Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

rivendale

edytowano 16 październik w Ogólna
Czy w szkołach waszych nastolatków też króluje ten serial? Czy ktoś z Was to oglądał? Jakieś recenzje okiem rodzica - katola?

Komentarz

• edytowano 16 październik
    Zapytałam moich czy oglądali i jakie opinie.

Więc tak 

Wiek nastoletni , taki bliżej 18 (o za trzy miesiące) , mówi, że spoko.

Starsi 20+ , że okropna nuda , pierwszy sezon jak Cię mogę. ( Jedna obejrzała 1sexon) 
    Dalej wymyślanie na siłę.
    Jedna obejrzała pierwszy sezon , reszta odpuściła po jednym / dwóch odcinkach.

Ja Tobie nic nie napiszę, bo nie oglądam serali , a i nie jestem w stanie oglądać aby cenzurować.

Wiek bliżej 18 uważam, że to już nawet jest kompletnie bez sensu. 
  • A czy króluje w szkołach to nie mam bladego pojęcia bo nie chodzę do szkoły.

:) :) 
  • Spytałam Marcina, znudził mu się po drugim odcinku, z jego znajomych część ogląda część nie, więc jakiegoś wielkiego halo nie ma. Wiek 17,5. Młodsza młodzież 14,5 - od razu stwierdził "to nie dla mnie" i że nie oglądał. Jego znajomi też raczej nie, a przynajmniej nic o tym nie wie. Ja nie widziałam więc nie wiem

Ale my nie jesteśmy za bardzo miarodajni bo mało oglądamy filmów, chłopaki jak już mają trochę czasu wolą pograć na kompie, od kilku lat na topie jest LOL z grupą znajomych
  • Mój 17 mówi, że nudne widział jakieś 3 odcinki takie g...o, o amerykańskich nastolatkach 
  • A u nas dramat z 14 latką. Wszyscy oglądają, tylko ja nie. Nie mam o czym gadać. 
  • Pierwszy sezon obiektywnie był niezły. Całości - największy ściek, ja bym tego nastolatkowi nie wlaczala, seks, też homo, intrygi, zdrady, morderstwa, przestępstwa, wszystko w świecie nastolatków, bodajże 15-16l w serialu.
    Podobno na podstawie popularnego komiksu, niestety niewiele ma wspólnego z nim.aaa, całość ma konwencję kryminały pomieszanego z plotkara i słodkimi klamstewkami ;) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.