Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Moje powieści

1457910

Komentarz

  • Jeszcze jak napiszesz, że w kółko czytasz niektóre ulubione, to już w ogóle...
  • No bo życie ma już tyle stresów samo w sobie, że to nadmiar wytrzymywać napięcie związane z oczekiwaniem na koniec akcji ;-), czyż nie?
    Podziękowali 1Gosia5
  • "Dumę i uprzedzenie" czytałam w całości i ulubionych fragmentach z setki razy. W trzech różnych tłumaczeniach...  B)  
  • Mąż zapytany o to, co sądzi (już) o książce pani Małgorzaty Lis, odpowiedział: wartka, wciągająca, wzruszająca. <span>:smile:</span>. WWW normalnie.

    Podziękowali 1Gosia5
  • Dzięki @Rien :) A co do zaglądania na koniec akcji, to też mi się czasem zdarza. Właśnie wtedy, gdy, jak pisałaś, napięcie jest zbyt duże, żeby sobie nerwy szargać :)
    Podziękowali 1Rien
  • Mało co czytam ostatnio, do serii morskiej Borchardta wróciłam ponownie tylko
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Gosia5, chętnie zamówię. Bezpośrednio od Ciebie można?
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Gosia5, mi się to notorycznie zdarza  :D
    A z Trylogii czytałam TYLKO wątki miłosne i z Zagłobą... 
    Podziękowali 1Gosia5
  • Mąż każe dopisać, że czeka na ciąg dalszy! (a jeszcze nie skończył tej części...)
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Rien, piszę dalej. Jeśli w wydawnictwie się spodoba, to będzie :)
    Podziękowali 1Rien
  • edytowano kwiecień 2020
    Wklejam recenzję księdza Konrada, pozostawiona na mojej stronie autorskiej :)

    Romans? Polecam!
    "Kocham cię mimo wszystko" - lekka forma powieści wypełniona głębokim świadectwem wiary. Powieść romantyczna, w której katolicy mogą poczuć się "jak u siebie".
    Jest bardzo prawdziwa, nieoczywista, inspiruje do refleksji, wzruszająca, pełna nadziei, a przez to wszystko piękna! Polecam tym, którzy zmagając się z życiowymi dylematami, chcieliby umocnić się w wierze, nadziei i miłości!
    P. S.
    Historia nie jest słodka. Nie kojarzyć z komedią romantyczną i harlequinami!
    Księża mogą śmiało polecać tę książkę swoim podopiecznym i znajomym! Świetne uzupełnienie i pogłębienie katolickiej formacji do małżeńskiej miłości!
    Ks. Konrad Wójcik
    Podziękowali 3Polly Engi mamababcia
  • edytowano kwiecień 2020
    Kto jeszcze nie czytał mojej powieści? Zachęcam do zapoznania się z kolejną recenzją :)
    Polecam i pozdrawiam :)

    Podziękowali 1beatak
  • Kolejna recenzja tylko na FB lub na https://lubimyczytac.pl/ksiazka/4904844/kocham-cie-mimo-wszystko od użytkownika Kinga.
    Was też proszę o recenzje i polecenia. Powieść jest o wierze, więc raczej dla wierzących lub poszukujących. Jeśli znacie takich ludzi, to, proszę, powiedzcie im o mojej powieści.
    Ja nie zarabiam kokosów na tym przedsięwzięciu. Niewiele ponad 1 zł na sprzedany egzemplarz, ale chodzi mi o rozpowszechnienie tego gatunku. Może zachęci to autorów do pisania o wartościach, a wydawców do wypuszczania tego typu książek w świat. Jesteśmy katolikami, domagajmy się wartościowej literatury, zarówno tej ambitnej, wzniosłej, jak i tej popularnej zwanej pieszczotliwie czytadłami ;)

  • Gosia masz priv
  • A jest to to na jakims eboku?
  • @Taw, niestety jeszcze nie :(
  • A gdzie lezy problem?
  • edytowano maj 2020
    A dziś o 20 mam swoje "5 minut" w spotkaniu online z inicjatywy Całkiem inna - kobieta w blasku Stwórcy. Zapraszam jednak wcześniej, bo o 19.30 jest Adoracja, a wcześniej nieco zmodyfikowana "kawa". Podam jeszcze link na YT. Na razie zapowiedź spotkania na FB:
    Zapraszam :)

    Edit:



    Podziękowali 1Aszna
  • TawTaw
    edytowano maj 2020

    Doszla. Kazalem Tawowej przeczytac. Daje jej a ona: co  chcesz mi przez to powiedziec?.
    I awantura. 

    Podziękowali 1Gosia5
  • Taw powiedział(a):

    Doszla. Kazalem Tawowej przeczytac. Daje jej a ona: co  chcesz mi przez to powiedziec?.
    I awantura. 

     :D 
  • TawTaw
    edytowano maj 2020
    Wchodze na gore, karmi i czyta. Pytam i jak?

    -nie najgorsza, da sie czytac, nie tylko same dialogi i dialogi... sa opisy

    Waris Dirie Wüstenblume.... odstawila
    Podziękowali 2Izka Gosia5
  • @Taw, cieszę się, że nie najgorsza :) Pozdrów żonę ode mnie :)
    Podziękowali 1Taw
  • TawTaw
    edytowano maj 2020
    Ok
    Ale ona krytykantka... ona nawet ma za zle ze to kobieta pisala ;)

    Ale tej Waris tez nie wybielala.

    Jak idziemy na spacer opowiada mi.
  • edytowano maj 2020
    @Taw Waris to się nie powinno wybielać ;)
    No, ciekawa jestem wrażeń... Najwyżej priv poproszę :)
  • TawTaw
    edytowano maj 2020
    Na priv...? Lektura sie rozkreca ? Beda rozowe kroliki z bagdadu..? Moze ja sie przekonam...
  • @Taw, chyba nie mam aż takiej wyobraźni. Chodziło mi o to, że dyskutując o książce, moglibyśmy jakiś spojler zamieścić i żeby tego uniknąć, niektóre kwestie można omówić w prywatnej korespondencji.
    Podziękowali 1Taw
  • Aaaa @Gosia5 dopiero teraz zobaczyłam, że byłaś gościem u moich koleżanek na Całkiem Innej! :) Bardzo miło Cię posłuchać - właśnie nadrabiam to spotkanie, bo nie udało mi się w nim uczestniczyć we wtorek ;) 
    Podziękowali 1Gosia5
  • @Aszna, tak myślałem, że pewnie się znacie
    Podziękowali 1Aszna
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.