Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kraków - atrakcje

2»

Komentarz

  • A teraz jedziemy zobaczyć ten Ogrod Doświadczen. 

  • Obok Ogrodu Doświadczeń jest przyjemny plac zabaw. Może i tam zajrzyjcie
  • No, zajrzelismy. Fakt, że wszystko w pełnym słońcu i mieli dość. Stwierdzili, że jedziemy na pizze znów do Galerii Kazimierz i pobawić się w fontannach :) 
    Ten Ogrod Doświadczen ok, podobał się ale jakoś szału nie było. 
  • Wybieram się z trójką dzieci do Krakowa 14-15 września. Szukam noclegu. Macie coś do polecenia na ten czas?
    Mam też pytanie o bilety na komunikację miejską. Ten rodzinny weekendowy kosztuje dla wszystkich 16 zł czy od osoby 16?
  • Jest tu ktoś z Krakowa? Podbiję sobie.
  • @Gosia5, ja jestem z okolic, ale akurat w tych sprawach nie pomogę. Co do biletu, wydaje mi się, że cena raczej od osoby, ale sprawdź sobie jeszcze na stronie mpk.
    Podziękowali 1Gosia5
  • edytowano sierpień 2019
    http://www.mpk.krakow.pl/pl/bilety2/cenniki-biletow-jedno-i-wieloprzejazdowych/

    Rodzinny weekendowy dla rodziny (nie od osoby ) 16zl.
    Podziękowali 2Polly Gosia5
  • Może lepiej byłoby nowy wątek utworzyć. Kto miał co do powiedzenia o atrakcjach, to powiedział i nie zagląda? Ja, niestety, nie pomogę. Zza dalekam.
    Podziękowali 1Gosia5
  • Dzięki @Kaika. Patrzyłam na stronie i to 16 zł wydaje się mało za całość, dlatego pytam. 
  • podbiję sobie, macie może do polecenia jakieś zakwaterowanie w okolicach Krakowa, nie w samym mieście, może jakaś agroturystyka?
  • edytowano czerwiec 2020
    A macie może namiary na w miarę dobrze zaopatrzony ciuch w Krakowie?
    E: jesteśmy trochę hmm, nieadekwatnie ubrani do pogody, a chcemy trochę połazic
    Ktoś, coś? 
  • Wskocz w kolejkę i wiuu do Wieliczki. Tam się ubierzecie! A i zobaczyć jest co.
  • @blaekie, ale ze ciucholand? Na ul. Długiej (od Rynku Sławkowską i dalej) na pewno są ze dwa albo i więcej. Jeden całkiem blisko Nowego Kleparza, idąc od Rynku po prawej stronie. Jeden w połowie i jeszcze na ul. Filipa (przecznica od Długiej) kiedyś coś było.
    Mieszkaliśmy kiedyś niedaleko :)
  • Jak jeszcze mieszkalismy na Ruczaju to na ul.Do Wilgi byla Biga, olbrzymi ciucholand. Sprawdzilam przed chwileczka, jest nadal, do 20.00 czynne. To naprzeciwko Sanktuarium Bozego Milosierdzia. Dojazd najlepszy tramwajem, wysiadasz centralnie na przystanku Sanktuarium B.M. nastepnie w prawo, schodkami w dol tunelu, jakies 200 metrow od przystanku masz ten sklep. Rzeczy z Anglii. 
  • Pawilon na giełdzie na Balickiej. Jedno piętro za grosze, drugie droższe (w przyziemiu). I pawilon na Weissa, niedaleko Radzikowskiego. K
  • O wątek dla mnie  :) Mam do dyspozycji mieszkanie w Krakowie ( nie w samym centrum), tylko mąż nie może w tym czasie wziąć urlopu. Zastanawiam się  czy warto jechać samemu z dwójką dzieci (4 I 9 lat). Poza tym wakacje nam się słabo zapowiadają w tym roku:/ żadnych kolonii ani wyjazdów zagranicznych niet...
  • 4 i 9 to już duże dzieci. W Krakowie z takim zestawem można zrobić wszystko. 
    Podziękowali 4madzikg Agax4 Barbasia Aga85
  • Dziewczyny, dziękuję za namiary. Już coś znaleźliśmy. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.