Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

o hitleryzacji :)

edytowano czerwiec 2019 w Polityka

The Hitlerization Of Jeremy Corbyn (Among Others)
Najwyraźniej amerykański Hitler i jego kolesie spiskują z jakąś tajną grupą "żydowskich przywódców", aby powstrzymać brytyjskiego Hitlera przed objęciem stanowiska premiera i unicestwieniem wszystkich Żydów w Wielkiej Brytanii. Dziwne, prawda? Ale nie jest to część dziwna, ponieważ być może amerykański Hitler chce wymazać wszystkich Żydów w Wielkiej Brytanii, zamiast pozostawiać to brytyjskiemu Hitlerowi....Hitlerowcy są notorycznie zazdrośni o swoje ludobójcze osiągnięcia.

Nie, dziwne jest to, że każdy wie, że amerykański Hitler nie wykonuje ruchu bez zgody rosyjskiego Hitlera, który również ma obsesję na punkcie wymazania Żydów i niszczenia struktury zachodniej demokracji. Dlaczego więc rosyjski Hitler chciałby pozwolić, aby amerykański Hitler i jego bandyci pokrzyżowali dominację brytyjskiego Hitlera, który oprócz tego, że chce wymazać wszystkich Żydów, chce również zniszczyć demokrację poprzez faszystowskie refundowanie NHS, renacjonalizację systemu kolejowego i tak dalej?

Nie ma to większego sensu, prawda? W każdym razie, oto oficjalna historia.

W "nagraniu, które wyciekło do The Washington Post", a następnie zostało wychłostane przez resztę korporacyjnych mediów, minister des Auswärtigen, Mike Pompeo, powiedział grupie nienazwanych "żydowskich przywódców", że amerykański Hitler (tj. Donald Trump) "odpycha" (tj. interweniuje) przeciwko brytyjskiemu Hitlerowi (tj. Jeremy'emu Corbynowi), aby chronić życie Żydów w Wielkiej Brytanii, jeśli brytyjski Hitler zostanie premierem (i prawdopodobnie już to robi). Tożsamość tych "żydowskich przywódców" nie została ujawniona przez korporacyjne media, prawdopodobnie po to, by uchronić ich przed zamordowaniem przez nazistowski oddział uderzeniowy Corbyna. Kimkolwiek byli, chcieli wiedzieć, czy amerykański Hitler i jego faszystowski gabinet są "gotowi do współpracy z [nimi], by podjąć działania, jeśli życie stanie się dla Żydów bardzo trudne" po tym, jak Jeremy Corbyn przejmie władzę, deklaruje, że jest Führerem z komunistycznej Bretanii i nakazuje natychmiastową inwazję na Francję.

Dla każdego, kto uważnie przyglądał się niestrudzonym relacjom korporacyjnych mediów na temat nazistowskiego kultu śmierci Jeremy'ego Corbyna (tj. brytyjskiej Partii Pracy) i globalnej pandemii antysemityzmu, nie dziwi fakt, że ta grupa "żydowskich przywódców" (kimkolwiek są) chciałaby powstrzymać go przed objęciem stanowiska premiera. Wątpię, czy ich motywy mają wiele wspólnego ze zwalczaniem antysemityzmu, czy czegokolwiek innego konkretnie "żydowskiego", ale ... cóż, jestem trochę staromodny w ten sposób. Nadal uważam, że istnieje zasadnicza różnica między "Żydami" a światowymi klasami kapitalistycznymi.

Zdaję sobie sprawę, że zarówno neoliberalny establishment, jak i neofaszystowska obrzeża nie zgadzają się ze mną i że obie są zdeterminowane (z różnych powodów), by połączyć te dwie sprawy w umyśle publicznym, ale to jest moje zdanie i trzymam się go. Nie sądzę, aby świat był kontrolowany przez "Żydów". Myślę, że jest kontrolowany przez globalny kapitalizm.

Mów dalej, nazwij mnie teoretykiem spiskowym. Oto jak wygląda dla mnie antysemicka panika w Wielkiej Brytanii.

Po prawie 40 latach prywatyzacji i restrukturyzacji, społeczeństwo brytyjskie znajduje się na skraju trwałej transformacji w rodzaj dzikiego, neofeudalnego, kapralistycznego koszmaru, jakim są już Stany Zjednoczone. Globalne kapitalistyczne klasy rządzące są niezwykle zadowolone z tego stanu rzeczy. Teraz chcieliby dokończyć prywatyzację Wielkiej Brytanii, aby móc kontynuować prywatyzację reszty Europy. Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebują w tym krytycznym momencie jest Jeremy Corbyn, aby zostać premierem i zacząć próbować przekształcić rodzący się rynek neoliberalny w społeczeństwo... wiesz, gdzie opieka zdrowotna jest gwarantowana wszystkim, nie potrzebujesz kredytu hipotecznego, aby kupić bilet na pociąg, a ludzie nie muszą jeść z koszy na śmieci.

W przeciwieństwie do USA, gdzie nie ma funkcjonalnej lewicy politycznej i gdzie nieparlamentarny "system dwupartyjny" jest prawie całkowicie kontrolowany przez korporatokrację, w Wielkiej Brytanii jest jeszcze kilku staromodnych socjalistów, którzy odebrali Partii Pracy neoliberalne stoogi Blairite, które zarządzały transformacją Wielkiej Brytanii we wspomniany neofitalny koszmar. Jeremy Corbyn jest liderem tych socjalistów. Tak więc korporacja musi go zniszczyć, odzyskać kontrolę nad Partią Pracy i przekształcić ją z powrotem w fałszywą partię lewicową, taką jak Partia Demokratyczna w USA, aby mogła skupić się na zmiażdżeniu prawicowych populistów. W związku z tym muszą Hitleryzować Corbyna, aby móc złożyć go w swoją oficjalną narrację, Demokrację kontra The Putin-Nazis.

I to właśnie sprawia, że wojna korporacjonistów z populizmem wydaje się być tak psychotyczna... przynajmniej dla każdego, kto zwróci na to uwagę.

W USA powstanie populistyczne jest przede wszystkim zjawiskiem prawicowym (bo znowu nie ma o czym mówić). Tak więc neoliberalne klasy rządzące skupiają się na Hitlerizing Donald Trump i napiętnowaniu milionów Amerykanów, którzy głosowali na niego jako bandę nazistów. Uderzenie w Trump było śmiesznie proste (niemalże hitlerowski), ale ostatecznym celem jest zdelegitymizowanie populistycznych nastrojów, które doprowadziły go do władzy. Ten sentyment jest przede wszystkim neonacjonalistyczny. Jest to więc jednoczłonowa operacja antyrebeliancka (tzn. neoliberalizm kontra neonacjonalizm).

W Wielkiej Brytanii sprawy nie są takie proste. Tam neoliberalne klasy rządzące prowadzą kontrekonstrukcję przeciwko siłom populistycznym na dwóch głównych frontach: (1) Brexiterów (tj. nacjonalizm); oraz (2) korbynistów (tj. socjalizm). Trafiają ich zarówno lewica, jak i prawica, co spieprza oficjalną narrację (według której "wrogowie demokracji" mają być prawicowymi neonacjonalistami). Tak więc, tak sprzeczne i absurdalne, jakkolwiek by to nie brzmiało, musiały połączyć lewicowy i prawicowy populizm w jednego wielkiego, strasznego wroga Hitlera. Musieli więc Hitleryzować Corbyn. Presto .... Kryzys antysemityzmu pracy!


Podziękowali 1Avq

Komentarz

 • c.d.

  Teraz każdy, kto nie jest idiotą bełkoczącym wie, że Jeremy Corbyn nie jest antysemitą, a Partia Pracy nie jest ulem nazistów. Jest to świadectwo potęgi mediów korporacyjnych, że takie oświadczenie nawet musi zostać złożone .... ale, oczywiście, o to chodzi w kampanii wymazowej, którą neoliberalne media korporacyjne prowadziły przez ostatnie trzy lata.

  Kampanie wymazowe są proste i skuteczne. Celem jest zmuszenie celu i jego sojuszników do głoszenia takich rzeczy jak: "Nie jestem antysemitą" czy "Nigdy nie uprawiałem seksu z nieletnimi chłopcami", czy też czegokolwiek innego, co chcesz zmusić ich do zaprzeczenia. Nie musisz udowadniać, że twój cel jest winny. Po prostu próbujesz wyczarować "rzeczywistość", w której za każdym razem, gdy ktoś myśli o twoim celu, kojarzy go z treścią twoich wymazów.

  Media korporacyjne zrobiły to właśnie Jeremy'emu Corbynowi, Donaldowi Trumpowi, Putinowi i innym mniejszym liczbom. Zrobili to Sandersowi w 2016 roku. Teraz robią to Tulsi Gabbardowi. Celem jest nie tylko wymazanie tych celów, ale także, i bardziej, wyczarowanie "świata", który reifikuje narrację ich wymazów ... binarnego świata "dobro kontra zło", świata, w którym cokolwiek chcą oskarżyć swoje cele o bycie powiązanym (np. terroryzm, faszyzm, rasizm, czy cokolwiek innego) jest oficjalnym wrogiem wszystkiego, co jest dobre.

  Od czasu referendum w Brexit i wyboru Trump, klasy rządzące wyczarowały świat, w którym "demokracja" jest nieustannie atakowana przez globalną konspirację "Rosjan" i "nazistów" (tak jak wcześniej wyczarowały świat, w którym była ona nieustannie atakowana przez "terrorystów"). Wywołali oni postrwellowską rzeczywistość, w której "demokracja" (tj. globalny kapitalizm) jest jedyną alternatywą dla "neofaszyzmu" (tj. wszystkiego, co jest sprzeczne z globalnym kapitalizmem).

  I dlatego właśnie Corbyn musiał zostać poddany hitleryzmowi, a Putin, Trump, Assad, Gabbard, Assange, protestujący w "żółtej kamizelce" we Francji i każdy, kto sprzeciwia się globalnemu neoliberalizmowi, musi zostać poddany hitleryzmowi. Socjalizm, nacjonalizm .... to nie ma znaczenia, a nie dla globalnych klas rządzących kapitalistycznych. W tych "światach" zawsze są tylko dwie strony, które wyczarowują dla nas klasy rządzące i może być tylko jeden oficjalny wróg. Oficjalnym wrogiem chwili jest "faszyzm". Dlatego też wszyscy "źli ludzie" to Hitler, naziści, rasiści, antysemici, lub jakaś inna odmiana Hitlera.

  Fakt, że ta "rzeczywistość", którą wyczarowali dla nas, jest całkowicie psychotyczna, czyni ją nie mniej realną. I będzie tylko bardziej szalona, dopóki korporatokracja nie przywróci "normalności". Więc dalej, jeśli uważasz się za "normalnego" i próbujesz zmusić swój umysł do uwierzenia, że...

  Żydzi nie są już bezpieczni w Wielkiej Brytanii, w Niemczech, we Francji, w USA,

  i że Donald Trump jest rosyjskim atutem,

  i jest również dosłownie Adolfem Hitlerem,

  i antysemickiego białego supremaceuty, który spiskuje z Izraelem i Arabią Saudyjską w kampanii niszczenia Iranu i Syrii,

  które są sojusznikami jego rosyjskich mistrzów, podobnie jak Wenezuela, której również zagraża,

  i że tajny plan Jeremy'ego Corbyna polega na przekształceniu Wielkiej Brytanii w nazistowskie Niemcy,

  przy wsparciu Trump,

  który próbuje go zniszczyć,

  i że Żółte Kamizelki to faszyści wspierani przez Rosjan,

  i że Julian Assange jest szpiegiem gwałcicielem, który spiskując z Rosją, wybrał Trumpa,

  dlatego Trump chce go oskarżyć,

  jak tylko skończy wymordować Żydów,

  albo chronić je przed Jeremy'm Corbynem,

  albo z Iranu,

  albo pranie mózgu Czarnym Amerykanom, by w 2020 roku ponownie go wybrali z garstką rosyjskich reklam na Facebooku.

  No dalej, spróbuj pogodzić to wszystko.... lub cokolwiek innego, nie.  Wystarczy, że weźmiesz leki, które akurat bierzesz, podnieś CNN, MSNBC lub jakikolwiek inny korporacyjny kanał medialny i zgłoś się do policji internetowej w celu zamieszczenia niebezpiecznych treści "ekstremistycznych". Wiesz, w twoim sercu, prawdopodobnie na to zasługuję.


  Przetłumaczono przy pomocy www.DeepL.com/Translator


  Podziękowali 1Avq
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.