Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

III Wojna Światowa - Dzień dobry!

2»

Komentarz

  • edytowano styczeń 2020
    Teraz lepsze źródło? Pentagon. Wprawdzie też niepolskie. Edit. Reklamy usunąłem

  • edytowano styczeń 2020
    :)
    Podziękowali 1Prayboy
  • to pecha mają ci Ukraińcy. Po raz drugi zestrzeliwują ich samolot cywilny, pierwszy raz specjalnie Rosja, teraz przypadkiem Iran.
  • Berenika powiedział(a):
    Ja nieco inaczej odebrałam jego (Trumpa)  wystąpienie: jesteśmy silni, mamy dobrą armię i niezależność jeśli chodzi o energię, możemy wiele.
      Było też o tym, że to atak na konkretną osobę mającą  duży wpływ  na działania  terrorystyczne. I że dawno już należało to zrobić dla bezpieczeństwa USA i świata... 
  • "przypadkiem" biorę w cudzysłów
  • W samolocie byli podobno "najmądrzejsi" naukowcy,badacze na świcie.
  • edytowano styczeń 2020
    olgal powiedział(a):
    W samolocie byli podobno "najmądrzejsi" naukowcy,badacze na świcie.

    czyżby to byli specjaliści którzy pomagali Iranowi budowac bombę atomową ?
    robi się naprawdę ciekawie
  • No i przyznali się
  • Malgorzata powiedział(a):
    Dla zwolenników  i fanów  Korwina 



     :D  :D :D
  • https://www.o2.pl/artykul/iran-policja-zaczela-strzelac-do-ludzi-dramat-w-teheranie-6467226830878849a

    W naszych mediach cisza o tym,a myślę że to ważne.
    Tym bardziej,że Trump obtrąbił wczoraj poparcie dla tych protestów. Kolejny pretekst albo i kolejna prowokacja żeby tam ingerować militarnie.
    Może ta katastrofa to też była prowokacja,nieudana,bo rząd Iranu przyznał się do zestrzelenia boeinga,którego tak naprawdę nie zestrzelił? 
    Wiem,teorie spiskowe,ale dziwne mam wrażenie,że za dużo tych przypadków.
  • I tak nigdy nie dowiemy sie calej prawdy ani calej sieci wszystkich powiazan,wpływów i okoliczności a takze motywacji.
  • Ale ludzi już wcześniej setkami zabijali podczas protestów  i cicho na świecie było.
  • Mi chodzi raczej o zaczepki Ameryki i ich prowokacje.
    Władze Iranu nie dają się wciągać więc coraz bardziej wyrafinowane. Jeśli na Iran jest wyrok jak gdzieniegdzie piszą to wojna prędzej czy później zostanie sprowokowana i to za kadencji tego prezydenta. Kogo w Ameryce tak naprawdę obchodzi reżim?  Korei,Chin,Rosji nie ruszają chociaż tam to dopiero reżim...
  • Bardzo naiwnie.
    Nikt by nie pisnął w sprawie Iranu?
    Jesteś pewny?
    Niedawno odkryto w Iranie kolejne pokłady ropy. Iran robi interesy m. innymi z Chinami,Turcją,Koreą.
    Jemu ameryka do niczego nie jest potrzebna,persowie są madrym,pracowitym narodem,ktory ma mnóstwo swoich wynalazków,technikę.
    Tylko że Iran jest być może ostatnim niezależnym krajem,który ameryce psuje interesy w tamtym regionie.
    Może reżim Korei,Chin nie obchodzi ameryki bo tam nie ma np.ropy?
    Co za "bogactwo" wniesie ameryka? Zasady rynkowe-że niby przejrzyste i uczciwe? To jest przecież jeszcze gorsza dżungla...
    Złudzenie albo naiwność.
    USA to mocarstwo,które dba tylko o swoje interesy,a walka z reżimem,honor i uczciwość to slogany za którymi chowa się tenże interes. Co to za demokracja gdzie bez sądów, z pogwałceniem międzynarodowych paktów i umów jedno państwo staje się sędzią i egzekutorem? To jest ta demokracja, której chcą uczyć?
    Jeszcze z Irakiem zachowywali jakieś "pozory",że niby liczą się z opinią NATO itp. Teraz bezczelnie robią co chcą.
    Tak naprawdę to co lepszego ma ameryka do zaoferowania persom?
    Kult pieniądza,rozwiązłość,wolność od wszelkich zasad i zahamowań?
    I nie żebym była przeciw ameryce albo sympatyzowała z rządem Iranu. Po prostu to wszystko mnie martwi,niesmaczy i niepokoi,bo ja nie widzę w ameryce żadnego autorytetu mimo,że bym może i chciała. 
  • olgal powiedział(a):
    Korei,Chin,Rosji nie ruszają chociaż tam to dopiero reżim...

    Ww państwa dysponują bronią atomową (Chiny dodatkowo bardzo liczną, karną armią), dlatego też praktycznie są nie do ruszenia.
    Amerykanie nie chcą dopuścić, żeby i Iran dołączył do potęg nuklearnych.
    Podziękowali 1In Spe
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.