowym, kiszony jest pyszny 
    Podziękowali 1In Spe
  • Malgorzata powiedział(a):
    szamel powiedział(a):
    PaniWiosna powiedział(a):
    A to z surowej kapusty... Oj.... Fakt to nie może być dobre.
    Może być dobre:-). Dodaj trochę jabłka, cytrynę i naprawdę smakuje. W ciąży z pierwszym dzieckiem umierałam z bólu, bo mi się wrzody żołądka odezwały. Położna poleciła mi właśnie rano na czczo sok z surowej kapusty - świeży, w domu robiony. Po dwóch dniach o bólu zapomniałam (piłam później jeszcze jakiś czas - chyba do dwóch tygodni, później robiłam przerwę). Do końca ciąży miałam spokój.


    Aha 
    Jest taki dobry sam w sobie, że dla zabicia tego smaku trzeba dodac cytryny i innych smakowitosci :p
    Umarłam ze śmiechu. Rzeczywiście, lepiej iść do lekarza i dowiedzieć się, że "w ciąży to nic pani nie może. Musi pani przecierpieć".
  • jukaa powiedział(a):
    InSpe, zwykła sokowirówka wystarczy. Na wrzody żołądka świeży. 
    Kiszony na wszystko, oprócz wrzodów ;)
    Nie, lepsza jest wyciskarka wolnoobrotowa.
  • Faktem jest, ze niespecjalnie śledzę poczynania i dokonania "naukowe" pana Zięby, moja wiedzą o tym zagadnieniu jest raczej powierzchowna
    ale
    na tyle sporo wiem, by jednak nieco dziwić się, ze osoby, które w innych miejscach tropią zagrożenia duchowe, oskarżają maskotki, rysunki, zwierzątka itp o nieczystosć sił i zagrożenia dla duchowosci, duszy, widzą to jako przeszkodę na drodze do zbawienia, nawołują do unikania wszystkiego, co ma chocby pozory zła itp- w tym wypadku, gdzie "gołym okiem" widać pewną szarlatanerię niczego złego w działalnosci tego pana i jego metod już nie widzą. Nawet nie o zdrowotne sprawy a te duchowe idzie.
    Trochę dla mnie skomplikowane to, że z jednej strony duchowosć za wszelką cenę, w innym już nie jest ważne
    No ale to ja, wiec w sumie spoko

    Podziękowali 1Katia
  •  "ze osoby, które w innych miejscach tropią zagrożenia duchowe, oskarżają maskotki, rysunki, zwierzątka itp o nieczystosć sił i zagrożenia dla duchowosci, duszy"
    --------------
    @kociara
    Które to osoby? bo ja takich w tym wątku nie widzę
  • Wolnoobrotowa efektywniej wyciska sok i nie ma zagrzewania się materiału wyciskanego. W przypadku sokowirówki warzywa na skutek tarcia ogrzewają się, przez to szybciej zachodzą procesy utleniania czy rozkładu cennych składników.
  • "Faktem jest, ze niespecjalnie śledzę poczynania i dokonania "naukowe" pana Zięby, moja wiedzą o tym zagadnieniu jest raczej powierzchowna"
    ------------------
    @kociara
    Nie śledzisz, ale wiesz, że dokonania są "naukowe". Chyba jasnowidzem jesteś.
  • Robię surówki z kapusty  :p , o tabletkach dowiedziałam się z tego oto wywłątka
  • Właśnie włączyłam sobie "Zięba o głodówkach", bo jestem na głodówce :D


    Podziękowali 1In Spe
  • @kociara mamy np problem duchowy/ moralny w kwestii szczepionek o tym Zięba mówił i prosił o informowanie o tym księży. 

    Są rzeczy w których ma rację, ale to nie są jego odkrycia tylko informacje które przekazuje w przystępny sposób. Są rzeczy które mogą mnie osobiście nie pasować. Ale to tak samo jak nie zrezygnuje z kupowania w aptece potrzebnych leków bo sprzedają tam środki antykoncepcyjne, tak nie muszę rezygnować ze wszystkiego co gość mówi bo są rzeczy które mi nie odpowiadają.
  • Pan Zieba to przede wszystkim bardzo skuteczny przedsiebiorca 
    Ma swietne wyniki finansowe i chyba to najbardziej kogos zabolalo ..nie sok z kapusty 
  • Jestem przekonana że wyniki finansowe Zięby mają się nijak do  nie jedanej firmy farmaceutycznej. 
    Nikomu nie przeszkadzają przedstawiciela handlowi w przychodniach i aptekach . 
    Podziękowali 1szamel
  • maliwiju powiedział(a):
    Są rzeczy w których ma rację, ale to nie są jego odkrycia tylko informacje które przekazuje w przystępny sposób. Są rzeczy które mogą mnie osobiście nie pasować. Ale to tak samo jak nie zrezygnuje z kupowania w aptece potrzebnych leków bo sprzedają tam środki antykoncepcyjne, tak nie muszę rezygnować ze wszystkiego co gość mówi bo są rzeczy które mi nie odpowiadają.
    A na jakiej podstawie oceniasz w czym ma racje a kiedy gada bzdury?
    Podziękowali 1Katia
  • Paprotka powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    Są rzeczy w których ma rację, ale to nie są jego odkrycia tylko informacje które przekazuje w przystępny sposób. Są rzeczy które mogą mnie osobiście nie pasować. Ale to tak samo jak nie zrezygnuje z kupowania w aptece potrzebnych leków bo sprzedają tam środki antykoncepcyjne, tak nie muszę rezygnować ze wszystkiego co gość mówi bo są rzeczy które mi nie odpowiadają.
    A na jakiej podstawie oceniasz w czym ma racje a kiedy gada bzdury?
    to mozna rozdzką sprawdzic 
    Podziękowali 2Aga85 Rogalikowa
  • Różdżka? uważajcie tylko na zagrożenia duchowe :D
  • Paprotka powiedział(a):
    maliwiju powiedział(a):
    Są rzeczy w których ma rację, ale to nie są jego odkrycia tylko informacje które przekazuje w przystępny sposób. Są rzeczy które mogą mnie osobiście nie pasować. Ale to tak samo jak nie zrezygnuje z kupowania w aptece potrzebnych leków bo sprzedają tam środki antykoncepcyjne, tak nie muszę rezygnować ze wszystkiego co gość mówi bo są rzeczy które mi nie odpowiadają.
    A na jakiej podstawie oceniasz w czym ma racje a kiedy gada bzdury?
    To co mnie interesuje, zgłębiam, czytam książki, szukam badań, artykułów, konfrontuje z tym co wiem i wyciągam wnioski.

    @asiao jeśli chodzi o sprawdzanie różdżką to rzeczywiście lepiej rzeczywiście unikać wszelkich nowości i ufać koncernom farmaceutycznym i wierzyć im tylko na dobry człowieka zależy.
    Podziękowali 1Aniela
  • Mozna tez wziac swoja miotłe i odleciec 
    Podziękowali 1Rogalikowa
  • No pewnie, że można ...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.