Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rada rodziny

124»

Komentarz

  • Ja jedyną szansę widze w tym żeby podnieść gospodarkę na tyle żeby naszym imigrantom chciało się wracać.  Nie liczę na to spektakularnie ale myślę że jedynie to może ocalić demografięw Polsce.
    Ukraińcy też nie są mocno dzieciaci, więc to rozwiazanie tylko bieżące. Dodatkowo obciazą nasze dzieci swoimi emeryturami, bo wystarczy im rok pracy żeby mieć prawo do emerytury najniższej polskiej.
  • Nie wiem. Preferencyjnie traktować polskie firmy w przetargach, ułatwiać im podatkowo rozwoj, Jedynie to mi teraz przyszło do głowy. Musimy coś zrobić to ostatnia szansa. Później to już będzie dno i metr mułu
  • Ja mam inne doswiadczenia. Moja 9 prawie 10 latka jest prawie samodzielna. Nawet mozna liczyc na jej pomoc. Przy malych ktore nie chodza do zlobka i przedszkola jest duzo wiecej roboty.
  • Niestety to by nawet rodzic jedynaka przez 13- 14 lat mniej pracowal a rodzic wielodzietny o wiele dluzej. Zaraz by 90% spoleczrnstwa mniej pracowalo bo cos tam. Nie jestem za tym rozwiazaniem choc mnie tez serce bolalo ze corka dlugo w szkole na swietlicy. Bedziemy druga Grecja wtedy. Co innego gdy dzieci malutkie.
  • edytowano grudzień 2019
    A dopiero teraz zauwazylam, ze to byloby rozwiazanie tylko dla wielidzietnych. Tylko jak to zrobic zeby dla pracodawcy byla tak samo atrakcyjna matka wielo ktora pracuje 4 dni w tygodniu ( przez np 20 lat) za 100% pensji i matka pracujaca 5 dni. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.