Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kaja Godek + Marek Jurek = ...

2

Komentarz

  • Jaki chamski komentarz :/ Caputova wygląda 1000 razy bardziej elegancko niż ta cała Godek, szpilki, perły, sukienki i koki właśnie są eleganckie i kobiece, a nie dżinsy, trampki i fryzura a la pieczarka :/
    Podziękowali 2joanna_1991 Subiektywna
  • Zazdrość, ludzka rzecz ;) 
  • Tez mi sie tak zdaje ze troche agresywna. Jestes za zyciem nie  zabinaj innych slowem. Moze to przesada ale cos w tym jest. Nie lubie za to inna osobe pro life Cejrowskiego. On sie  chamako sie zachowywal gdy zmarl Adamowicz. 
  • @Tola dokłądnie. W dodatku jego książki bardzo mi się podobały, gdy byłam młoda i spragniona wyjazdów. Z biegiem czasu uważam, że są baaardzo efekciarskie. Zdecydowanie wolę książki podróżnicze Paula Theroux.
  • Sa tez teraz takie jablka o smaku gruszkowym.
  • Dla mnie on nie mowi jak jest ale jest po prosgu chamem. Kidys lubilam go za bycie pro life obrona embrionow z in vitro. Po smierci Adamowicz i jeszcze wywiadzie kiedys z Frykowska i innych akcjach otworzyly mi sie oczy, ze on po prostu nie szanuje ludzi.
  • edytowano sierpień 2019
    Chcialabym zeby i on sie nawrocil. Mogl powiedziec w cztery oczy ale on lubi jak wszyscy slysza. To co wygadywal o zmarlym smiercia tragiczna Adamowiczu bylo przykre. Bardzo ciesze sie ze wyszedl temat mowy nienawisci bo niektorzy ostro przekraczaja granice i nalezy takie zachowanie tepic.
  • Tola powiedział(a):
    Jego książki podróżnicze to jeszcze przejdą, 
    Jego książki podróżnicze były czyms fajnym lata temu. Mógł pisać co chciał i jak chciał,bo weryfikować cokolwiek bylo trudno. 
    Dziś pierwszy lepszy blog podróżniczy  bije je na glowe. 
    Jego programy podróżnicze zawsze zawierały mniej lub bardziej zawoalowaną pogardę dla " prymitywnego,pogańskiego tambylca" 
  • Ja tam Cejrowskiego lubię, przyjechał do nas kiedyś , to naprawdę fajny człowiek. 
    Podziękowali 2Joannna Aniela
  • Tola powiedział(a):
    Swoją drogą obrońca moralności, a po rozwodzie.
    No i nieprawda.
    Podziękowali 4maliwiju M_Monia MAFJa Ida
  • edytowano sierpień 2019
    Jego slub chyba zostal uniewazniony ale to jego sprawa. W sumie nie jestem za tym ze tezeba koniecznie trzymac sie razem gdy jest zle. Chyba nie ma dzieci ani z byla ani z obecna zona. To tez jest dziwne u osoby az tak bardzo pro life. W szczegolnosci ze uwazal ze prezerwatywy to zuo, wychowanie seksualne to zuo.  Lubie ludzi spojnych a tu nie za bardzo widze ta spójnośc.

    https://www.salon24.pl/u/gotowynawszystko/921497,wojciech-cejrowski-chyba-nie-jest-obludny

  • edytowano sierpień 2019
    .
  • edytowano sierpień 2019
    Czytalam ze sam nie ma dzieci. Dziwny czlowiek sam jakos nie daje przykladu oprocz tego ze "mowi" i lubi ostro zjechac. W sumie to wole Owsiaka ktory ma poglady jakie ma ( nie podobaja mi sie ale soba pokazije cos zupelnie innego)  ale ma zone ta sama od ponad 40 lat, 2 corki i ciagle zbiera na sprzet zeby ratowac chore i niepelnosprawne dzieci.
  • Mam nadzieje bo na razie dla mnie jego slowa sa puste a zachowanie, sposob obrazania pozostawia wiele do zyczenia.

  • edytowano sierpień 2019
    Pamiętam jeden z programów,w którym WC  stojąc w dżungli przekonywał ( tak z grubsza przytaczam),ze drzewa wcale nie są tak potrzebne,jak się "wmawia" [ kontekst: wycinanie lasów wcale nie degraduje planety,nie wpływa na klimat itp],bo skoro by produkowały tyle tlenu,to on nie miałby teraz problemów z oddychaniem 
    Podziękowali 1Anka

  • Jego programy podróżnicze zawsze zawierały mniej lub bardziej zawoalowaną pogardę dla " prymitywnego,pogańskiego tambylca" 


    Nieprawda.


    Podziękowali 2Zuzapola Mle
  • Tola powiedział(a):

    Swoją drogą obrońca moralności, a po rozwodzie.

    Nie tylko nie jest po rozwodzie, ale nawet nie miał wcześniej ślubu kościelnego, ponieważ jego małżeństwo z Pawlikowską było nieważnie zawarte.

    Podziękowali 1Zuzapola
  • Mam wrażenie, że nie każdy ma wyczucie jego częstej ironii i specyficznego humoru. Jak dla mnie zawsze z podziwem i miłością traktował tubylców, tylko bardzo bezpośredni był przy tym, stosował raczej ich zwyczaje, a nie nasze sztuczne uprzejmości.
    Podziękowali 4Ida Rejczel Mle Rogalikowa

  • @Ojejuju , gdybym miała możliwość kliknięcia "podziękuj" 10 razy, to bym tyle razy kliknęla pod Twoimi dwoma ostatnimi komentarzami.
    Zgadzam się z każdym Twoim słowem i nie mogę zrozumieć dlaczego niektórzy ludzie stosują tak daleko idące manipulacje.
  • edytowano sierpień 2019
    Dla mnie on jest niespojny z tym co mowi. Gdyby mial jedną i tą sama zone od kilku lat i choc jedno/dwoje dzieci ( rodzone lub adoptowane) jego slowa nie wygladalyby na puste. Oczywiscie mozna sobie gdybac ze moze ma tylko w internecie jest napisane inaczej. Moze nie wiem. Niech bedzie nawet ze to jest niewazne. Terlikiwski wydaje sie bardziej realny i konsekwentny w tym co mowi i robi. On nie przy przynajmniej dla mnie. Najgorsze u tego pana jest to ze potrafi bardzo chamsko skrytykowac wielu dlatego jest kontrowersyjny ale oczywiscie mozna przyklaskiwac mowie nienawisci pana Cejrowskiego. Widac Cejrowskiemu wolno.
    czy o to chodzi zeby miec az tak agresywnych przedstawicieli pro life? Przeciez on tez zabija innych slowem. To nie po katolicku. Moze byc beton, sieczka. Widac taki argument jest najlepszy jak ma sie inne zdanie. Bo zdanie trzeba miec takie samo i kropka.
  • Z ta aborcja to ja tez sie nie zgadzam bo dla mnie aborcja jest morderstwem zawsze i dziecko z gwaltu tez trzeba chronic. Jednak to jest taki dramat ze rozumiem kogos kto ma inne spojrzenie w tej kwestii, kogos kto sie miota o buntuje. Rozumiem i mowie dlaczego sie nie zgadzam. Dlaczego kazde poczete dziecko nalezy chronic. Ale to tez nie usprawiedluwia mowy nienawisci bo to nic nie da. 
  • edytowano sierpień 2019
    Dla mnie to wyglada tak ze ostro krytykuje czyjs taniec ten  kto nie tanczy. Niech by sobie nawet krytykowal ale od razu tak po bandzie to przesada. A wielu nadepnal na odcisk Kaczynskiego tez objechal a co i nawet papieża tez bo mu wolno. 
  • > Ja zawsze podziwiałam podejście Cejrowskiego do tubylców i to, z jakim szacunkiem on wyrażał się o tych ludziach.

    Też mam podobne wrażenie. Mówił prawdę, bez lukrowania.
  • edytowano sierpień 2019
    https://nczas.com/2019/03/07/cejrowski-ostro-o-papiezu-franciszek-jest-niepokojacy-wprowadza-we-mnie-zaniepokojenie-video/ Mozna lubic p Cejrowskiego. On po prostu dla mnie jest niepokojacy. Nie chodzi bynajmniej  o te jedna wypowiedz ale ogolnie o wiele. To pierwdza z brzegu
  • Raczej płaci cenę za wyraźne poglądy, nie jest politycznie poprawny. 
  • On gardzi pewna grupa ludzi i na tym polegaja jego poglady. Czego sie spodziewac skoro on jest za wprowadzeniem mowy nienawisci sam kiedys o tym mowil. Podroznicy tez wystosowalj do niego list z prosba o szacunek dla ludzi ktorych odwiedza. Skads to sie musialo wziac.
  • edytowano sierpień 2019
    Trzeba przyznac ze WC osiągnął sukces w życiu.
  • edytowano sierpień 2019
    Tola ja wiem czy sie przejadlo. Wielu ludzi lubi jego proramy, ja tez lubie czasami obejrzec, tylko te aferki z jego udzialem mnie drażnią. To jak mowil o Adamowiczu bezposrednio po smierci no duzo tego bylo.
  • On tez probuje ponzyc papieza ale jakby boi sie zrobic to w bardzo podly sposob zeby to sie na nim nie zemscilo, ale co chwile robi podchody. Czesto o nim tez mowil nieprzychylnie. Nie pasuje mu papiez Franciszek. 
  • Wole kogos lagodniejszego, zrownowazonego po prawej strononie ale z tym ciezko w polityce. Sa lagodne siostry zakonne. Kaja tez pojechala z tekstem, ze homoseksualisci chca adoptowac dzieci zeby mogli je molestowac. No  przesadzila. Niewyparzona buzia. Homo maja takie potrzeby bycia rodzicem jak hetero tyle ze nie wolno im pozwolic na adopcje z innych powodow nie ze chca gwalcic dzieci.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.