Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Perfumy,pachnidła i inne...

13»

Komentarz

  • L'eau d'Issey ma jakąś nową wersję? Tę klasyczną lubiłam bardzo.
  • edytowano listopad 2019
    Kurcze,źle napisalam.  To nie jest nic nowego, ale wydaje mi sie,ze zapach jest po reformulacji. Klasyk raczej ;) 
    Nowy jest L'eau d'issey pure petale de nectar -kwiatowo orientalny
    Podziękowali 1Marcelina
  • edytowano listopad 2019
    kociara powiedział(a):
    A z nowosci to moze Issey Miyake L'eau d'Issey-ta marka to dla mnie wszystkie takie świeże, zielone . Choc to akurat wodne.

    A. I to są wyzsze ceny,mogę poszukac czegos nizszego
    Ejże, l'eau d'Issey to były chyba moje pierwsze perfumy. 25 lat temu. Ukochane zresztą, choć  ja się w ogóle na tym nie znam - prawie nic mi się nie podoba. Ale w każdym razie raczej  nie nowość...

    PS. Za szybko sie zbuntowałam ;)
    Następne posty nieco prostują.
  • Ja tez bardzo lubie coco mademoiselle, jeden z moich ulubionych zapachow.
  • Cart&Pud powiedział(a):


    Moich ulubionych już nie produkują: cacharel sweet i  Acqua di Gio Armaniego.


    Cart znalazlam w sieci Aqua di Gio.oraz Sweet like candy Cacharela
    Podziękowali 1Cart
  • edytowano listopad 2019
    Pisali ze dwa lata temu, może rok, że kończą ten zapach (Acqua di Gio). Więc albo się ugięli albo go zmienili. Wolałabym móc go wąchnąć przed zakupem, żeby nie wtopić...
    A "sweet like candy" jest Ariany Grande.
    Pochrzaniłam jak zwykle - to nie Cacharel tylko Sweet Courrages

    Znalazłam tu:

    Czy to wygląda na chińczyków?

  • edytowano listopad 2019
    No ja tez pochrzanilam z ta grande

    Nie znam tego, co wkleiłas
    Ja kupuję w innych miejscach.
    Tam nie znalazłam,spróbuję pogrzebać. 

    Z tym Aqua di gio to moze byc tak,ze zrobili reformulację,nie sprawdzałam tego. 

    @Marcelina ;  a czy znasz Iceberg Effusion  Woman Iceberg? Z nut wychodzi mi cos mocno podobnego do tego Freedom
    Podziękowali 1Marcelina
  • Aaaa! Ale mi sie okazja trafiła! Maz przyjaciółki pracuje w firmie, w której mogą raz na jakis czas składać zamówienia na perfumy o 50 - 60% taniej! Nie sa to jakieś niszowe zapachy, raczej te popularne, ale jest tez np. Hermes :) Zamówiłam sobie jeszcze CK Obsession i Clinique Happy, nic szczególnego, ale po jakis kosmicznie niskich cenach!
  • A tak btw to co myślicie o zapachach z Zary? Bo cos tam wąchałem, kiedys nawet próbkę miałam i były Ok, tylko bardzo szybko zapach sie ulotnił. Wczoraj troche po internatach szukałam opinii i ponoc te ich zapachy to podróbki znanych zapachów markowych. 
  • Maciejka powiedział(a):
    A tak btw to co myślicie o zapachach z Zary? Bo cos tam wąchałem, kiedys nawet próbkę miałam i były Ok, tylko bardzo szybko zapach sie ulotnił. Wczoraj troche po internatach szukałam opinii i ponoc te ich zapachy to podróbki znanych zapachów markowych. 
    Wąchałam któryś męski -podobał mi się. 
    Ja kupiłam sobie na wyjazdy w Mohito -bardzo ponowny zapach do Black Opium. Tańszego mniej szkoda jak się zniszczy w walizce 
    Jakos mnie zadziwiła pozytywnie. Mocno trwałe 
  • Mnie ostatnio zachwyciły  sooud hajj i rouge bunny rouge embers. Jeden drzewny z kwiatowym, drugi coś w stulu opium ale bardziej kadzidlano dymne.
  • J2017 powiedział(a):
    A jaki zapach polecacie trwały i w miarę NIEDROGI? ;-) Na Fifth Avenue jeszcze można się skusić , bo w Rossmanie jest często w dużych promocjach ale niestety nie podoba mi się. Jakie jeszcze są fajne zapachy do 90-100 zł? 
    To zależy, jakie zapachy preferujesz.
    W Rosmanie jest teraz ogromna przecena.
    Np eternity czy Euphoria CK  w roznych wariantach,Burberry
    Jest tez jakiś hugo boss,jimmy choo,wish chopparda i wiele innych. Wymienilam tylko część tych do 100zl.  Na pewno cos znajdziesz 
    Nie wiem,jak akurat sytuacja w Twoim Rosmanie czy z kupowaniem online,ale ma pewno cos wybierzesz
  • na smyku online przeceny perfum są znacznie większe niż te co są teraz w rossmannie.
  • Ja zakupy w Rossmanie poczyniłam.
  • Dziś wypróbowałam burberry dla kobiet....i żałuję, że nie kupiłam
  • J2017 powiedział(a):
    A jaki zapach polecacie trwały i w miarę NIEDROGI? ;-) Na Fifth Avenue jeszcze można się skusić , bo w Rossmanie jest często w dużych promocjach ale niestety nie podoba mi się. Jakie jeszcze są fajne zapachy do 90-100 zł? 
    Wszystkie CK, wszystkie DKNY, bardzo fajny jest Hugo Boss woman i Kenzo 

    Kenzo L eau Par Kenzo Femme

  • Ten Kenzo jest naprawdę piękny. Na notino też za śmieszne pieniądze są pieniądze perfumy z Avon. Dużo ludzi je chwali. 
    Ten też jest super i na notino w dobrej cenie 

    Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques

  • Ja nie bardzo lubie teraz CK.
    Aktualnie gustuję w cięzszych otulajacych,wielowymiarowych zapachach-na tapecie teraz Tom Ford Velvet Orchid , Tom Ford Nuit, Jeaan Paul Gaultier Classiqe Essence,Pacco Rabbane pure xs, Roberto Cavalli. Zimowe otulajace zapachy. Uwielbiam 
  • Ja bym pewnie też takie lubiła ale lubię na kimś,nie bardzo szybko przyprawiają o ból głowy.
    Bardzo podoba mi się Chloe ale na kimś, jak się sama psiknelam to myślałam że zwariuje.
    A mój mąż to wogle ma korbę na takie zapachy. Nienawidzi.
    Ja lubię takie, którym bliżej do proszku do prania niż róż i konwalii.
    CK one jest the jest ale kupię sobie też Kenzo teraz
  • Kurcze byłam w tym rossmanie.. ciężko powiedzieć coś o zapachu bo na początek to stężenie spirytu wszystkie maja.. a aktualnie tak mi coś obłędnie pachnie n nadgarstku.. i to jest chyba ten Małgorzaty32 i Rejczel.. a przeceniony był ze 180 na 79 jeszcze w zestawie z czymś.. ale na początek miałam okropne wrażenie.. ii do tej pory nie mam pewności czy to on mi tak pachnie.. wzięłam Gabriela sabatini.. klasyk .. szybko zużyje ;-) dziewczynom chciałam wziąć myszki innienale mnie zemdliło .. i wzięłam z tego samego frozen i frozen 2.. te mniejsze a droższe buteleczki choć nie wiem czym się różnią od tańszych a większych.. mam nadzieje ze jakością ;-) 
  • Tu jest dość dobra perfumeria i nie najgorsze ceny:
    https://www.e-glamour.pl/perfumy/?c=613

    Dziś przeceny dość spore, chociaż tydzień temu udało mi się upolować boski Chanel Allure EDT w jeszcze lepszej cenie
  • W tej perfumerii ponoć sprzedają oryginały, jak mówią internety, ale nie polecam zakupów w Parfems (Słowacka perfumeria), bardzo pogorszyła się i jest dużo skarg, że podróbki, etc.
  • A dzisiaj nabyłam bardzo ciekawy zapach (po 25 procentowej zniżce
  • YSL Libre EDP.
    Poznaję ten zapach z zaciekawieniem
    Inaczej rozwija się na skórze,  inaczej na włóczce, a jeszcze inaczej na syntetyku.
    Inaczej na początku, a całkiem inaczej po dwóch godzinach.
    Pięknie przeplatają się różne nuty zapachowe. No i to ciche murmurando czystej lawendy.
    Jak aromaterapia po prostu.
    Interesujący zapach.

  • J2017 powiedział(a):
    A czy któraś z Was lubi Laurę Biagotti ROMA? :-) Na to nie umiem znaleźć przecen ..



    Około 80 zł za 100 ml, ale jako tester:

    https://www.e-glamour.pl/laura-biagiotti-roma-wody-toaletowe-dla-kobiet/
  • Dla miłośniczek 5th Avenue, których tu kilka jest, dzisiaj ceny od 36 zł:

    https://www.e-glamour.pl/elizabeth-arden-5th-avenue-wody-perfumowane-dla-kobiet/
  • w rosmanie sa teraz przeceny perfum  ale jak widzialem ceny to i tak taniej  wyjdzie  na sklepach  internetowych  ja se zamówiłem odlewki perfum Hugo boss     i cred aventus po pare ml  10 i 5
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.