Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Nieplanowane...

1234568»

Komentarz

  • https://mamdziecko.interia.pl/ciaza/niespodziewana-ciaza/news-skad-sie-biora-nieplanowane-ciaze,nId,1403057

    Ciekawa jestem skad te statystyki Debskiego,  ze az 64% kobiet w nieplanowanej ciazy w Polsce usuwa ciaze. Nie wierze. Mam duzo kolezanek a nawet w rodzinie ktore urodzily nieplanowane dzieci a nie usunely. Jedna poronila niestety ale za to po nieplanowanej zaczela mocno starac sie pewnie tez z uwagi ze tak wyszlo zeby  " mniej bolalo". Tu przecież tez sa takie osoby. Duzo ich. W tym ja
  • edytowano listopad 2019
    Moze znow brane sa pod uwagę starsze dzis panie które mocno zawyzaja statystyki i maja na koncie kilka aborcji nieplanowanych ciąż albo tylko te panie ktore do niego przyszły.
  • Nie wiem czy wiecie, ale lekarz, który w filmie wykonuje aborcję również się nawrócił. Dr. Anthony Levatin miał za sobą 1200 aborcji, gdy w wypadku zginęła jego adoptowana kilkoletnia córeczka. Od tej pory widział ją w abortowanych dzieciach. Stwierdził, ze między jedną a drugą śmiercią nie ma różnicy- tyle, że wypadek jest wypadkiem, aborcja zaś wyborem. W tym czasie zaczęła go odwiedzać pacjentka, która na koniec wizyty informowała, że się za niego modli. W końcu przeszedł a "jej" stronę.
  • W tym filmie dr. Levatin zagrał samego siebie.
  • Na początku 2020 r. Abby Johnson przyjeżdża do Polski. Opowie o przemyśle aborcji. A za rok prawdopodobnie też dr Anthony Levatino, który przybliży na czym polega aborcja i dlaczego jest złem, zarówno dla dziecka jak i matki. To będzie duża konferencja z udziałem ludzi medycyny, także nawróconych lekarzy przeprowadzających wcześniej aborcję i sztuczne zapłodnienie.
    Podziękowali 4asiao Aga85 Polly Monika73
  • @Małgorzata32, skąd info? Wiadomo już coś bardziej konkretnie?
  • Czytałam artykuł w naszym diecezjalnym tygodniku "Idziemy"
  • Tu jest fragment artykułu: http://idziemy.pl/spoleczenstwo/spotkam-je-w-niebie/62092 Ja czytałam całość w wersji papierowej.
    Podziękowali 2Polly Monika73
  • edytowano luty 2020

      Było już gdzieś, że Abby Johnson od dzisiaj w Polsce?

    Spotkania:

    11 lutego, godz. 17.30 - Bydgoszcz - Parafia pw. św. Marka Ewangelisty (Fordon), ul. Salezjańska 1;

    12 lutego, godz. 12.00 – Kraków – specjalne spotkanie dla czytelników i sympatyków tygodnika „Niedziela” (informacja o miejscu spotkania – już wkrótce).

    12 lutego, godz. 17.15 – Kraków – Sanktuarium Bożego Miłosierdzia (Łagiewniki), gdzie Mszy Świętej przewodniczył będzie Metropolita Krakowski abp Marek Jędraszewski;

    13 lutego, godz. 17.30 – Piła – Parafia pw. św. Jana Bosko, ul. Libelta 3;

    14 lutego, godz. 17.30 – Rumia – Sanktuarium NMP Wspomożenia Wiernych, ul. NMP Wspomożenia Wiernych 1;

    15 lutego, godz. 17.30 – Warszawa – Bazylika Najświętszego Serca Jezusa, ul. Kawęczyńska 53;

    Wszystkie spotkania rozpoczną się modlitwą przebłagalną za grzechy przeciwko życiu. Następnie odprawiona zostanie Msza Święta, a po niej Abby Johnson wygłosi świadectwo swojego życia.

    Organizatorem przyjazdu Abby Johnson do Polski jest salezjański Ośrodek Duchowości i Kultury w Lądzie. Wkrótce w Polsce ukaże się także nowa książka Abby Johnson „Ściany będą wołać”. Abby zamieściła w niej świadectwa lekarzy i personelu klinik aborcyjnych, którzy przez lata zajmowali się aborcją. Wszyscy oni nawrócili się i dzisiaj działają w ruchach pro-life.

    https://www.dorzeczy.pl/kraj/126052/abby-johnson-w-polsce-spotkaj-bohaterke-filmu-nieplanowane.html



    Podziękowali 2In Spe Barbasia
  • Nic nie wiedzialam, dzieki 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.