Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ona by tak chciała służyć ze mną

12346»

Komentarz

  • Ech akurat ta piosenka się nadaje tylko na parodie i pastisze. Jak byłam nastolatką to obciachem było słuchać disco polo. Teraz wszystkie wesela to disco polo. Imprezy firmowe itp. Nie cierpię i nie znam większości. Czasem ktoś tu slucha obok w chałupie,  na caly regulator. Wolę co innego. Mnie to trochę oburza że na wszystkich imprezach dla dzieci w szkole czy przedszkolu króluje disco polo. U mnie nie było, za czasów podstawówki Karoliny też nie było. Nie wiem co wtym takiego popularnego. To jest dno muzyki. Ale gusta kształtuje się od małego. I nie piszę koniecznie o Czajkowskim, czy Bachu tylko o normalnej muzie. Ja mam dziwne dzieci. Nie słuchają disco polo te starsze, nawet na dyskoteki nie lubią chodzić,  bo za głośno. 
  • Moj najmłodszy ma najlepszy gust, zawsze jak jadę z nim autem słodkim głosikiem pyta: „a puścisz mi ostra muzykę?” I sie kiwamy do System od the Down :D
  • Berenika powiedział(a):
    To już przesada. Generalnie na tym forum każdy ma swoje zdanie.

    Ja pamiętam jedną dyskusję, w której ktoś zdanie zmienił. Jedną dyskusję, jedną osobę.
    To taki żarcik był  ;) że swoje zdanie można mieć tylko w celi z jaglanką
    Podziękowali 1Berenika
  • A ja bardzo lubię takie oto disco polo:






    W ogóle disco polo zwykle mnie śmieszy, ale w wykonaniu Dharniego w szczególności  ;) ;)

  • Np to jest swietny pastisz.
  • Agnieszka powiedział(a):
    Lubię Dharniego :) jest świetny :)

    Ja też :D Kocham takich jajcarzy. Pamiętam jak parę lat temu odkryliśmy z synkiem Dharniego w internetach. Ile było śmiechu przy słuchaniu jego wersji "disco polo" .


    "Bo wyczuła we mnie piniondz..."


    Jest przetalent ten chłopak. Inne jego wykonania budzą podziw  :)
  • Piosenka ministrantów ma już 2,5 mln wejść :)
  • To sobie chłopcy troche zarobią;)
  • należy im się :)

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.