Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

USG Piersi - Warszawa i okolice

Czy możecie polecić dobrego specjalistę do zrobienia USG piersi?
Szukam kogoś doświadczonego, kto spotkał się już z pacjentkami, które wiele lat karmiły piersią.

Komentarz

  • Ja chodzę od lat do dr Bogny Pawlak na Waryńskiego. Moja mama też do niej chodziła. Jeśli nic nie mylę, to wypatrzyła u koleżanki mamy zmianę nowotworową, która nie była widoczna w mammografii. Koszt badania 120-130zl, nie pamiętam dokładnie.
    Podziękowali 1Inka
  • edytowano wrzesień 2019
    dwóch najlepszych specjalistów to dr Postolski ( drogo ok 300 zł i 3 mce czekania, ale nikt nie podważy jego diagnozy) oraz Rogala z Inflanckiej

    Bardzo bardzo polecam umówienie się na Inflancką do dr Bisza poradnia chorób piersi (onkolog) i on da skierowanie na usg do Rogali na super sprzęcie które robi jeden z najlepszych specjalistów dr Rogala - tu trzeba ok 2-3 mcy poczekać. Do dr Bisza umawiasz się na bieżąco i godziny są nawet do 20ej, na termin usg trzeba poczekać ale warto. Wszystko na NFZ, za darmo.

    Ja miałam 3 błędnie opisane usg przez różnych ludzi z tytułami, dopiero dr Postolski i dr Rogala się poznali i nie pójdę już do nikogo innego.

    Postoslki i Rogala specjalizują się tylko w piersiach i diagnozują różne skomplikowane przypadki od lat, więc jak coś jest nietypowe to się na tym znają po prostu. I obaj mają bdb sprzęt.

    jeszcze ponoć dr Sadowska z madala jest bdb ale ja mimo skierowania wyrażnie do niej trafiłam na kogoś innego kto również się na mnie nie poznał. Za to dr sadowska robiła mi biopsję gruboigłową i od razu po przyłożeniu głowicy postawiła prawidłową diagnoze, ćzego nie potrafiło 3 speców przed nią (z Luxmedu).
    Podziękowali 1Inka
  • @Aneczka08 ale pewnie do Bisza trzeba mieć skierowanie?
  • Nie trzeba do onkologa w poradni chorób piersi. Dzwonisz i się umawiasz
    Podziękowali 1Inka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.