Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Birth strike

2»

Komentarz

  • Dla mnie hipokryzja takiej postawy jest tak oczywista, że dziwię się, że aż tak analizujecie wypowiedzi tych celebrytek. Za parę lat zresztą może im się odmieni i będą robić wszystko, wydając na to masę pieniędzy, żeby jednak te dzieci mieć... 
  • Monika73 powiedział(a):
    Dla mnie hipokryzja takiej postawy jest tak oczywista, że dziwię się, że aż tak analizujecie wypowiedzi tych celebrytek. Za parę lat zresztą może im się odmieni i będą robić wszystko, wydając na to masę pieniędzy, żeby jednak te dzieci mieć... 
    To jest dosc oczywiste, że główny cel tych wypowiedzi to szokowanie, by zyskać popularność.
     Swoją drogą, ciekawa jestem, jaki byłby odzew, gdyby w pierwszej kolejności postulowali o np. Usypianie psów i kotów  ;)
     Jednak temat jest ważny, co można i w jaki sposób zmienić, by dbać o naszą planetę. P
    Podziękowali 2Monika73 Barbasia
  • mader powiedział(a):
    Książę Harry też troszczy się o środowisko, będzie miał max dwoje dzieci jak twierdzi w rozm owie z Jane Goodall ;)
    Rzeczona sama go upomniała w kwestii wydawania na świat potomstwa, czy aby książę nie będzie dzieci miał za dużo.
    Czytałam wieki temu jej książki, dobre były.
    Szkoda, że zgłupła.
    No i? 
    Zmusisz? 
    Nie wszyscy musza, chcą żyć jak ty. 
    Fakt, durnym jest dorabianie di tego ideologii, bo to jak tłumaczenie, a tłumaczyć chyba się nie trzeba 
  • edytowano sierpień 2019
    Czuję się jak przestępca. Wyrwałam pokrzywy w rogu działki obok tujek. A do tego mam 7 dzieci...
  • Ja tam się cieszę  akurat, że co poniektórzy umrą bezdzietnie.

  • edytowano sierpień 2019
    hipolit powiedział(a):
    mader powiedział(a):
    Książę Harry też troszczy się o środowisko, będzie miał max dwoje dzieci jak twierdzi w rozm owie z Jane Goodall ;)
    Rzeczona sama go upomniała w kwestii wydawania na świat potomstwa, czy aby książę nie będzie dzieci miał za dużo.
    Czytałam wieki temu jej książki, dobre były.
    Szkoda, że zgłupła.
    No i? 
    Zmusisz? 
    Nie wszyscy musza, chcą żyć jak ty. 
    Fakt, durnym jest dorabianie di tego ideologii, bo to jak tłumaczenie, a tłumaczyć chyba się nie trzeba 

    Jak to mądrze mówią Francuzi: qui s’excuse, s’accuse - kto się tłumaczy, ten się oskarża :p

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.