Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Skandal! Seksualizacja dzieci podczas festiwalu discopolo TVP2 w Kielcach!!!

Komentarz

  • edytowano sierpień 2019
    Linkujesz portal, który wspiera aborcję, rozwiązłość i zboczenia seksualne. Uczestnicy tego koncertu zachowali się głupio i zasługują na krytykę. Ale nie ze strony ludzi, dla których dużo gorsze rzeczy to norma.
  • Mniejsza o portal, chodzi mi o relację z konkretnego wydarzenia.
  • Obrzydliwe,  ale w artykule mówią,  że było przed 23, w sumie o tej porze to wiadomo,  że treści nie dla dzieci
  • @AgataZi, strach oglądać filmy i czytać książki :(
  • Winien jest, oczywiście, Jacek Kurski, a nie pan, który to zrobił. Aha i jeszcze pan Kaczyński winien. Normalnie odpowiedzialność zbiorowa.
  • Od zawsze twierdze, ze pop (czyli disco także) to najbardziej szkodliwa ze wszystkich nurtów muzycznych. Nie tylko wykrzywia gusta, ale jeszcze syfne treści niesie. Pod „przyjemna” przykrywka jedno wielkie bagno.
    A to sie gra wszedzie i w kółko. Bo takie „normalne”, nie to, co „szatanski rock”... 
    Podziękowali 1Subiektywna
  • Ale ja już organicznie na poziomie umpa-umpa nienawidzę i także za szkodliwe uważam. Człowiek stworzony jest do czegos większego, a przede wszystkim pięknego a to takie sprowadzanie człowieka do zwierzęcia , gdzie prosty rytm cieszy i tak sie w tym babramy, Chopin zachwyca bo musi zachwycać, Goreckiego już niewielu rozumie, rock progresywny nie do przełknięcia, jazz to zawodzenie kotów.
    Nie mowie, ze prosta rozrywka jest zła, bo i mnie czasem cieszy, ale karmienie sie tylko tym to czyste zło dla mnie. Tym gorsze, ze codzienne.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.