Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie kupić plecak?

edytowano 2 sierpień w Ogólna
Lazilam dziś po sklepach i nie wybrałyśmy. A to nie taki kolor, a to za mało kieszonkowe (albo za dużo), a to za twardy... 
Takie szkolne, gdzie jest duży wybor i nadzieja ze cos się wybierze. 
Inne dzieci mają Coolpaki, ale jej za sztywno na plecach. 
Warszawa
«13

Komentarz

• Nie Wawa ale allegro. Zobaczcie Roomster VIP.
    Junior ma 2,5 roku. Po wypraniu nie widać na nim wieku. 
    Dziewczyny też mają i są zadowolone.
    Tylko nie wiem czy oni gdzieś stacjonarny sklep mają. 
  • Może najpierw sprawdź na żywo ,które będą jej odpowiadać , są tornistry w Rossmanie, niektórzy lubią ,mieliśmy przez pierwszy rok, są całkiem okey.
    Obecnie mamy st.majewski akurat szczerze bardzo mi się podobają i wzory mają przeróżne i jakość świetna plus dwa różne rozmiary a tym samym właśnie dogodność wybrania z większą ilością przegród lub mniejszą.
    Na pewno są dostępne w stacjonarnych sklepach , aby zobaczyć , przymierzyć i wybrać rozmiar a kupić w sieci.
    Kupowałam w jakimś sklepie internetowym co mają sklep stacjonarny w Łodzi chyba.
    Plecaki po roku są nadal w doskonałej formie , pomimo ogromnych ciężarów i rzucania nimi gdzie popadnie przez dwóch ( obecnie 11 i 14 latka)
    Kupiłam i dla najmłodszej taki sam z piórnikiem w takie donaty co ja bardzo urzekły.
    Piórniki też wytrzymałe .
    Podziękowali 1Joannna
  • edytowano 2 sierpień
    Starsi chłopcy zamówili sobie z 4F na wyprzedaży - za ok 50 zł. Bardzo fajne. Można sprawdzić w sklepie - bardzo wytrzymałe. 
    Podziękowali 2Bridget Agnieszka
  • Musi być w stacjonarnym sklepie, bo ona musi przymierzyć. 
    No, nic jej nie odpowiada. 

A Smyk może? 
    Podziękowali 1kiwi
  • u nas w smyku głównie coolpak; a jakiś auchan? carrefour?
  • W Carrefour byłyśmy. Coolpacki głównie. Ale dla niej za sztywne. Faktycznie teraz widzę, że one mają usztywniane plecy. Nie wiem czemu ona nie może tego nosić. Miała z miękkimi plecami ale suwaki się podarly. Dla mnie one są solidne i trwale, swoje dzieci ma i jest ok. Ale jej nie może nic uwierac itd. W sumie taki sam koszmar jest z butami... 
  • Najchętniej bym poszła w jedno miejsce gdzie jest wybór nieograniczony i wreszcie cos wybrała... 
  • Spróbuj te st.majewski czy st.right , to chyba to samo .
  • @Monira , masz może linka
  • edytowano 2 sierpień
    Jeden np. taki, naprawdę fajny. Poszukaj na wyprzedaży bagażu.
    https://4f.com.pl/plecak-miejski-pcu30-khaki.html

Tylko to dla moich starszaków - oni już nie chcą coolpaków i innych tego typu.
    Podziękowali 1Agnieszka
  • Moja córka ma 6 lat. Ma być do tego w kwiatki, listki, różowy itd  :| 
    No i lekki. 

Byłam też w Empiku, ale już nie pamiętam co tam było nie tak... Były te st. right, ale mały w ogóle był wybór. 

Wybiłam jej z glowy takie jak tornistry, bo za rok czy dwa będzie się wstydzić takie nosić. 

Ja nauczyłam się kupować plecaki im na lata. Syn najstarszy ma swój już 8 lat i nawet nie ma powodu wymieniać, bo jest ok. Młodszej dwójce coolpacki służą - jeden trzy a drugi dwa lata. I widzę, że posłużą. 

Wybiorę się do tego smyka. Online mają wybór - zobaczę jak w sklepie. 
  • Monira powiedział(a):
    Jeden np. taki, naprawdę fajny. Poszukaj na wyprzedaży bagażu.
    https://4f.com.pl/plecak-miejski-pcu30-khaki.html

Tylko to dla moich starszaków - oni już nie chcą coolpaków i innych tego typu.

Dzięki, w między czasie tez znalazłam  :)
  • My my ten w donuty i moja jest drobna, ale spokojnie myślę będzie nosić. Na pewno ma pierwsze I-III będzie dobry.
  • Taki mamy, kupiony w sklepie ,, Polska rzecz". Jestem bardzo zadowolona z jakości. Szczególnie z tego, że suwak żaden się nie popsuł 
    Podziękowali 1PawelOdOli
  • Koło mnie (czyli na wysokości Promenady) jest sklep stacjonarny plecakowo.com :)
  • Nie pada tu nazwa firmy Topgal...
    Polecam
    Wytrzymale
    Nie infantylne wzory
    Mocne
    Mamy dwa i chwale sobie 
    Dzieci rowniez

• W smyku są coolpack i beback. Te drugie są świetne. Tylko w smyku są po 149 a na stronie smyka można identyczne kupić już za 80 zl do tego znacznie większy wybór kolorów. 
  • Moje corki w tym roku wybraly sobie plecaki vans. Sa tylko lekko usztywniane plecy. Jedna kupila w factory ursus za 53 zl, cena skepowa 159. Druga jeszcze nie kupila, bo jej nie przypasowalo kolorystycznie. Tylko teraz jest mniejsza obnizka, bo po 103zl sa tam te podstawowe. Ale jest tam tez kilka innych sklepow z plecakami, jest tez smyk.
  • Kupiony. 
    W Smyku. Derform czy jakoś tak. Nie wygląda na tak solidny jak Coolpack. Ale dla niej te coolpacki mają za sztywne plecy. Ten ma takie półsztywne. 
    No i różowy w kwiatuszki i koniki  :p 
    Podziękowali 1kiwi
  • szczurzysko powiedział(a):
    Kupiony. 
    W Smyku. Derform czy jakoś tak. Nie wygląda na tak solidny jak Coolpack. Ale dla niej te coolpacki mają za sztywne plecy. Ten ma takie półsztywne. 
    No i różowy w kwiatuszki i koniki  :p 
    No właśnie o nich pisałam. Na stronie smyka są dużo tańsze niż w sklepie a asortyment identyczny.
  • A ja jeszcze szukam piłkarskiego  albo innego chlopackiego dla pierwszoklasisty. Jak najtańszego ale z porządnych - gdzie jakieś wyprzedaże?  Nie tornister, plecak.
  • Ja mam samsonite taki że czwarta córka z nim do szkoły chodzi i nie ma śladu zużycia. Kupiłam z odzysku 
    Podziękowali 1AgaMaria
  • Te ktore ja pokazałam, mają pełną gwarancję przez 3 lata. 
  • Andora - masz rację, 30 zł online taniej. Ale ja jak zwykle na ostatnią chwilę wszystko załatwiam. 
  • Oddaj i zamów. Za 30 zł worek i piórnik do kompletu kupisz 
  • edytowano 3 sierpień
    @Monira coolpacki były w ub. tygodniu w oszołomie za jakieś 65 zł chyba. Moze jeszcze są? Wzory różne, również chlopackie.
    Podziękowali 1Monira
  • Przeczytałam, gdzie kupić placek. To dlatego, że unikam takich rzeczy  :p.
  • Też muszę starszym poszukać, Herlitze nie chcą sie rozpaść ale juz infantylnie poza tym obiecałam... 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.