Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz


  • Dodajmy, że taniec znany z Fortnite najpierw pojawił się w horrorze "To" z 2017 roku, gdzie został wykonany przez głównego antybohatera - terroryzującego dzieci klauna.

  • Trampki czerwono-czarne to normalna rzecz, bym się nie doszukiwała satanizmu w nich. Maki też są czerwono-czarne. Ale ogólnie w.w. gra jest dziwna, ja nie pozwalałam w nią grać, obejrzałam na YouTube parę filmów o niej i nie podobała mi się.
  • Ale co, że Legia to klub piłkarski szatana?
  • Okultyzm zawsze w modzie na forum. Nośne hasło.
    Podziękowali 1E.milia
  • Gra być może, ale źródło... Blog jakiegoś nawiedzeńca który pisze o satanistycznej mafii watykańskiej?  :D
    Podziękowali 1joanna_1991
  • E.milia powiedział(a):
    Gra być może, ale źródło... Blog jakiegoś nawiedzeńca który pisze o satanistycznej mafii watykańskiej?  :D
    Poczytaj "Dom Smagany Wiatrem" x. Malachiego SJ, się zdziwisz. 
  • może i macie rację, dzieci pękały za śmiechu jak im wczoraj sprzedałem tego newsa
    Podziękowali 1Monika73
  • To "L" jest od take the loss, przyjmij przegraną. Na takiej zasadzie nauka jazdy to kurs satanistyczny. Aczkolwiek sama gra mi się nie podoba.
    Podziękowali 3Prayboy E.milia Monika73
  • A same tańce fortnitowe akurat wyglądają zabawnie, nie są wulgarne i fajnie to wygląda jak chłopaki w ten sposób wyrażają emocje. Mam nadzieję, że autor powyższego tekstu się myli.
    Podziękowali 2Prayboy Monika73
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.