Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Termin dla firm - prąd

edytowano lipiec 2019 w Ogólna
Nie czy wiecie, ale do poniedziałku firmy ( do 50 pracowników) mają czas na złożenie oświadczenia u dostawcy prądu by mieć ulgę w opłatach. Inaczej ceny prądu mocno idą w górę.

https://mambiznes.pl/poradniki/ostatni-dzwonek-dla-przedsiebiorcow-sprawdz-zrobic-by-cena-pradu-firmie-wzrosla-93793
Podziękowali 1wiesia

Komentarz

  • 27.07 wolny od pracy, więc poniedziałek chyba ok.
  • znajoma pracująca w firmie energetycznej co przyjmuje te oświdczenia mówiła o 29
  • @Bea do 27 ale to sobota więc termin przesuwa. Się na poniedziałek.
    Podziękowali 1Elżunia
  • Tak do jutra.
    Moja córką pracuje w Tauronie i mówiła ,że do jutra.
    Oni pracują do 24...
    Ale to Wrocław,nie wiem jak jest w innych miastach..
    Można też pocztą,ale z jutrzejszą datą wpłynięcia.
  • A wytłumaczcie mi po co? Bo ja nie rozumiem, umowa obowiązuje to po co oswiadczenia?
  • Enea akceptuje datę nadania:

    Oświadczenie należy złożyć w terminie do 29.07.2019 r. w formie pisemnej (oryginał) lub elektronicznej opatrzonej podpisem kwalifikowanym. Możliwe jest złożenie oświadczenia także przez platformę ePUAP. Wzór oświadczenia znajdą Państwo klikając na poniższą ikonę. Oświadczenia prosimy przesyłać na adres do korespondencji wskazany na fakturze. Ze względu na fakt, że termin ustawowy wypada w sobotę (27.07), oświadczenia złożone w dniu 29 lipca br. (poniedziałek) również będą akceptowane (art. 115 Kodeksu Cywilnego). Za potwierdzenie faktu złożenia oświadczenia przyjmuje się zarówno doręczenie oświadczenia Spółce w ww. terminie, jak i w przypadku przesłania oświadczenia – datę nadania.
  • Bea powiedział(a):
    @Agmar bo uwolnienie cen i zmiana w ustawie rządu powoduje duże podwyżki.
    W sytuacji niewielkich firm i producentów to b.duże obciążenie
    Ale to chore rząd powinien sam załatwić to aby drobni przedsiębiorcy "nie dostali po tyłku" a nie bawić się w to czy ktoś zalapie się czy nie. Jakby to przełożyć na inną dziedzinę i zwykłych konsumentów każdy by przyznał że to oszustwo i próba naciągania
  • Córką mówi,że tak:))
  • mader powiedział(a):
    A jak będzie z gospodarstwami domowymi? Czytałam że zabezpieczone, prawda to?
    W Tym roku tak bo wyborczy ale przyszły może być różnie
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.