Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wybory

1112113114115116118»

Komentarz

• Bardzo przewidywalny jesteś w swoich wpisach. 
    Mnie nic nie boli, nie lamentuje tu, w przeciwieństwie do Ciebie :D 
    uwazaj, nożycami można sobie zrobić krzywdę ;) 
    Podziękowali 1obwarzanek
  • hipolit powiedział(a):
    Bardzo przewidywalny jesteś w swoich wpisach. 
    Ty również:)
    hipolit powiedział(a):
    Mnie nic nie boli, nie lamentuje tu, w przeciwieństwie do Ciebie :D
    A gdzie Ty tu lamenty widzisz? Omamy wzrokowe?

hipolit powiedział(a):
    uwazaj, nożycami można sobie zrobić krzywdę ;) 
    Rozumiem że już sobie zrobiłaś?
    :D
  • Odrobinka powiedział(a):
    A mamy krainę miodem i mlekiem płynącą? I gdzie ona jest? Na zachodzie też jej dawno nie ma.

A kto twierdzi że tak jest?
    Jest różnica między stwierdzeniem "jest lepiej niż było" a "jest idealnie". Jest różnica między pójsciem w dobrym kierunku a osiągnięciem celu.

Odrobinka powiedział(a):
     Ale daleka jestem od twierdzenia że obecna władza ma dobro Polski na celu.
    Jednak są działania które to potwierdzają. Energetyka, polityka bezpieczeństwa, polityka demograficzna - że tak pierwsze z brzegu wymienię.
    Podziękowali 2Elf77 Aniela
  • Ani Ty dowcipny ani złośliwy (bo to trzeba jeszcze umiec robić). 
    Pogadaj sobie jeszcze <ziew>
    Podziękowali 1obwarzanek
  • hipolit powiedział(a):
    Ani Ty dowcipny ani złośliwy (bo to trzeba jeszcze umiec robić). 
    Pogadaj sobie jeszcze <ziew>
    I wzajemnie:) Dobranoc:)
    Podziękowali 1Aniela
  • Mówisz o fuzji lotosu z Orlenem? Porażka jak dla mnie.
    Mówisz o fuzji lotosu z Orlenem? Porażka jak dla mnie.

Co do zasady mówię o terminalu gazowym i budowie rurociągu Via Baltica, ale o fuzji także. Dokładnie to samo robią duże podmioty na świecie, bo to jedyna droga do utrzymania się na rynku - fuzje, przejęcia i idące za tym korzyści skali.

A szczególnym przykładem na to jest sektor paliwowy który przygotowuje się do transformacji z kopalin na OZE. Dzięki Bogu Orlen nie zasypia gruszek w popiele.
    Akurat paliwa to moja działka więc wiem co mówię.
    Podziękowali 1Aniela

Ale daleka jestem od twierdzenia że obecna władza ma dobro Polski na celu.
    Jednak są działania które to potwierdzają. Energetyka, polityka bezpieczeństwa, polityka demograficzna - że tak pierwsze z brzegu wymienię.

Dodałabym jeszcze zakaz handlu w niedziele - to bardzo dobre dla Polski.

• Jeden z komentarzy:

0 powtarzam 0 pomocy rzadu! Ogłosić upadłość i zlikwidować! Następnie zacząć budować od nowa. Winnych ukarać jak w najmniejszych gminach w Polsce!

• 250 tys. złotych z gabinetu Prezydenta Warszawy dla adwokata Sławomira Nitrasa!

-Arkadiusz Matusiak adwokat, który uczył parlamentarzystów PO jak zachować się podczas zatrzymania zarobił 250 tys. złotych na umowach z Gabinetem Prezydenta Warszawy!
    -Zatrudnienie adwokata nastąpiło bez przetargu!
    -Rafał Trzaskowski zapłacił Matusiakowi za reprezentację jego oraz m. st. Warszawy z publicznych pieniędzy blisko ćwierć miliona złotych!
    -Matusiak reprezentował także Sławomira Nitrasa z PO w sporze z Marszałkiem Sejmu.

https://zyciestolicy.com.pl/250-tys-zlotych-z-gabinetu-prezydenta-warszawy-dla-adwokata-slawomira-nitrasa/amp/?__twitter_impression=true

I na tego trutnia głosowało prawie 50 proc. wyborców - zgroza.

• Klarcia powiedział(a):
    I na tego trutnia głosowało prawie 50 proc. wyborców - zgroza.
    Gdyż albowiem nienawiść jest wielką siłą.
    Mowa o tej autentycznej, nie o tej o której krzyczą w mediach.

Podziękowali 3Aniela Katia Klarcia
  • No bo w mediach to krzyczą, że ci , którzy nie głosowali na Trzaskowskiego są nienawistnikami.
  • Aniela powiedział(a):
    No bo w mediach to krzyczą, że ci , którzy nie głosowali na Trzaskowskiego są nienawistnikami.

Stary trick - ten co ukradł najgłośniej krzyczy "łapać złodzieja!".
  • Niewykluczone, że czekają nas przyspieszone wybory; jeżeli opozycja dojdzie do władzy, to.. współczuję ludziom prawym.

" W Zjednoczonej Prawicy trwa impas wywołany glosowanie ws. ustawy o ochronie zwierząt. Po tym jak część posłów Solidarnej Polski nie poparła projektu, możliwe że dojdzie do zmian w rządzie, a nawet rozpadu koalicji rządzącej.

Jak podał dzisiaj rano serwis RMF FM, o możliwości odwołania ze stanowiska Zbigniewa Ziobro mówią w nieoficjalnych rozmowach współpracownicy premiera. "

https://dorzeczy.pl/kraj/153990/norki-i-lisy-maja-wieksze-prawa-niz-dzieci-ksiadz-zwrocil-sie-do-prezesa-pis.html?fbclid=IwAR16_qaTNxoTrP8P0L0mAcssjSLlFS9KlF725dOhsvaCOvtXcKUR2EKTLws

List ks. Janusza Chyły (bardzo go cenię i lubię, chociaż znamy się tylko z daleka) chyba był niepotrzebny, bowiem prawa strona już wcześniej przygotowała rozwiązanie problemu tzw. aborcji eugenicznej - lewactwo już jazgot podnosi:

Kaczyński dał zielone światło: za 34 dni Trybunał zdelegalizuje aborcję. PiS idzie na wojnę z kobietami

https://oko.press/za-34-dni-trybunal-zdelegalizuje-aborcje/

• Nie mogę się powstrzymać. Pisałam że się rozpadną
    Nie mogę się powstrzymać. Pisałam że się rozpadną
    Jeżeli się rozpadną, to należy spodziewać się najgorszego.
    Użyjecie wtedy, jak pies w studni.
  • Kto użyje ten użyje. Ja mam swoją frakcję.
  • Jeszcze się nie rozpadli - to po pierwsze.
    Po drugie - też pisałem że PiS może przegrać tylko z PiSem.
    Może teraz, może kiedyś w przyszłości - ale scenariusz jest tylko jeden.

Oby jak najpóźniej. I nie dlatego że są dobrzy, tylko dlatego że wiadomo jaka jest alternatywa.
    Podziękowali 4Klarcia Zuzapola Elf77 Aniela
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.